Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на вересень 2015 для Водолія від Марфи Бомбушкар


Місяць грошових питань і криз з трансформаціями, але не бійтеся – кризи дозволяють рости. У вересні вірогідні як великі витрати, так і великі доходи. Будьте обережні, не втратьте гроші спочатку місяця або НЕ станьте жертвою фінансових махінацій. У порівнянні з серпнем місяць буде більш бадьорим і активним, особливо починаючи з середини місяця!

Місяць продовжитися романтикою, розпочатою в серпні, а так само посиленим заробітком і тратою грошей, з подвійною силою. Будьте обережні у фінансових питаннях до 5го вересня, щоб не стати жертвою шахраїв або НЕ самообмануться.

У період з 4 вересня до 9 – час показати себе у відносинах і кар’єрі, хороший момент «по блищати». Цей же час і хороший для відстоювання своїх ідей, творчого мислення, своїх прав і бажань.

З 5 по 13 вересня у Вас буде приріст енергії! Великий! Ви будете сверхімпульсивні і активні. Це гарний час для активних дій, відстоювання своїх прав і бажань. Цілком імовірно, що в ці дні Ви зможете зробити вдалі інвестиції або підзаробити гроші, а так само вдало їх витратити – слухайте свою інтуїцію і працюйте над своїми ідеями.

Починаючи з 6 вересня закінчитися період перегляду відносин, який розпочався 26 липня. Сподіваюся Вам вистачило часу для переоцінки відносин, в цей же час до Вас могли повернутися і старі відносини. Це був не особливо результативний період для нових відносин, договорів, фінансів, але тепер справи стосовно цих сфер будуть розвиватися швидше.

Починаючи з 7 вересня і до 28 буде середньостроковий період, під час якого зросте кількість скандалів з керівництвом і вищестоящими людьми, а так само з батьками. У цей же період, ймовірно загальне зростання скандалів, а не тільки у Водоліїв. Цей же час в якомусь сенсі трансформує Ваше навчання, Ви позбудетеся від чогось, перестанете щось вивчати. У цей період потрібно бути обережніше в поїздках.

Ще один середньостроковий тренд буде в період з 8 по 25 вересня, так само він буде пов’язаний з грошима, з доходами і витратами. У цей період Ви вже із занадто великим оптимізмом будете розраховувати на всі свої витрати і допомогу від інших людей, в оптимізмі нічого поганого немає, але результати можуть бути не такими великими. До того ж, в цей же період Ви надто вже мрійливо будете ставитися до своїх доходів, накопичень і видатків – будьте більш серйозні. Це гарний час для великих початків у фінансових сферах, чого і буде бажати Ваша душа, але не всі початки будуть закінчені.

13 вересня, плюс мінус 3 дні, будьте обережні, щоб не сталося якоїсь травми або ексцесу. Це період трансформацій, сильних, емоційний час для Водоліїв. Час позбавлятися від звичок, якщо бажаєте. Цей же період може допомогти Вам роздобути бажану допомогу від інших людей, особливо матеріальну. І ці дні гарні для фінансів, якщо Ви хотіли почати новий бізнес, новий фінансовий проект, взяти кредит або погасити, взяти гроші в борг або повернути і вимагати борг – час для цього настав.

Починаючи з 18 вересня 2015 року та до 20 грудня 2017, у Водоліїв буде довгостроковий період, пов’язаний з дружбою, колективами, загальними планами на майбутнє. Я описувала цей період в гороскопі на грудень 2014 року, а так само в гороскопі на 2015 рік для Водоліїв, не хочу повторюватися. Коротко кажучи, до всіх цих сфер і всього цього ви почнете ставитися більш серйозно, позбудетеся від несерйозних друзів, можете вирішити очолити якийсь колектив, за ці 2 роки у Вас зменшиться, стане менше звичайного, приріст друзів і товаришів, а так же планів на майбутнє. Перечитайте мої гороскопи, цей період почався в грудні, тривав до червня 2015 року, а зараз повернеться знову.

З 18 вересня і до 10 жовтня – чекайте затримок з документами та інформацією, договорами і різної бюрократією, а так само поїздками. У цей же період можливі і проблеми з цим всім, втрата інформації, спотворені і не правильні дані, непорозуміння.

Ще один любовно-матеріальний період буде з 19 до 28 вересня, це гарний час для любові і романтики. У коханні й романтиці Ви будете дуже щедрі і несподівані, імпульсивні і стрімкі. У ці дні Ви можете раптово зважитися змінити партнера або закінчити відносини, або ж почати нові стосунки і знайти партнера, перевести відносини на новий рівень. Ваша імпульсивність і ексцентричність допоможуть Вам сяяти і подобатися іншим. А так само це період деякого психологічного заспокоєння.

Час для серйозних рішень щодо партнерства настануть в період з 23 до 26 вересня, це навіть не стільки час для серйозних рішень, як серйозної поведінки та прийняття зобов’язань.

Починаючи з 25 вересня і до 30 листопада, будьте більш обережні, можливі серйозні травми у Водоліїв. Цей же період принесе з собою більш активну розтрату грошей, а разом з цим і більш активні спроби запозичувати їх, брати в борг або оформляти кредити. Це гарний час, щоб оформити спадщину і отримати її, розділити майно, пошукати у кого б можна взяти в борг. Так само цей період принесе з собою більш активну поведінку в сексуальній сфері.

Конфліктний період з 25 до 30 вересня, в цей час Ви можете бути стартером для скандалів і конфліктів, бажати валити і ламати правила, вимагати від інших більшого, хотіти бути керівником. У цей же період потрібно бути особливо обережними, щоб не постраждати.

Ще починаючи з 17 квітня у Вашій кар’єрі почала відчуватися якась ретроградність, повернення до минулих питань, виникнення старих і забутих тем. А ось з просуванням в перед Ви відчували проблеми, складніше стало досягати нових цілей поставлених перед собою, були якісь затримки. Теж стосується і соціального стану, досягнень, поваги. Хочу Вас порадувати, починаючи з 25 вересня в питаннях кар’єри, соціального зростання, поваги в інших людей, досягнень і нагород – справи зрушаться з мертвої точки і будуть рухатися вперед значно швидше.

28 вересня, плюс мінус 3 дні, Вашу увагу буде звернено до поїздок, спілкуванню і навчанню. Найвірогідніше, що цей період принесе з собою якісь результати, пов’язані з навчанням або спілкуванням (договорами, продажем чогось або купівлею). А ще ці дні будуть багаті на новини та нові знання. Хороший момент запланувати вивчити щось остаточно в ці дні, закінчити написання дипломної роботи тощо.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Водолія у вересні 2015

13 вересня, плюс мінус 3 дні – будьте обережніше, час фінансових начал.

З 18 вересня до 20 грудня 2017 – серйозний час для дружби і колективів.

З 25 вересня до 30 листопада – будьте обережніше, час для заробітку грошей за допомогою інших людей.

З 25 вересня – Ви відчуєте просування в кар’єрі, планах, отриманню поваги, досягнень.

28 вересня, плюс мінус 3 дні – поїздка, спілкування, навчання.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 вересня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,169