Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на вересень 2015 для Риб від Марфи Бомбушкар


Місяць бажань, результатів, великих надій і мрій. Місяць, коли Ви будете думати про себе і про свої стосунки. Початок місяця буде дуже емоційним і в той же час мрійливим. Ви можете усвідомити, свої бажання, Ви будете досить егоїстичні з приходом вересня, охочі уваги від партнера. Це час, до 3 вересня, коли Рибам необхідно розібратися в собі і своїх бажаннях, емоціях, цілях, планах, ідеях – у всьому, що стосується Вашої особистості, а так само усвідомити сформовані відносини. І це час – результатів! Саме зараз Вам вистачить сил завершити розпочате, усвідомити сформовані обставини, змінитися, якщо треба. Початок вересня буде досить романтичним для Вашого знаку Зодіаку, та й весь місяць буде повний нестримного ентузіазму, бажання росту, бажання нового. Мрії і надії літають у повітрі, я вірю в баланс і розумну обережність, мрії та надії – це добре, але зайва обережність не завадить. Хоча мушу зауважити, що місяць досить славний, з проблем можуть бути тільки перебільшення, можливо Ви зважитеся збрехати комусь чи Вам збрешуть, ну і маса надій і мрій, не всі з яких реалізуються.

До третього вересня буде досить сексуально-романтично-мрійливий період, який почався ще в кінці серпня. Хоча, якщо бути більш точною, то весь початок вересня буде досить сексуальним, просто по-різному.

В період з 4 вересня до 9 вересня Риби, зможуть, досягти бажаних результатів застосувавши свої силу волі, і завзятість з наполегливістю в сферах пов’язаних з навчанням, зарубіжжям, поїздками в далекі країни і з іноземцями, а так само здоров’ям і роботою. Це досить таки сильний період, коли Ви будете відчувати впевненість у собі. У той же час це період деяких трансформацій у відносинах, позбавлення від чогось.

Паралельно буде ще один короткостроковий тренд, який так само буде впливати на сексуальне життя, Ви можете стати більш імпульсивні і бажаючі випробувати чогось нового – це буде в період з 5 по 13 вересня. У цей же період, з 5 по 13 вересня, чекайте несподіванок із заробітком грошей, джерелами Ваших доходів, а так само на роботі. У ці дні події в цих сферах будуть дуже вже швидкі, несподівані, непрогнозовані. Ви можете раптово отримати масу енергії, творчої, у сфері роботи або здоров’я! Або ж Вас відвідають ідеї!

Ще з 26 липня у Риб могли початися затримки пов’язані з поїздками, позиками, розвитком відносин і заробітком. У цей період повернулися старі питання в цих сферах, а вперед стало складно рухатися. Після 6го вересня вирушати в поїздки стане простіше і швидше, з боргами так само зможете розібратися, та й у відносинах почнеться більш ясний рух.

З 7 вересня до 28 вересня буде довгий період, під час якого зросте кількість скандалів з партнерами та родиною. Це час трансформації усталених засад у відносинах і сім’ї, ймовірно на тлі цього і будуть відбуватися конфлікти. Це час, коли з болем, але Ви зможете позбутися непотрібного, цілком імовірно, що навіть будете хотіти цього або ж позбавлення і трансформація відбудуться поза Вашого впливу.

Починаючи з 8 вересня і до 25 – Риб буде переповнювати оптимізм, бажання більшого у всіх сферах життя, бажання нового, бажання зростання! Це період надій і мрій, до того ж прислухайтеся і до своєї інтуїції, а так само прозріння – щось Вам підкаже Ваш шлях. Хочу зауважити, що в ці дні з переповненням оптимізму, Ви можете взяти на свої плечі більше, ніж зможете понести. У ці ж дні Ви можете намріяти зайвого. Але це все не страшно, адже Вас буде переповнювати позитивна енергія і з будь-якими проблемами Ви впораєтеся з легкістю. Слухайте свою інтуїцію!

13 вересня, плюс мінус 5 днів – важливий період для відносин, найважливіший у цьому році, якщо Ви хочете завести стосунки! Та й у цілому цей час орієнтований буде на відносини. Перехід їх на новий рівень, кардинальний перехід, або набуття нових відносин. Це хороший період і для розірвання існуючих, не подумайте нічого такого. Це вдалий час, мінусом у нього буде тільки підвищена мрійливість, фантазійність, але і це може принести удачу! Це період, коли Вам буде легко у відносинах, коли Ви будете хотіти їх і всю увагу буде звернено до партнерства, і в той же час Вам буде легко робити з ними що побажаєте – знаходити нові, розривати старі, покращувати існуючі.

Дуже серйозний і дуже довгий тренд настане 18 вересня і триватиме до 20 грудня 2017 року. Я писала про нього в гороскопі на грудень 2014 року, коли він вперше почався і тривав до 16 червня 2015 року. Зараз він «повернеться», перечитайте мій гороскоп на грудень 2014 року і гороскоп на рік для Риб 2015, щоб я не повторювалася. Це час, коли кар’єра буде Вашим найболючішим питанням, вимагаючим енергії і сил, але в той же час і будете відчувати перешкоди на шляху, а так само брак сил. Потрібно серйозно і з відповідальністю поставитися до своєї кар’єри – тоді у Вас будуть найбільші результати, а от якщо Ви вирішите «втекти» – тоді впадете.

З 18 вересня до 10 жовтня час повернення старих питань у відносинах, знову, а так само у сфері сім’ї. Це хороший період для вирішення саме старих, розпочатих раніше і занедбаних, питань! Але не вдалий для нових начал. У цей же період у Вас будуть проблеми з різними видами інформації, від листів до різних документів, від зберігання до передачі. Не втратьте документи і будьте готові чекати більше часу, ніж розраховували, перш ніж отримаєте результат.

З 19 вересня до 28 – це буде ще один романтичний період, приємних несподіванок у відносинах, а так само стрімкості в їхньому розвитку. У цей період Ви можете побажати більше свободи або чогось нового у стосунках.

З 23 до 26 вересня – це вдалий час показати себе у відносинах, посіяти, скажу так. Це і вдалий час для серйозних рішень щодо ділового партнерства.

Як я вже писала раніше, вересень – це місяць відносин і трендів у відносинах. Новий середньостроковий тренд пов’язаний з відносинами розпочнеться 25 вересня і триватиме до 30 листопада! Ви станете більш активні в цій сфері, енергійні, жагучі, сильні. А разом з цим прийде і егоїзм, бажання керувати партнером і відстоювати свої права, навіть якщо Ви і не праві. Разом з активністю зросте і скандальність.

Перші, значні конфлікти, у відносинах розпочнуться 25 вересня і триватимуть до 30 числа. У цей період будьте так само і обережніше, щоб не отримати травм (не пов’язаних з відносинами, переломів і тп.). Це буде період ламання правил, цілей, бунтарства та агресії. Ви будете то занадто активні, то занадто депресивні.

Питання пов’язані з судами, зарубіжжям, вищою освітою, поїздками за кордон і підтримкою з набагато більшою простотою будуть вирішуватися після 25 вересня, а особливо після 30.

28 вересня, плюс мінус 3 дні – чекайте або прагніть до фінансових результатів! Час вдалий для прийняття остаточних рішень пов’язаних зі способом заробітку грошей, місцем (роботою), кількістю. При цьому всьому Вас можуть чекати несподівані події, найвірогідніше пов’язані з витратами. Я б порадила Вам підняти ціну на свої послуги і за свою роботу в ці дні, якщо Ви довіряєте своїй інтуїції або ж – відмовитися від підняття цін, якщо інтуїція говорить зворотне. Чекайте результатів!

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Риб у вересні 2015

З 8 по 25 вересня – оптимізм, мріяння, бажання більшого.

13 вересня, плюс мінус 5 днів – важливий період для відносин.

З 18 вересня до 20 грудня 2017 – серйозний і відповідальний період в кар’єрі.

З 25 вересня до 30 листопада – відносини і партнерство – стануть дуже активною сферою у Вашому житті.

28 вересня, плюс мінус 3 дні – час отримувати фінансові результати!

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 вересня 2015 року.

  1. Один комментар до “Гороскоп на вересень 2015 для Риб від Марфи Бомбушкар”

  2. LENA в 20.09.2015 | Відповісти

    Чи можна замовити персональний гороскоп?

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 50 T. 0,327