Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на вересень 2016 – Рак – від Марфи Бомбушкар


Складний місяць, протягом усього місяця бережіть здоров’я і нерви, багато стресів. Вересень до того ж буде і дуже активним, багато поїздок і спілкування. Дуже емоційний місяць. Перша декада буде депресивною і розчаровуючою, бережіть здоров’я. Друга декада буде з нетерпінням і істериками, грубістю – бережіть знову здоров’я і відносини, кар’єру. Третя вже буде оптимістичною, з величезним припливом сил! Місяць почне активний період в домашній сфері на цілий рік. Буде і тренд у відносинах – Ви станете більш активні й агресивні з партнерами. Занадто контрастний гороскоп на вересень для Раків.

Першого вересня, плюс мінус 4/5 днів, складний період для Раків, давлючий, смуток, втома, бажання втекти подалі. Бережіть своє здоров’я в ці дні, перенапруження як фізичне так і емоційне дуже протипоказано. Ці дні принесуть розочаровуючі новини, неприємні, постарайтеся триматися подалі від пліток. Обережніше будьте в поїздках. Перші дні вересня просто дуже депресивні, та й вся перша декада. Попрацюйте над своїми знаннями, зміцніть їх, поновіть, серйозніше ставлення до навчання.

З 9 по 20 вересня енергії додасться, легше стане працювати і виконувати свої обов’язки, вчитися. Але разом з цим ці дні дуже конфліктні, скандали з працівниками та клієнтами забезпечені. Бійтеся виробничих травм, будьте обережніше в дорозі.

З серпня минулого року у Раків був важливий період навчання, поїздок, спілкування. У Вас стало більше знайомих, Ви отримали нові знання. Більше їздили у відрядження. А так же це був рік новин. Перечитайте мій гороскоп на місяць серпень 15 року. З 10 вересня у Раків настане новий довгий тренд, це дуже помітний тренд, сильний період, він буде помітний і в фоновому стані, але будуть піки. Багато що залежить від особистого гороскопа, але у всіх Раків відбудуться зміни в домашній сфері до 11 жовтня 2017 року. Ви можете змінити місце проживання за цей рік, переїхати в новий будинок або купити новий будинок. Можете просто розжитися нерухомістю. Захотіти поліпшити свій будинок – зробити капітальний ремонт! Сім’я розшириться, може до Вас приїдуть жити родичі, а може заведете тваринок. Це рік поліпшення сімейного стану, розширення сімейної сфери. Більше активності будете проявляти вдома і з рідними. Гарний час для Раків, які так орієнтовані на свою сім’ю і справи домашні.

Побережіть кар’єру і відносини з 10 по 13 вересня, а так же рідних. Дуже ймовірні втрати пов’язані з будинком і рідними, потрібно бути обережніше. Ваші ревнощі і жадібність – погані помічники в ці дні.

З 14 по 20 вересня буде той самий активний період, коли депресія покине Вас. Приплив енергії, але разом з цим і агресивності. Бійтеся травм на роботі і конфліктів! Будьте обережніше в поїздках. І бережіть свою репутацію і становище – поспішні дії не робіть!

16 вересня, плюс мінус 4/5, отримаєте довгоочікувані новини або результати з-за кордону, а так же судових питань, підтримки, освіти. Час завершити свій філософський і інтелектуальний зріст, скласти іспити, написати останні рядки книги, підбити підсумки своїх знань. Знову емоційний період і посилення всіх трендів. І з 17 по 20 дуже серйозно ставтеся до сімейних питань, події будуть чергуватися дуже швидко і несподівано! Бережіть свої гроші і репутацію. Можливий скороминущий роман.

Працюйте над знаннями і партнерами з 17 по 27 вересня, пожвавите їх – знання і відносини або позбудьтеся, якщо нічого не виходить. Час розібратися в таємницях і секретах. Дуже гарний час для глибокого навчання і перенавчання.

З 24 по 29 вересня оптимістичний час, сім’я і фінанси повинні порадувати!

Любовний-інтрижний період з 24 вересня по 18 жовтня. Гарний час для любовних романів. Можете налагодити відносини з дітьми. Непоганий час і для творчості.

До 27 вересня у Вас буде маса енергії на роботі і в питаннях здоров’я, період почався ще 3 серпня. Займайтеся спортом, працюйте над важливими проектами. Намагайтеся менше скандалити. Після 27 вересня біля Вас почнеться активний період в сфері відносин до 9 листопада. Це не означає, що у Вас будуть нові відносини, але Ви зможете оновити старі і вдихнути в них нове життя. Станете більш активно вести себе з партнерами і улюбленими, відстоювати свої права, намагатися керувати ними. Дні будуть насичені і багатообіцяючі. Намагайтеся тільки бути менш агресивні, на жаль, але всі ці півтора місяці агресивність у Вас буде на межі. А так же більш терпимі до повільності і недоліків партерів. І притримайте свою егоїстичність з маніпулюванням.

30 вересня, плюс мінус 4 дня, важливі події та зміни в будинку і з рідними. Я вже говорила, що зараз у Раків йтиме сильний тренд, який стосується дому та рідних! Перше його «супер» посилення припадає на ці дні, особливо з 30 по 4 жовтня! Ви можете побажати чогось аж дуже масштабного, купити будинок або переїхати! Може ці події відбудуться і без Вашого бажання. Просто заплануйте щось вкрай важливе і величезне на ці дні, навіть якщо і не в 4 дня, це все одно здійсниться! Переїзди, ремонти, покупка нерухомості. Родичі дадуть про себе знати, може потрібно буде їм допомогу.

Творчість і романтика з 30 вересня по 3 жовтня!

Найважливіші дати і періоди, для Рака в гороскопі на вересень 2016

1 вересня, плюс мінус 3 \ 4 дня – час депресії і нестачі сил.

З 9 по 20 вересня – бережіть репутацію і роботу.

16 вересня, плюс мінус 3 \ 4 дня – результати і новини з-за кордону, навчання, поїздок.

З 27 вересня по 9 листопада – багато активності у відносинах, скандалів.

30 вересня, плюс мінус 4 дня – заплануйте або почніть щось масштабне вдома!

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 5 вересня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 21 T. 0,416