Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на вересень 2016 – Овен – від Марфи Бомбушкар


Місяць турботи і роботи, багато ідей і багато планів. Протягом двох декаді вересня бережіть своє здоров’я і остерігайтеся травм, аварій. Величезний приплив сил з 9 по 20 вересня! Досить енергійний місяць, з браком сил і песимізмом тільки в першу декаду. Постарайтеся берегти своє здоров’я і не надірвати його, а так само не братися за багато проектів на роботі! У середині місяця буде час відпочити, можете побути наодинці або поїхати кудись. А в кінці важливий період для нових відносин, а так же змін існуючих.

Багато турбот і клопоту на роботі і зі здоров’ям до 22 вересня, повернення старих проектів, планів, захворювань. Раджу не братися за нові завдання, а завершити старі, нові розпочаті проекти зажадають куди більше сил і часу. Можете просто захлинутися роботою. Бережіть здоров’я і не перевантажуйте себе.

1 вересня, плюс мінус 4/5 днів, важливі події відбудуться зі здоров’ям і роботою, може буде новий клієнт або проект, дуже складний і вимогливий. Постарайтеся правильно планувати свої дні і не падати духом. Сил може не вистачати! Обережніше будьте з судовими питаннями і іноземцями.

З 4 по 9 вересня вдалі дні для хірургічних операцій, а так само перегляду роботи і проектів. Можете показати свою професійність керівництва і отримати нагороду.

З 9 по 20 вересня складний період, багато енергії, але багато і скандалів. Бережіть відносини з клієнтами і співробітниками, викладачами, зарубіжжям. Ви можете занадто заглибитися в роботу в ці дні і не шкодувати свого здоров’я, що загрожує погіршенням здоров’я. Можливі й травми. Особливо активним цей період буде з 14 по 20 вересня, коли слід бути дуже обережними в питаннях здоров’я і ділових проектів! З 14 по 20 у Вас буде «катастрофічний» прилив сил, Ваша активність може призвести до травм і скандалів.

З серпня минулого року у Овнів в гороскопі були вказівки на активізацію сфери роботи і здоров’я, звичок і обов’язків. За період з 11 серпня 2015 по 10 вересня 2016 були зміни в цих сферах. Багато що залежить від персонального гороскопу, але в більшості випадків навіть погані зміни приводили до гарних результатів. Здоров’я мало покращитися або змінитися, при цьому змінювалося воно часто. Багато роботи і ймовірно нова робота. Могли змінити свої звички і знайти нові. Знайшли роботу, яка Вас задовольняє. 10 вересня період підійде до кінця, новий тренд буде з 10 вересня по 11 жовтня 2017 року та буде стосуватися відносин. Ви можете вступити в шлюб або розлучитися. Знову все залежить від особистого гороскопа, але зміни обіцяють бути кардинальними і часто глибокими і швидкими. Вступите до шлюбу, тому що зрозумієте, що вже дозріли до нього. А може розлучитеся, тому що зрозумієте, що шлюб більше розвиватися не може. Буде бажання оновити і поліпшити відносини, перевести їх на новий рівень. Чи зможете знайти багато нових партнерів по бізнесу, знаходити їх буде набагато легше, зробите злиття фірм. Весь рік буде акцентовано на розширення і поліпшення відносин. Простих інтрижок вже не буде, але можуть бути пару серйозних відносин за рік! Час поліпшити відносини з партнерами. Вас чекає успіх у судових питаннях, а так само зарубіжних. Такий період буває раз на 12 років.

Зміни у відносинах і фінансах варто очікувати з 10 по 13 вересня, зміни будуть не масштабні і тимчасові, але не приємні. Ревнивий період, а так же пристрасний, бережіть свою репутацію.

16 вересня, плюс мінус 4 \ 5 днів, бережіть свою репутацію і честь! Вас можуть серйозно обдурити або підставити. Слід обережніше плести інтриги і змови. Найкраще в ці дні поїхати кудись відпочивати або провести з читанням книги. Цей період так само посилить всі існуючі тренди, так що варто поберегти здоров’я і чекати клопоту на роботі.

З 17 по 20 вересня дуже вже емоційний період, швидкі зміни в стосунках і в меншій мірі в фінансах. Можуть бути великі і несподівані витрати або покупки на імпульсі. Можете раптово завести інтрижку!

З 24 вересня почнеться життєрадісний період! Це переломна дата у вересні.

C 24 вересня по 18 жовтня зростуть Ваші доходи за рахунок інших людей, шанси отримати допомогу і підтримку, взяти гроші в борг, а може і безоплатно. Покращитися фінансове становище. Гарний час розібратися з боржниками і оплатити борги, спадкові питання, виплати. Це так само і сексуальний час.

З 27 вересня по 9 листопада активний період в сфері кар’єри, професії, поваги. Овни будуть занадто активно відстоюватимуть свої права і рухатися до своїх цілей. Час робити кар’єру! Багато сил і бажань, але і нестача терпіння, агресивність до керівництва і скандали з ним, а так само з батьками. Багато часу і сил будете витрачати на кар’єру. Хороший період домогтися поваги і репутації, але можете і втратити їх через скандали і нетерпіння.

30 вересня, плюс мінус 5 днів – це час відносин. Дуже гарний час для відносин, для любовних і романтичних з 30 по 3 жовтня. Миріться, знайдіть нових партнерів, покращте і обновіть відносини. Період для початку нового етапу, а може і зовсім нових відносин. Дуже сильний і кардинальний період. Гарний час і для розставання, кинути партнера буде легко і сил на це вистачить. Вдалі дні для судових розглядів і пошуку компромісів, так що час миритися і відстоювати свої права. Можете знайти відразу декількох партнерів, близьких людей або ділових.

Найважливіші дати і періоди, для Овна в гороскопі на вересень 2016

1 вересня, плюс мінус 4 \ 5 днів – робота і здоров’я, не падайте духом.

З 9 по 20 вересня – дуже активний і агресивний період. Особливо з 14 по 20.

16 вересня, плюс мінус 4 \ 5 днів – бережіть репутацію і відносини.

З 24 вересня по 18 жовтня – сексуальність і доходи.

З 27 вересня по 9 листопада – працюйте над репутацією і професією.

30 вересня, плюс мінус 5 днів – вирішуйте питання відносин, починайте нові, закінчуйте старі.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 6 вересня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 30 T. 0,488