Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на вересень 2016 – Риби – від Марфи Бомбушкар


Для Вашого знака Зодіаку місяць буде досить активним, може подій буде і не багато, але активності більш ніж достатньо. Дуже емоційний гороскоп на вересень для Риб. Місяць буде дуже емоційний, перший емоційний період буде спочатку вересня, другий (особливо помітний) в середині, а так само в кінці місяця. Вересень може розчаровувати в питаннях відносин і роботи (кар’єри), перші дві декади не дуже приємні, особливо друга. В кінці місяця справи підуть на поправку! Ваші можливості будуть корельовані з Вашими бажаннями! Основними напрямками будуть відносини, кар’єра і фінанси. Вересень розпочне важливий і помітний, а так же довгий період, який буде стосуватися фінансів, підтримки, сексу, податків, виплат, боргів, спадщини, похорону (не люблю торкатися теми смерті), психологічних змін.

До 27 вересня робіть кар’єру, період активності і наполегливості в кар’єрних сфері почався ще 3 серпня, дуже активний час для кар’єрних питань, більше почали відстоювати свої права і бажання, але і більше скандалів з керівництвом.

З кінця серпня по 22 вересня – час перегляду сфери відносин і повернення до старих питань, нові відносини до 22 краще не починайте, поверніться до старих. Крім відносин, ймовірно, повернення і судових питань, конкурентів, ворогів, ділового співробітництва. Бережіть інформацію.

Ще з 24 травня у Риб йде період, деякого розчарування і засмучення в питаннях кар’єри і себе, він закінчиться 4 жовтня. Це довгий період, з піками, я описувала його детально в гороскопі на травень. Черговий піковий період буде з кінця серпня по 5-6 вересня, а також 16 вересня плюс мінус пару днів. Не вішайте свій ніс! І не лінуйтеся! Проблеми будуть у сфері відносин, кар’єри і щодо Вашої особистості, а так же розчарування. Важливе краще відкласти.

Про перший піковий період у вересні, я писала ще в гороскопі на місяць серпень, перший піковий період буде 1 вересня, плюс мінус 5-6 днів. У ці дні Вашої уваги вимагатиме кар’єра і положення, а так само відносини. Особливо стосунки, ділові, шлюбні, розгляди з конкурентами і ворогами. На жаль, ймовірно засмучення і розчарування у відносинах в ці дні, новини не особливо приємні. Щось нове розпочате в цих сферах, може бути обмеженим і складним, таким, що розчаровує. Це дні коли слід серйозніше ставитися до цих сфера, розібратися в них. Є шанс почати новий діловий проект чи нові відносини, але результат буде, тільки якщо докладете зусиль, а не пустите все на самоплив. Намагайтеся бути дипломатичним. Час для важливих рішень.

З 4 по 9 вересня буде полегшення в сфері відносин, період для позбавлення від них або ж трансформації їх, поновлення.

Дуже конфліктний період для Риб буде з 9 по 20 вересня, піковий період з 14-20, конфлікти будуть виникати з партнерами і керівництвом, клієнтами. Знову потрібно постаратися бути дипломатичним, але тепер і не поспішати. Можливі скандали і раптові події в цих сферах. Ділові переговори, що вимагають компромісів краще перенести. Якщо Ви бажаєте скандалів – це відповідний період, все ж іноді потрібно і поскандалити.

Ще в серпні 2015 року для Риб почався дуже важливий тренд, тривалістю до вересня 2016 року. За серпень-вересня у Вас було багато важливих змін у відносинах, розширилося коло партнерів, оновилися і покращилися відносини, що склалися. Якщо Ви і не вступили в шлюб, то як мінімум знайшли пару нових партнерів за цей рік. Був активний період в сфері відносин, судових розглядів, шлюбі, ворожнечі (перечитайте мій гороскоп на серпень 2015 року, в ньому детально було описано). 10 вересня цей тренд завершиться і настане новий. З 10 вересня по 11 жовтня 2017 року біля Риб настане новий період, який буде стосуватися психології, сексу, грошей. Буде період акценту Вашої психології, духовного зростання, психологічних змін. Розширення сексуального досвіду, інтересу, бажання спробувати нове. У фінансових питаннях Ви будете більше брати в борг, більш орієнтовані станете на кредити і допомогу від інших. Більше і підтримки будете отримувати від інших людей. Можливі великі боргові зобов’язання. Так само в цей період Ви можете зіткнутися з питаннями спадщини, смерті, розділу майна. Цей рік трансформує Вас і Ваші потаємні бажання. Будуть хороші і погані періоди в цих сферах, але з 10 вересня 2016 по 11 жовтня 2017 – вони будуть активовані і розширені. Як все довгі тренди, цей матиме сильне фонове значення, але будуть і пікові періоди.

Бережіть свої гроші і дружбу з 10 по 13 вересня. Ці 3 дні дуже сексуальні, гарні для любові, але ймовірно почуття ревнощів. Від скандалів можете втратити партнера, не найкращий час для фінансових розмов.

16 вересня, плюс мінус 5-6 днів, другий піковий період в гороскопі на вересень, ще більш емоційний ніж перший, підсилює тренди. Дуже скандальні дні, бережіть свою репутацію, бережіть свої відносини. До того ж це і дуже сексуальні дні, пристрасні і ревниві. Ви можете захотіти змін у відносинах в ці дні, порушення правил! Варто бути обережніше і з фінансами, Ваше бажання витратити гроші спробуйте притримати. Хороший період для любовних відносин, особливо з 17 по 20, але поганий для ділових. Не приймайте поспішних рішень, конфлікти з батьками і ВІПами. Постарайтеся розібратися в своїх бажаннях і своїй особистості, тверезо поглянути на себе, позбутися від непотрібного. Отримання результатів Вашого розвитку і становлення.

З 17 по 27 вересня дуже гарний час переглянути ділові угоди, провести повторно ділові переговори, позбавитися від зайвого в діловому співробітництві, зайвих пунктів в договорах. Ці 10 днів так само хороші для більш глибокого розуміння партнерів, дослідження їх. Якщо Ви хотіли воскресити старі відносини – ці дні підходять найбільше, особливо з 17 по 22.

Дуже позитивно енергійне й оптимістичне час з 24 по 29 вересня! Повинен бути успішним для кар’єрних питань, а також фінансових. Хороші дні показати себе! Беріться за всі проекти, які будуть Вам пропонувати, є шанс заробити. Подумайте про інвестиції і борги.

30 вересня, плюс мінус 3 \ 4 дня, буде останній піковий період для Риб в цьому місяці. Він буде вже досить позитивним і життєрадісним, посилить всі існуючі тренди. Дуже романтичним, досить сексуальним, вкрай творчим. Ці дні дуже гарні для вирішення фінансових питань, заробітку грошей, інвестування, роботи з матеріальними накопиченнями і запасами. Можете відкрити рахунок в банку або отримати нарешті обіцяний заробіток! Вдалий період для пошуку підтримки у партнерів, взяття грошей у борг. Та й Ви будете бажати чогось масштабного щодо фінансів в ці дні. З духовної і психологічної сторони – це дуже сексуальні дні, бажання чогось нового і більшого, а так само ці дні підходять для духовних і психологічних практик. Можете спробувати збалансувати свій психологічний стан або поліпшити його. Якщо Ви планували хірургічну операцію – це дні так само підходять. Намагайтеся контролювати свою активність, щоб не отримати травм.

Найважливіші дати і періоди, для Риб в гороскопі на вересень 2016

1 вересня, плюс мінус 6 днів – час розчарування у відносинах і кар’єрі, собі. Песимістичні дні. Будьте обережніше з партнерами і кар’єрою, гарний час тільки для відповідальних нових проектів.

З 9 по 20 вересня – конфліктний період.

16 вересня, плюс мінус 6 днів – емоційний період, намагайтеся стримувати свою агресію і емоції. Посилення всіх трендів і час розібратися в собі.

З 17 по 27 вересня – хороший час для перегляду ділових угод, більш глибоко розібратися в партнерах і ворогів.

З 24 вересня і до кінця місяця – оптимістичний період!

30 вересня, плюс мінус 3\4 дні – плануйте нові фінансові початки, психологічні, сексуальні.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 2 вересня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,414