Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на вересень 2016 – Козеріг – від Марфи Бомбушкар


Місяць досить складний для Зодіаку, але не настільки складний для Козерігів, можете вважати, що Вам пощастило. Гороскоп на вересень для Козерігів принесе безліч важливих трендів і періодів. Вересень дуже важливий для кар’єрної та соціальної сфери, вкрай важливий. На початку вересня ймовірно відчуття депресії і меланхолії, які і так властиві Козерігам. Постарайтеся більше уваги приділяти своїй освіті протягом 2х декад вересня, а так же берегти своє здоров’я. В кінці вересня готуйтеся до важливого ривка в кар’єрній сфері і приросту енергії!

До 22 вересня обережніше з документами та інформацією.

Ще в минулому гороскопі на місяць я писала, що на початку вересня у Козерігів буде важливий період пов’язаний з навчанням, судовими питаннями, зарубіжжям, релігією і філософією. Ці дні будуть 1 вересня, плюс мінус 4-5 днів, дуже ймовірно що вони будуть такими, що розчаровують. Переоцінка своєї релігії і філософії – найбільш вірогідні. У перерахованих сферах можливі обмеження і розчарування. Але з іншого боку ці розчарування підштовхнуть Вас (песимізм завжди штовхає Козерігів до вирішення проблем) до нових починань. Почніть вивчати щось, а краще переучувати, постарайтеся змінити свої погляди на життя, спробуйте вирушити за кордон, працюйте над собою. Але найголовніше, бережіть своє здоров’я і репутацію в ці дні.

Дуже гарний час змінити себе і свої погляди на життя з 4 по 9 вересня. До того ж цей час, коли Ваша сила волі буде ще сильніше, коли Ви будете ще більш глибокі і прозорливі. Довіряйте своїм інстинктам.

Для Зодіаку період з 9 по 20 позначений травмами і конфліктами, дуже нервовий час. Для Козерігів ці дні будуть не настільки конфліктні, тільки приховані конфлікти, але висока небезпека травм. Постарайтеся в ці 11 днів бути обережніше з плітками і секретами, можливо проти Вас хтось будує підступи, не особливо розкривайтеся. Пік буде з 14 по 20 вересня, коли потрібно бути найбільш обережніше. До того ж з 14 по 20 вересня буде дуже активний період, який стосується сім’ї і дома, постарайтеся більше уваги приділяти рідним і допомагати їм. З 14 по 20 Ви багато зумієте зробити в домашній сфері, події прискоряться.

З серпня 2015 у Козерігів відбулися зміни в поглядах на релігію, філософію, а так само було багато навчання і подорожей, можливо Ви навіть встигли пожити за кордоном або вивчили чужу культуру. Здобули вищу освіту або стали наставником комусь. Найчастіше виникали юридичні питання. Перечитайте мій гороскоп на серпень 2015! З 10 вересня по 11 жовтня 2017 року у Вас буде період кар’єрного росту! За цей рік станеться зміна Вашого професійного і кар’єрного статусу, соціального, досягнень. Ви можете отримати значне підвищення, а можете і змінити роботу і вибрати новий напрямок. Можете отримати нагороди! Стати більш впливовим. Дуже сильний і вдалий кар’єрний-соціальний період з 10 вересня 2016 по 11 жовтня 2017 року. А так само ймовірний шлюб по вигоді, все ж шлюб так само свого роду соціальний статус. У цього тренда будуть більш активні періоди, перший з них буде вже в кінці цього вересня! Гарний час подумати про зміну місця роботи і вибору свого шляху 30 вересня, плюс мінус 4 дня!

Постарайтеся берегти свої нерви, фінанси і відносини з 10 по 13 вересня, а так само репутацію. Дуже ревниві дні. Але так само і дуже сексуально напружені, бережіть репутацію. Можливі хворобливі фінансові зміни, краще дорогого нічого не купувати і гроші не витрачати, ділові договори не укладати.

16 вересня, плюс мінус 4-5 днів, буде піковий період цього місяця, кульмінаційний, закінчуючий багато питань пов’язаних з навчанням у Козерігів, а так само поїздками, спілкуванням, питання в сімейній сфері, стосунках. Слід знову берегти свою репутацію і здоров’я, таємниці і оберігатися пліток. Це складний період з його емоційністю і сексуальністю – це все кудись потрібно направити. Гарний час розібратися з перерахованими сферами, завершити в них проекти – дома, навчання, сім’я, поїздки, відносини і фінансові питання. Особливо будьте обережніше в сімейних, кар’єрних і репутаційних, фінансових питаннях і відносинах з 17 по 20 число, вірогідні дуже несподівані і кардинальні зміни.

З 17 по 27 вересня – ще один вдалий період для навчання, самоосвіти, а так само розглядів у своєї суті, філософії, віри. Я б порадила в ці 10 днів зважитися на позбавлення від непотрібних патернів в поглядах на життя, релігію.

Після 22 починайте укладати нові угоди і реалізовувати бюрократичні питання.

Дуже вдалий час для соціальних заходів та прославлення себе з 24 по 29 вересня! Ці дні так само хороші для фінансів, а так само прохань про підтримку і допомогу (хоча Козеріги це і не люблять). Постарайтеся укладати угоди в цей період, та й є шанс на підвищення, нагадайте про себе керівництву. Якщо хочете, можете успішно змінити роботу або знайти нову.

З 27 вересня по 9 листопада Козерігів чекає величезний прилив енергії, фізичних сил, наполегливості, активності, сексуального бажання, агресивності, егоїстичності, поспішності і нетерплячості! Такого у Вас не було вже 2 роки! Це дуже активний період. Хоч Ви і не любите поспішати і досить терплячі, але не в цей час. Пораджу Вам займатися спортом, міняти себе, відстоювати свої права, зайнятися якимось складним проектом, що вимагає багато сил. Та й капітальний ремонт можете зробити або ліс на дачі посадити – фізичної енергії буде маса. І попрошу Вас, в ці дні берегти себе, можливі скандали і травми. Зросте Ваша агресивності і егоцентричні, а так само незвична для Вас поспішність. Дуже помітний період для чоловіків Козерігів.

30 вересня, плюс мінус 4 дня, як я вже писала пару раз в цьому гороскопі, буде важливий період для кар’єри, професії, статусу. Почніть щось нове, влаштуйтеся на нову роботу, прийміть рішення пов’язані з кар’єрним ростом, почніть проект який впливає на Вашу репутацію! Дуже сильний період для нових починань. При цьому ці 8 днів посилять всі існуючі тренди, емоційний час.

Дуже романтичний час з 30 по 3 жовтня, гарне для близьких відносин і творчості.

Найважливіші дати і періоди, для Козеріга в гороскопі на вересень 2016

1 вересня, плюс мінус 4 \ 5 днів – вирішуйте питання навчання і зарубіжжя.

З 9 по 20 вересня – бережіть здоров’я і репутацію, а так само сім’ю.

16 вересня, плюс мінус 4 \ 5 днів – піковий період, емоційний, бережіть гроші і відносини, кар’єру і репутацію.

З 17 по 27 вересня – вчіться і міняйте свій світогляд і мислення.

З 27 вересня по 9 листопада – фізична сила, прилив енергії – так багато вперше за останніх 2 роки.

30 вересня, плюс мінус 4 дня – статус і кар’єра – нове!

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 4 вересня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,395