Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на вересень 2016 – Телець – від Марфи Бомбушкар


Місяць творчості, любові, інтриг, фінансів, дружби, колективів, планів на майбутнє і великих змін в роботі і здоров’ї! Місяць досить депресивний і варто берегти фінанси. У фінансових питаннях буде відчуття нестачі, може виникнути бажання піти на ризик або інтригу – не варто. Спочатку місяці питання любові, творчості і дітей – нові сторінки в цих сферах, песимістичний період. У середині місяця – дружба і плани на майбутнє – розібратися і завершити, агресивний період. В кінці місяця – робота і здоров’я, радісний час. Весь місяць – витрати, а так само багато конфліктів.

До 22 вересня у Вас буде відбуватися переосмислення творчості, закоханості, питань пов’язаних з дітьми. Повернення до старого, переоцінка існуючого, не час для нового. Постарайтеся так само берегти документи і бути уважніше під час ділових переговорів.

1 вересня, плюс мінус 3 \ 4 дня, час розчарування в любові, творчості, романах, а так само фінансах. Цей час не сприятливий для нового в цих сферах, але дуже добрий для переосмислення цих сфер, а так само нового етапу в них, внесення суттєвих змін в творчість, любов, дитячі питання. Час розчаровує, але не слід опускати руки. Намагайтеся не падати духом. Крім цього, слід бути обережніше у фінансових питаннях, особливо пов’язаних з боргами, спадщиною, пошуком підтримки.

З 4 по 9 вересня – вдалий період для спроб завагітніти, а так само для очищення і оновлення любові і творчості. Позбавтеся від проблем, які Вам заважали в цих сферах, поновіть свої почуття і розберіться в них.

З 9 по 20 вересня конфліктний період, найбільше конфліктів буде у фінансовій сфері і любовній. Слід бути обережніше з інтрижками! Можете серйозно поскандалити з дітьми. Вагітним треба бути обережніше протягом 11 днів. Бійтеся травм. Я б не радила Вам витрачати багато грошей в ці дні або брати в борг, а так само намагатися затребувати борги. Посилення цього періоду буде з 14 по 20 вересня, коли він буде на піку.

У серпні 2015 року у Тельців почався довгий і сильний тренд, який торкався любові, інтрижки, дітей, творчість, азарт і ризику. Ви стали активніше в цих сферах, почали бажати більшого. Може закохувалися частіше або завели багато інтрижок. Це міг бути час, коли Ви зайнялися новою творчістю і отримали визнання за це. Обзавелися дітьми або переглянули своє ставлення до них. Перечитайте мій гороскоп на серпень 15 року. Ну і звичайно, більше стали ризикувати і азартнічати. Період активності і акцентування цих сфер закінчиться 10 вересня. Після 10 вересня у Вас буде новий річний тренд в житті, який стосуватиметься роботи, обов’язків, здоров’я. Він триватиме до 11 жовтня 2017 року, за цей час у Вас відбудуться зміни в цих сферах. Ви можете змінити місце роботи, а може і не раз. Будете готові взяти на себе нові обов’язки, які можуть стосуватися як роботи так і особистого життя, наприклад догляд за кимось, зміна звичок, почнете займатися спортом, заведете тварину. Більше уваги будете приділяти здоров’ю і воно повинен піти на поправку. На роботі так само можуть бути і інші зміни, більше клієнтів і завдань, оновлення співробітників. Будуть пікові періоди, як завжди у довгих трендів, але навіть на фоновому рівні це буде рік змін для цих сфер.

Дуже пристрасний і емоційний час з 10 по 13 вересня, дуже еротичний. Слід тримати емоції і бажання під контролем. Бережіть і своє здоров’я, поганий період для операцій.

16 вересня, плюс мінус 3 \ 4 дня, другий піковий період у вересні. Тепер він буде зухвалий і стрімкий. Бережіться травм, а так само конфліктів. Зростуть значно витрати. Ці дні змусять задуматися над дружбою і планами на майбутнє, вирішити що робити далі. Завершувати дружити або продовжувати, завершити планувати або змінити плани. Так само він торкнеться Ваших захоплень і творчості, особливо спільного з друзями, може, Ви кинете якийсь фан-клуб або гурток, а може навпаки вирішите продовжити передплату. Друзі, захоплення, плани на майбутнє, хобі – будуть турбувати Вас у ці дні, і якщо чесно гороскоп не зовсім приємний.

З 17 по 20 Ви будете занадто нервовими, поспішними, гарячими, що так неприродно Тельцям. У ці дні навіть безсоння відвідає Вас. Можете зважитися на кардинальні зміни себе і свого стилю одягу. Вас чекають швидкі зміни в роботі і обов’язки, остерігайтеся конфліктів і втрати репутації, щоб не втратити роботу. З іншого боку це дуже сексуальний період, можете зважитися на інтрижку.

З 17 по 27 вересня хороший період завагітніти, а так само переглянути свою любов і творчість. Можете з легкістю позбутися від хворобливої любові і безглуздої творчості, захоплень. З іншого боку в ці дні Ви можете воскресити все це і оновити.

З 24 по 29 вересня, маса планів стосуються здоров’я і роботи! Дуже велика кількість, клієнти, замовлення, спорт, дієти …

З 24 вересня по 18 жовтня буде період, який допоможе Вам налагодити відносини, а так само завести нові. Він більше підходить для близьких, інтимних і любовних відносин, але не поганий і для ділових. Час закохатися, час для миру, час орієнтуватися на бажання партнерів, а не свої. До того ж весь цей період жінки Тельці будуть намагатися довести свою привабливість, гіперреактивність стосуватиметься Вашої зовнішності і сексуальності (жінок).

З 27 вересня по 9 листопада – час вчитися!

30 вересня, плюс мінус 3 дні, акцент впаде на питання здоров’я і роботи! Дуже сильний період, кардинальних змін у здоров’ї і роботі! Ймовірно змін в кращу сторону! До Вас може прийти новий багатий клієнт або багато клієнтів. Здоров’я піде на поправку. Чудові дні вирішити, чим Ви хочете заробляти на життя – змінити роботу. Так само ці дні підходять для співбесід.

З 30 вересня по 3 жовтня, Тельці будуть дуже романтичні і сексуальні.

Найважливіші дати і періоди, для Тельця в гороскопі на вересень 2016

1 вересня, плюс мінус 3 \ 4 дня – творчість, діти, інтрижки, любов.

З 9 по 20 вересня – бережіть себе.

16 вересня, плюс мінус 3 \ 4 дня – друзі і плани на майбутнє.

30 вересня, плюс мінус 3 дні – кардинальні зміни в роботі і здоров’я.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 6 вересня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,173