Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на вересень 2015 для Терезів від Марфи Бомбушкар


Ця осінь принесе Вам важливі зміни в не зовсім важливій життєвій сфері, довгострокові. Сам по собі вересень буде місяцем дуже багатим на події, різні і хороші і погані, місяць бажання усамітнення, місяць емоцій, місяць мрій і смутку, місяць осмислення себе і підбиття підсумків, хороший місяць для Терезів орієнтованих на психологічне зростання і духовне, сумний місяць для поверхневих Терезів.

Початок вересня буде багатим на лінь, мріяння і нудьгу, роботи буде багато, але енергії її робити буде мало. А так само, початок місяця буде романтичним і багатим на кохання, це буде ще тренд, що почався в кінці серпня. Період підвищеної романтики протриває до 6го вересня, в цей же час у Вас будуть значні витрати і активність в доходах. Можливі конфлікти з партнерами в зв’язку з Вашою нетерпимістю і настирливістю.

З 4 вересня до 9 – хороший час для того, щоб за допомогою завзятості та сили волі вирішити проблеми або реалізувати плани пов’язані з домашньою сферою і сім’єю, «продавити» свою думку. Цей же час може добре допомогти Вам змінити сімейну обстановку, побут, як у фізичному сенсі (переставити або викинути меблі, наприклад), так і психологічному (помиритися з батьками, усвідомити свій будинок).

З 5 до 13 вересня – це час несподіваних і імпульсивних подій і поведінки у відносинах і з партнерами. Ви можете неждано-негадано вирішити щось змінити у відносинах. Можете вирішити розлучитися з партнером або знайти іншого. Цей час дуже несподіваний для стосунків і дуже активний, в той же час схожі патерни будуть відбуватися і з дружбою і грошима, можете витратити багато грошей або знайти, а так само і в дружбі. У сексі Ви так само можете бути досить імпульсивні в ці дні, бажати нового і експериментів.

Хороша новина для Терезів, нарешті закінчитися період аналізу відносин, перегляду їх, а так само аналіз своїх фінансових витрат і грошей інших людей, ну і аналіз самих себе. Ще з 26 липня цього року, Ви стали більш інтровертні і орієнтовані на минуле, почали займатися аналізом себе, відносин, фінансів, переглядати це все. Уперед Ви не особливо за ці дні просунулися, але повернулися старі патерни, може навіть і імідж свій повернули старий. Та й складно було рухатися вперед, крок вперед, а два назад. Але після 6 вересня життя заб’є в своєму звичайному ключі, Ви будете готові до нового!

Середній період пов’язаний з трансформацією роботи, позбавленням від зайвого на роботі і зі здоров’ям, а так само трансформацією Вашого мислення і, дуже ймовірними, скандалами вдома і в якійсь мірі зміни мислення про будинок – буде з 7 до 28 вересня. Це час для аналізу себе, своєї роботи, своїх домашніх питань. Час не зовсім веселий, навіть сумний, можливі думки про суть буття, смерті і життя. Але він пройде швидко, а Вам дозволить стати більш глибоко розуміючими ці сфери: сім’ю, роботу і здоров’я, себе. Це час позбавлення і трансформації.

З 8 вересня до 25 у Вас буде час духовного зростання, кажучи про духовне зростання я маю на увазі не тільки віру в Бога, а й віру в себе, свої сили, свої можливості, мрії, ідеали, різні фантазії. Це час розширення духовної сфери Вашого життя. А так само, час розширення таємниць, пов’язаних з Вами. Ви можете сильно переосмислити свій шлях і плани на майбутнє в ці дні. Зобов’язана зауважити, що в цей період Ви будете дуже мрійливі, так що, ненанамрійте зайвого. У цей же період бійтеся отруєнь, харчових та інших. Час для великих планів на майбутнє, постарайтеся поставитися до них з серйозністю.

13 вересня, плюс мінус 3 дні, це найсильніший час для духовного і психологічного зростання. Це час вдалий для пізнання себе і своїх слабких і сильних місць. Цей же час вдалий для початку нового, нових таємниць і нових прихованих планів. Час для розгляду брехні, час для розуміння суті. У цей час не можна хворіти, якщо у Вас буде ускладнення зі здоров’ям – зверніться до лікаря, ймовірно, що у Вас може бути прихована хвороба, яка потребує багато часу для лікування. Дні невеликого смутку і бажання побути наодинці.

18 вересня закінчується період пов’язаний з фінансами, який розпочався у Терезів ще в жовтні 2012 року. Це були роки, коли Ви відчували фінансові проблеми. Це був час, який навчив Вас більш серйозніше ставитися до грошей, стати більш стриманим і цілеспрямованим у фінансовій сфері. Це був складний період, але дуже повчальний і можливо багато хто з Вас змінили місце роботи заради великих грошей. Хочу додати, що ті Терези, які не навчилися заробляти за ці роки самі, не навчилися жити в економії, скоро отримають відповідь від карми, протягом півроку. А ті хто пізнали серйозність грошового тягаря – цей досвід залишиться назавжди у Вас і принесе успіх. Із закінченням цього тренда настане інший – тренд пов’язаний з поїздками і навчанням, спілкуванням з сусідами і родичами (не близькими). Ви повинні будете більш серйозно ставитися до освіти, поїздок, навчанню практичним навичкам, спілкуванню з сусідами і родичами. Будете відчувати обмеження в цьому. Позбудетесь несерйозних знань, реструктурізіруете їх, більше будете планувати в цих сферах. Прийшов час вчитися, щоб потім не шкодувати. Цей тренд триватиме до 20 грудня 2017 року. Я детально описувала це все в гороскопі на рік 2015 для Терезів і в гороскопі на грудень 2014 року.

З 18 вересня до 10 жовтня – не час для нових договорів і домовленостей, не особливо вдалий час для нового навчання. Краще повернутися до старого і доробити, все що стосується інформації, як цифрової так і паперової. Закінчити написання дипломної роботи або договору, але не починати з нуля. Бережіть інформацію і будьте до неї уважніше, можете втратити або зробити помилки. Чекайте затримок з бюрократією.

З 19 по 28 вересня – час маси енергії, маси змін. Ви можете як зважитися змінити свій імідж, так і змінити свої звички або відносини з кимось. Це дуже імпульсивний період у стосунках та фінансах, можливі раптові витрати і нові відносини. Гарний час для любові і романтики, все це буде дуже несподівано і імпульсивно.

З 23 по 26 вересня – цей час добрий для серйозного погляду на своє життя. Та й Ви зможете показати себе як серйозну людину, гарний час для співбесід.

Починаючи з 25 вересня до 30 листопада – буде час духовних пошуків, активного духовного і психологічного зростання. У цей час, можливо, Вам не буде вистачати сил і Ваші сили будуть в якійсь мірі несфокусовані, ліні стане трішки більше.

З 25 вересня до 30 вересня – можливі скандали в сім’ї, а так само якісь революції і зміни. А так само скандали з партнерами, вони будуть насильно змушувати Вас зробити щось, що Ви можете не хотіти робити або ж Ви їх. Цей же час саме по собі досить скандальний. Можлива депресія і посилена нестача сил, а так само перепади настрою, від депресії до підвищеної агресивності.

28 вересня, плюс мінус 5 днів – час для результатів, час усвідомлення і розуміння всього що стосується відносин. Це час усвідомлення своїх відносин і куди вони йдуть, в цей же час Ви можете захотіти більше свободи від різних обов’язків. Говорячи про відносини я маю на увазі не тільки любов, а й ділові. У любові Ви можете зробити імпульсивний вчинок і завершити стосунки … пропозицією руки і серця або розставанням. Теж відноситься до ділового партнерства. Це час коли Терези будуть бажати змін у цій сфері, а так же час усвідомлення своїх бажань і проекцій на партнера. Дуже ймовірно, що в ці дні буде результат пов’язаний з Вашої особистістю (в меншій мірі з відносинами), який був початий в кінці березня 2015 року.

З 29 вересня по 2 жовтня – Ви будете дуже балакучі, цікаві, товариські і бажаючі виблискувати своїми знаннями. Можливі поїздки в ці дні, вдалі (можете планувати).

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Терезів у вересні 2015

До 6 вересня – продовжиться тренд романтики і любові, розпочатий у серпні.

З 6 вересня – повернеться енергія, бажання рухатися вперед.

З 8 вересня по 25 вересня – духовна експансія, можлива фізична лінь.

13 вересня, плюс мінус 3 дня – час для духовного зростання і пізнання себе.

З 18 вересня до 10 жовтня – проблеми з інформацією і документами.

З 19 по 28 вересня – хотіли кохання з першого разу? Отримайте і розпишіться. Чи на довго … Але буде весело.

З 25 вересня до 30 листопада – час для духовних і психологічних активностей.

З 25 по 30 вересня – скандали з родиною, та й взагалі скандальний період.

28 вересня, плюс мінус 5 днів – час коли Ви будете орієнтовані на відносини і на себе.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 04 вересня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 84 T. 0,434