Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на вересень 2016 – Стрілець – від Марфи Бомбушкар


Важливий місяць для соціального статусу і професії. Вересень буде дуже емоційним місяцем, навіть занадто. До того ж і дуже агресивним для Вашого знака, травмоопастним. Бережіть і свою репутацію! Перших дві декади будуть досить складними, потрібно бути обережніше. Перша декада буде такою, що розчаровує і потрібно прикладати зусилля. Друга – конфліктною і потрібно стримувати себе. Третя – дуже хорошою. Вересень завершить Ваш важливий кар’єрний тренд, який тривав з 2015 року! І почне новий соціальний.

До 22 вересня у Вас буде перегляд кар’єрних сфери і відносин, особливо кар’єри. Повернення до старих питань, а ось з новими проектами буде проблематично. Не втратьте документи і будьте уважніше.

Зараз у Стрільців йде дуже активний період, який почався ще 3 серпня, Ви сильні, впевнені, швидкі і цілеспрямовані, сексуальні, а так само більш агресивні і егоїстичні. Цей період триватиме до 27 вересня, так що працюйте і знаходьте куди виплеснути всю свою енергію. Після 27 вересня по 9 листопада зростуть Ваші витрати і доходи, витрати зростуть сильніше. З 27 по 9 листопада активніші будете в зароблянні грошей, але будуть періоди коли зможете їх і несподівано втратити.

Перша декада буде досить складною для Стрільців, ще в минулому гороскопі на місяць я писала, що спочатку місяці 1 вересня, плюс мінус 5 \ 6 днів, буде важливий період, що стосується кар’єри і статусу. Слід серйозніше ставитися до свого становища в ці дні, нові проекти починайте дуже обережно і чекайте проблем. А якщо можете, краще перенесіть їх на кінець вересня. Кар’єра може розчарувати Вас в ці дні. Крім кар’єри буде активна і домашня сфера, ще з травня місяця у Стрільців «підвішений» стан в домашній сфері, багато невизначеності і обмежень (я описувала цей довгий період травень-жовтень я гороскопі на травень 2016 року). Зараз буде відбуватися посилення цього тренда – будьте обережніше з домашніми питаннями, більш серйозними і стриманими, дотримуйтесь правил і не порушуйте їх. Перша декада досить розчаровує в питаннях кар’єри і дома, а так само лінива і невизначена. Нові проекти починайте обережно. При пошуку роботи і переговорах будьте серйозніше, щоб не постраждала Ваша репутація.

Дуже конфліктний час з 9 по 20 вересня, особливо коли буде піковий період у цього тренда з 14 по 20 число. Ви можете сильно посваритися з керівництвом або батьками, а може клієнтами, з тими від кого залежить Ваша кар’єра. Бережіть свою роботу в ці дні і намагайтеся тримати свою агресивність під контролем, ще з 3 серпня вона у Вас зросла. До того ж будьте обережніше, акуратніше керуйте авто і переходьте вулицю, забивайте цвяхи – дуже високі шанси фізичних травм. А якщо захворієте – підвищена температура Вам гарантована.

З серпня минулого року у Стрільців був активний період в кар’єрі, багато хто з Вас змінили свою професію і кар’єрний шлях. Крім кар’єри відбулися зміни і в соціальному становищі, статусу, нагород, досягнень, репутації. Цей період тривав з 11 серпня 2015 року по 10 вересня 2016 року, були дуже високі злети і падіння, все ж у довгих трендів завжди є пікові періоди. Ваші бажання були величезними, а чи змогли Ви їх реалізувати – залежить більше від індивідуального гороскопу, піднялися вище або впали. Але можу сказати, що зміни були. Тепер же буде тренд соціальної активності, діяльності та публічності! З 10 вересня по 11 жовтня 2017 року, Стрільці стануть більш соціально активними! Більше участі будете приймати в груповий діяльності, це і різні фан-клуби, клуби за інтересами, різноманітні спільноти. Багато з Вас можуть захопитися політикою і стати політиками! Ну і звичайно, за цей рік Ви знайдете багато-багато нових друзів і знайомств! І знову, будуть пікові періоди. І багато-багато планів на майбутнє!

Будьте обережніше з друзями і грошима з 10 по 13 вересня, можливі ревнощі, а так само проблеми з партнерами (і діловими). Особливу увагу приділяйте фінансам в ці дні, поганий період для них.

Життя стане аж надто активнимз 14 по 20 вересня! Маса енергії, разом з конфліктами. Але головне, як Ви будете її використовувати! Бережіть себе.

16 вересня, плюс мінус 5 \ 6 днів, другий піковий період в цьому місяці, посилення всього. Постарайтеся бути обережніше і не зриватися, будьте стриманішими. Крім питань кар’єри, виникнуть і питання в сферах фінансів, будинки, дружби. Це сексуальний і пристрасний період, але з іншого боку агресивний і нервовий. Ймовірно вирішаться домашні питання, варто запланувати остаточне рішення їх на ці числа, хоча є можливість, що результат буде і незадовільним. Під домашніми питаннями я маю на увазі – купівлю-продаж житла, переїзд, події пов’язані з рідними, ремонти будинку і все в цьому роді. Слід бути дуже обережним вагітним Стрільцям! Постарайтеся не сильно витрачати гроші в ці дні, виникне бажання, а так само не давати і не брати в борг у друзів. А ще, не порушуйте шлюбні обітниці!

Гарний час розібратися в стосунках і партнерах з 17 по 27 вересня, проникнути в їх глибини. А так же вдалий час і самим більш глибоко зрозуміти свої бажання, що стосуються їх. Якщо Ви планували розірвати відносини або спробувати змінити свого партера (шлюбного або ділового) – ці дні підходять.

Маса позитивної, чистої, енергії з 24 по 29 вересня! На відміну від періоду з 14 по 20, ці 5 днів будуть дуже життєрадісні і щасливі, безпечні. Вірте в себе і свої сили, слухайте свій внутрішній голос! Вдалий час прославитися! Хороший момент для навчання і філософії, релігії.

Можливі таємні романи з 24 вересня по 18 жовтня. Або ж отримання задоволення від самоти.

Ваші витрати зростуть з 27 до 9 листопада, я писала про це. Але буде і більше сил для заробітку грошей.

30 вересня, плюс мінус 3 дні, буде перший піковий суспільно-соціальний період! Посилення того тренда, про який я писала. Постарайтеся не проводити його в самоті, покажіть себе і свої можливості людям. Проведіть його в колективі. Ваш час знаходити нових друзів, плани на майбутнє. Вдалі дні для політичної діяльності. Посилення всіх існуючих трендів. З 30 вересня по 3 жовтня дуже романтичний і мрійливий період, є велика ймовірність хорошого таємного роману або закоханості.

Найважливіші дати і періоди, для Стрільця в гороскопі на вересень 2016

1 вересня, плюс мінус 5 \ 6 днів – репутація, статус, професія і кар’єра – будьте серйозніше і працьовитий.

З 9 по 20 вересня – конфліктні дні, травматичні.

З 14 по 20 вересня – посилення активності, життя прискориться.

16 вересня, плюс мінус 5 \ 6 днів – сімейні питання підійдуть до кінця, емоційний період.

З 17 по 27 – розберіться в партнерах.

З 24 по 29 – маса енергії, вірте в силу Віри!

30 вересня, плюс мінус 3 дні – нові друзі і плани на майбутнє.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 4 вересня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,385