Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на вересень 2015 для Діви від Марфи Бомбушкар


Вересень буде важливим місяцем для Дів, дуже важливим у їхньому сімейному житті, особистому житті, а так само щодо самих себе, своєї бутності і суті, а в кінці вересня з грошовими питаннями. Спочатку місяця всю Вашу увагу буде звернено до відносин, а в середині місяця настане дуже емоційний період, що несе з собою запал і бажання нового (вдалий час для нових початків), наприкінці місяця Вашу увагу буде звернено до фінансів.

Місяць почнеться з любові, творчості, мрій і ліні. У період з 3 до 9 вересня ви станете більш вперті й наполегливі, в цей час можете за допомогою сили волі вирішити питання в сферах любові і творчості, дітей та різні ризиковані та азартні ситуації. Але все одно, цей вересень, досить, ледачий для Дів.

З 5 по 13 вересня – буде час активного психологічного зростання, внутрепсіхологічного, цілком вірогідні навіть якісь психологічні кризи і трансформації. У ці дні у Вас буде аж надто багато перепадів настрою, імпульсивної активності і чутливості. Всі будете занадто близько брати до серця.

Після 6 вересня Ви можете вирішити питання пов’язані з фінансами, які не виходило вирішити з 26 липня. А так само після цього числа Ви зможете більш вільно накопичувати ресурси, заробляти гроші. Та й відносини почнуть розвиватися до нового, а не крутитися на місці.

Середньостроковий і неприємний період буде з 7 до 28 вересня, час сумних думок, час трансформацій себе, час агресивності (по більшій мірі внутрішньої). Цей час може принести несподівану Вами трансформацію або позбавлення у сфері кар’єри. Але по більшій мірі він буде пов’язаний з Вами, ймовірно, що в цей період щось важливе, дуже, піде з Вашого життя. Ви станете більш глибокими, прихованими, агресивними на зовнішній вплив. Ймовірно, що в ці дні Вас будуть супроводжувати сумні думки, пов’язані з життям і смертю, боргами, навчанням новому. Ви будете дуже чутливі і уїдливі, владні, ханженственні і Вам вкрай складно буде щось довести або заспокоїти Вас. Бережіть у цей час своє здоров’я і здоров’я рідних!

З 8 по 25 вересня – це досить цікавий час для Дів, багатий на новий досвід, на бажання більшого і мріяння. Для початку повинна зауважити, що в ці дні Ви будете розриватися між дуже великою лінню і планами, особливо це стосуватиметься кар’єри і відносин, а також родини. Самі по собі Діви досить вже критичні по відношенню до себе і до інших, але в цей період Ви можете надто вже ідеалізувати інших, а от себе критикувати! Так що, протріть свої окуляри і дивіться на світ якомога ясніше.

13 вересня, плюс 6-7 мінус 5 днів – час великих планів і надій, час вдалих початків, хоча Діви і не слухають свою інтуїцію, але в ці дні – прислухайтесь, звертайте уваги на всі прозріння. Дуже висока вірогідність того, що в цей час Вас відвідає прозріння, ідея майбутнього. Це час для масштабних початків, масштабних змін. Вдалий час змінити місце проживання або вступити до університету, пошукати допомоги десь і у когось. Вдалий час переосмислити себе, зробити себе новою людиною. Оптимізм і гарний настрій супроводжуватиме Дів в ці дні, а так само в якійсь мірі лінь. Особливо сильні зміни будуть у Дів, які народилися в цей період.

З 18 вересня 2015 до 20 грудня 2017 у Дів буде дуже серйозний період у сфері сім’ї і вдома. Я писала про цей період в гороскопі на грудень 2014 для Вашого знаку Зодіаку, тоді він почався і тривав до червня 2015 року, а так само в гороскопі на рік. Це з одного боку буде складний час для будинку, вдома Ви будете відчувати тиск, тяжкість, тягар обов’язків. Вам потрібно буде серйозніше поглянути на сімейні обставини і сім’ю, свій будинок. Хто не гляне – той отримає покарання, з часом. Це час, коли потрібно бути серйозними по відношенню до сімейних справ, очікуйте проблем, слабини в домашній сфері, стриманості і кристалізації, складності розвитку. Це буде час, коли навіть ті Діви, які часто переїжджають, залишаться на своїх місцях. Це час зміцнення свого будинку і сім’ї, можливо, що Ви вирішите побудувати будинок або укріпити стіни (це гарний час для капітальних ремонтів, хоча і будуть складнощі, але результат буде на довгі роки і хороший).

З 18 по 10 жовтня Ви будете швидше психологічно втомлюватися, станете більш інтровертні. Ймовірно, що в цей час повернуться питання пов’язані з Вами, з Вашою зовнішністю, з Вашими старими переживаннями або іншими темами життя стосуються особисто Вас. Ви можете вирішити повернутися до старого іміджу, старої зачіски, стилю одягу, поведінки і звичкам. Це невдалий час для документів і договорів, різних видів інформації. У цей період вірогідні втрати цього всього, зриви термінів. Поганий час для оформлення нових документів. Але цей час хороший для повернення до старих питань і вирішення їх.

У період з 19 по 25 вересня – очікуйте несподіваних фінансових новин, змін, можливостей. У цей час, можна, як раптово витратити так і заробити. Ймовірно, що витрати будуть пов’язані з чимось таємним або ж пожертвуваннями, витрати на благі справи.

З 23 до 26 вересня – хороший час серйозно подивитися на свої фінанси і будинок, зробити ремонт, перерахувати гроші і переконатися в надійності цих двох сфер.

Останнім часом, десь починаючи з серпня місяця, Діви могли відчувати нестачу сил, можу Вас порадувати! Починаючи з 25 вересня і до 30 листопада – Ви будете понад енергійні! Це дуже хороший час для нових початків, нових проектів, великих справ, маси справ. Це гарний час для фізичних навантажень, так що можете записатися в спортивний зал. У цей період все Вам буде по плечу, будь-який проект і будь-яка справа. Це час коли Діви стануть більш активні, ініціативні, сміливі, наполегливі, в якійсь мірі більш агресивні і сексуальні. Особливо чоловіки Діви! У цей же період, у Вас виявляться і інші якості: упертість, егоїзм, конфліктність, занадто велика критика і нетерпимість до інших. У цей період варто боятися захворювань, які викликають підвищення температури – у Вас висока ймовірність жару, та так само різних травм. Всі ці якості будуть особливо виражені у чоловіків Дів.

У період з 25 по 30 вересня – чекайте конфліктів вдома і з рідними, а так само конфліктів з улюбленими (з тими, з ким у Вас любов, закоханість) і несподівані витрати. Поганий час для отримання спадщини і пошуку допомоги, вірогідні великі скандали у зв’язку з цим.

30 вересня, плюс мінус 3 дня – час фінансів, хороший час для нових початків, щоб знайти нову роботу або джерело заробітку грошей. Але не вдалий час, щоб попросити про повернення боргу. У ці дні, найімовірніше, Ваше здоров’я має буде піти на поправку, якщо Ви хворіли.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Діви у вересні 2015

З 8 по 25 вересня – мрії і бажання.

13 вересня, плюс 6 мінус 5 днів – час для великих початків!

З 18 вересня до 20 грудня 2017 – суворий час для домашньої сфери.

28 вересня, плюс мінус 3 дня – час доходів.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 07 вересня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 89 T. 0,185