Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на вересень 2016 – Скорпіон – від Марфи Бомбушкар


Потрібно обережніше бути з фінансовими питаннями в вересні, можливі втрати і розтрати. В цілому вересень для Скорпіонів буде не такий вже складний місяць, чекайте конфліктів, багато сексуальних періодів. Час розібратися в любові і дружбі, планах на майбутнє і творчості, серйозно переглянути ці сфери. Закінчиться період витрат у Вашого знака Зодіаку. Настане час харизми і привабливості, фінансове становище і стосунки повинні покращитися на час, оновитися і отримати нові стимули. Перші дві декади вересня будуть соціальними і емоційними, будьте обережніше. Намагайтеся не розлютитися, все ж Ви дуже емоційні самі по собі. В останній декаді, Ви задумаєтеся про суть життя або відправитися в подорож.

До 22 вересня не купуйте нову апаратуру, будьте обережніше з документами і бюрократією. Гарний час переоцінити дружбу і повернути старих друзів.

До 27 вересня у Вас все ще будуть великі витрати, які зросли 3 серпня, а так само маса енергії у фінансовій сфері – заробіток грошей. Особливо високі витрати будуть у другій декаді, постарайтеся стримувати їх і не поспішати. З 24 доходи повинні будуть збільшитися.

Постарайтеся бути обережніше з фінансами і друзями на початку вересня 1 вересня плюс мінус 4 \ 5 днів, а так само планами на майбутнє. Ще в минулому гороскопі я писала про те, що на початку місяця сильний період для масштабних планів, це так, але потрібно підійти до них серйозно і не розраховувати на реалізацію дуже швидко. Тільки вивірені ідеї, чітке планування, старанність – це дасть результати. Вірогідні розчарування в дружбі і планах. Але ці ж дні дозволять зміцнити дружбу або позбутися від несерйозних друзів. Час емоційний і меланхолійний, не поспішайте, посилення всіх трендів в житті.

Енергійний період, хороший для творчості і зміни планів на майбутнє, з 4 по 9 вересня. Так само ці дні повинні поліпшити Ваше самовідчуття, додати сил, здоров’я. Хороші дні для Вашої репутації і отримання влади. За ці 5 днів можете спробувати змінити відносини з партнерами, друзями, плани на майбутнє, переглянути свої фінанси (видаткову частину особливо).

З 9 по 20 вересня будьте обережніше з фінансами, друзями, роботою, особливо роботою, а так же здоров’ям. Піковий період з 14 по 20 вересня. Ці дні будуть дуже конфліктними, можуть виникати скандали в колективах, Ваш егоїзм і прагнення керувати потрібно постаратися взяти під контроль. Бережіть клієнтів, не вимагайте від них занадто багато. Постарайтеся не витрачати занадто великі суми грошей, ймовірно як марнотратство, так і фінансові втрати, будьте обережніше з грошима. Не слід планувати фінансові операції і проекти на цей період. Бережіться травм, поганий період для медичних операцій. Занадто навіть екстремальний час, дуже прискорює фінансові та робочі питання, змушує переглянути дружбу і плани.

З серпня минулого року був тренд на поліпшення і розширення соціальної сфери у Скорпіонів, більше соціальних заходів, друзів, знайомств, публічності. Ви могли як вступати в різні партії і клуби, так і очолювати їх. Змінилися відносини до планів на майбутнє, стали більш масштабними і далекоглядними. 10 вересня цей період закінчиться. З 10 вересня по 11 жовтня 2017 року буде період духовного зростання, кількості таємниць і інтриг! За цей рік Ви змінитесь духовно, Ваша віра. Будуть нові таємниці і інтриги, які Ви будете плести і створювати. Можливо, заведете інтрижку на стороні. Зміниться Ваше ставлення до комплексів, ідеалів, релігії. Станете більше часу проводити наодинці, можете зайнятися поезією або іншим видом мистецтва. Заглибитися в таємний світ незвіданого, езотерічним, невизначеного. Це час душевного відпочинку, але постарайтеся не захоплюватися ескапізмом, не тікати від відповідальності і реальності. Яскраво буде помітна схильність до самопожертви і допомоги іншим. Бійтеся дурманних засобів.

Дуже пристрасний час з 10 по 13 вересня. Бережіть свої відносини, Ваша динамічність, бажання панувати над партнером, ревнивість і підозрілість можуть завдати шкоди. Ці 3 дні посилять ймовірність розривів відносин. Посилять хворобливість відчуттів. Бійтеся ворогів і конкурентів. Відкладіть ризиковані фінансові проекти і покупки.

16 вересня, плюс мінус 4 \ 5 днів, наступний піковий і підсилюючий період у вересні. На відміну від першого він буде не депресивним, повільним і меланхолійним, а – агресивним, швидким, грубим. Всі тренди прискоряться, емоції вихлюпуватимуться. Потрібно бути обережніше в разі вагітності, та й взагалі до 20 числа шанси травмуватися зростуть. Бережіть гроші, не слід змішувати гроші, любов і дружбу. Ці дні акцентують увагу на Вашу творчість, Вас відвідає муза і Ви швидко зможете зробити проект. Акцент впаде і на любов, особливо інтрижки, досить сексуальний період і поспішний. Можете дуже швидко закохатися або розлюбити!

Оптимістичний період почнеться з 24 вересня, не тільки у Скорпіонів – у всього Зодіаку. Найсильніша хвиля оптимізму і життєрадісності з 24 по 29 вересня! У Скорпіонів буде приплив сил, багато інтуїції, віри в світле майбутнє. Довіряйте своїй долі. Дуже хороший період для роботи над своїми комплексами і секретами, чимось прихованим.

З 24 вересня по 12 листопада покращиться Ваше фінансове становище, більше буде шансів по заробітку грошей.

З 24 вересня по 18 жовтня Скорпіони стануть привабливішими і романтичніше, сексуальніше і страсні, влюбливим. Гарний час оновити любов або відносини, а так само партнерство. Хороший момент змінити свою зовнішність! Дуже прекрасні дні для жінок Скорпіонів – Ви будете неперевершені. Всім Скорпіонам раджу налагоджувати відносини в ці дні, якщо є нерозділене кохання – забудьте про нього і шукайте нове!

27 закінчитися період витрат, настане час навчання до 9 листопада.

30 вересня, плюс мінус 3 дні, час попрацювати над недоліками і комплексами! Розібратися в страхах і потаємних бажаннях. Ці ж дні дуже гарні для таємної діяльності і поїздок. Можете сплести інтригу або секрет. Гарний час для усамітнення, подумати над життям. А ще маса любові і романтики з 30 по 3 жовтня, а так само творчості!

Найважливіші дати і періоди, для Скорпіона в гороскопі на вересень 2016

1 вересня, плюс мінус 4 \ 5 днів – дружба і колективи, плани, ідеї – деяке розчарування, обережніше з грошима.

З 9 по 20 вересня – притримуйте свою агресивність, можливі травми, обережніше з фінансами і матеріальними ресурсами.

16 вересня, плюс мінус 4 \ 5 днів – любов, творчість, діти – підсумки. Слід бути обережніше з друзями і роботою.

З 24 вересня по 12 листопада – поліпшення фінансової сфери.

З 24 вересня по 18 жовтня – привабливість, сексуальність, відносини.

30 вересня, плюс мінус 3 дні – працюйте над своїми секретами і комплексами.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 4 вересня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,301