Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на травень 2016 – Водолій – від Марфи Бомбушкар


Травень буде для Водоліїв місяцем сім’ї, вже в самому початку травня починайте новий проект, пов’язаний з родиною і рідними або чекайте новин від них. Досить насичений на події місяць, хороший (в більшій часті) для відносин, а особливо ділових. В кінці травня бережіть здоров’я, щоб не злягти з захворюванням надовго, та й слід обережніше ставитися до закону і правил. Травень принесе з собою пару трендів, які вже були у Вас в минулому, але тепер вони будуть більш тривалі, стосуватися вони будуть Вашої особистості, колективів і друзів, планів на майбутнє і особливо фінансів. Вам потрібно буде більш серйозно ставитися до фінансів, друзів, вірогідні ілюзії і деякі обмани (самообмани) з цими сферами. Особливо у фінансовій сфері, чекайте великих витрат або якщо Ви дуже вже щаслива людина – величезних доходів, обережніше будьте з боргами.

До 24 травня триватиме тренд, що почався в кінці квітня, коли слід бути обережніше з документами. У ці ж дні будуть повернення сімейних новин і розмов, гарний час почати обговорювати відкладені розмови. Так само буде повернення творчості і питань дітей. У цих всіх сферах варто повернутися назад і закінчити розпочате, а не починати нове.

Ще з 28 квітня по 2 червня слід бути обережніше з фінансами, маса планів і ідей, але не обманіться. Можливий і деякий психологічний дискомфорт, перечитайте мій гороскоп для Водоліїв на місяць квітень.

І, знову, з кінця квітня по 24 травня у Вас буде більше гармонійний період для домашніх питань, спілкування з рідними, вірогідні дорогі покупки для дому, можна зробити ремонт. Гарний час оновити і прикрасити будинок, а так само відносини з сім’єю.

Місяць почнеться з нового-старого періоду, з 1 травня по 10 червня – буде повторення періоду з 9 березня по 20 квітня – час більш серйозно ставитися до грошей і друзів, більше уваги приділяйте планам на майбутнє і прохань про допомогу, обережніше будьте з колегами і боргами. Згадайте, як Ви пережили ті дні, які зміни були у Вас в цих сферах. У психологічному стані Ви можете, знову, мати великі перепади від повного песимізму до абсолютного оптимізму. Будь-які негаразди будете відчувати дуже болісно, а успіхи будуть занадто окриляти.

У перших 5 днів, з 1 по 5, час поліпшити сімейну сферу, так і допомоги можна очікувати від рідних, матеріальної. Гарний час для відносин, особливо ділових, перезапустіть старі плани, переговори.

6 травня, плюс мінус 4-5 днів, найвпливовіший і сильний період для сімейних питань у Водоліїв у цьому році, найбільший вплив він матиме на нові проекти, нові початки, вірогідні новини пов’язані з сім’єю, Вашим будинком, Вашими рідними, початок нового циклу. Спробуйте запланувати щось довгострокове, капітальне в ці дні. Дуже добре вносити зміни в домашню сферу, позбавлятися від чогось. При цьому, період посилить всі існуючі тренди, які почалися раніше і почнуться під час нього, тому будьте обережні з грошима, можливо погіршення психологічного стану, депресія або ж надмірний оптимізм.

З 6 травня по кінець травня буде насичений час невеликими і тижневими періодами. З 6-10 – час для переродження, психологічного, розгляду Ваших комплексів і страхів. Але крім цього ці дні хороші для спроб завагітніти. З 6 по 11 – час для романтики і творчості. З 8 по 11 маса новин і розмов про сім’ю. З 9 по 13 – хороший фінансовий період, дуже вдалий час для домашніх покупок, які раніше Ви відкладали. Час міняти свою творчість, позбавлятися від непотрібних знайомств, сусідів і фінансового гніту з 10 по 18 травня, дуже гарний час перерахувати свої борги, розібратися з кредитами. З 13 по 16 посилиться сексуальне лібідо у всього Зодіаку. З 13 по 14 – провести важливі розмови з рідними, знайти компроміси.

З 17 по 29 квітня, для Водоліїв, як і для всього Зодіаку, буде гарний час вчитися і подорожувати, але крім цього вдалий період для укладення угод пов’язаних з нерухомістю, будинком, рідними (особливо після 24 числа). У ці дні Ви будете отримувати масу новин пов’язаних з грошима і сім’єю. Хороший момент для боротьби зі стресом, якщо він є. Гарний час для хірургічних операцій.

Дуже конфліктний, злий і агресивний період буде з 21 по 24 травня, можливі скандали до бійок. Водоліям в цей час слід бути обережніше з друзями та коханими, а так само дітьми. Слід бути обережніше вагітними жінкам Водоліям.

22 травня, плюс мінус 3 дні, час розібратися в друзях, планах на майбутнє, вирішити, що робити з колективом і показати себе суспільству! Хороший момент очолити якийсь колектив, фан-клуб. Якщо Вас покличуть на якісь заходи – обов’язково йдіть, є шанс налагодити відносини з важливими персонами. І знову, цей період посилить всі тренди, так що тримайте свої урагани під контролем. Не час вступати в спільні бізнес проекти, хоча бажання будуть і вони будуть масштабні. Чекайте новин від друзів, колективів. Ймовірно, що, щось пов’язане з дружбою, колективами, громадською діяльністю і спільними планами на майбутнє завершиться в ці дні, гарний час розібратися з цим усім.

Ще один сексуально-емоційний період буде з 24 по 27 травня, для всього Зодіаку.

Будьте обережніше з фінансами, друзями, планами на майбутнє з 24 по 1 червня! Найбільш напружений період, правильно розраховуйте свої фінансові можливості, друзі або ж Ваші плани на майбутнє можуть зовсім вже бути «несумісні» з Вашими бажаннями і можливостями.

При цьому, з 24 травня і по 4 жовтня почнеться один із самих довгих і «підвішених» періодів в цьому році. Під час нього слід більш серйозно ставитися до фінансів і планів на майбутнє, Ви можете кидатися з крайності в крайність, то надто серйозно ставитися до своїх обов’язків, цілей, фінансів і друзів, то надто вже плисти за течією і чекати, що ж доля піднесе Вам . Слід бути обережніше з фінансами і друзями. Ймовірно, що Ви зміните свою роботу або спосіб заробітку за ці півроку (майже), а так само бережіть свою репутацію.

З 25 травня по 18 червня – час творчості і любовних інтрижок!

З 27 травня по 3 червня буде повторення періоду, який був у Вас з 10 по 18 травня, так що, знову повертайтеся до аналізу фінансової сфери, переговорів про допомогу до рідних, позбавлення від обтяжливого Вас вдома і в фінансах. Це буде час глибокодумний, можете попрацювати над своїми комплексами і страхами.

З 28 травня по 3 серпня у Вас повторитися енергійний період в сфері кар’єри і соціального становища, який був у Вас вже з січня по березень місяць. Знову Ви більш активно будете відстоювати свої права, добиватися положення в суспільстві, вимагати поваги інших. Це чудових пара місяців для кар’єрного просування вперед, сил і наполегливості буде більш ніж достатньо. І такий період буває раз в пару років, з такою великою кількістю енергійності, наполегливості, цілеспрямованості і бажання. Негативними якостями цього періоду будуть: нетерпіння, агресивність, егоцентризм, схильність до скандалів стосовно поваги, репутації, Вашим досягненням і цілям, можливі скандали з керівництвом і батьками. На Вашому шляху краще в ці тижні не стояти, можете знести все. Спочатку цього періоду, до 30 червня, постарайтеся завершити масштабні старі плани пов’язані з цими сферами, а після 30 червня і до 3 серпня починати або реалізовувати нові.

Дуже любовний, романтичний, творчий період чекає Вас з 31 травня по 15 червня, він романтичний для всього Зодіаку, а особливо для повітряних знаків, Водолії на 2 місці! Час заводити нові романи і закохуватися, зміцнювати відносини. Сімейні питання і питання пов’язані з партнерами, повинні будуть засяяти з новою силою і будуть більш успішні в реалізації. Це гарний час для заручин або укладення шлюбу.

Найважливіші дати і періоди, для Водолія в гороскопі на травень 2016

З 1 травня по 10 червня – правильно плануйте свої витрати і плани на майбутнє. Будьте скромнішими і цілеспрямовані.

6 травня, плюс мінус 5 днів – час для нових початків в сімейній сфері, будьте обережніше з фінансами.

З 10 по 18 травня і з 27 травня по 3 червня – міняйте творчість, переглядайте борги, позбавляйтеся від стресу або розберіться в ньому.

З 17 по 29 травня – час навчання і поїздок, хороший момент обговорити підтримку, попросити про допомогу.

22 травня, плюс мінус 3 дні – дружба і колективи в центрі уваги. Будьте обережніше з фінансами.

З 24 травня по 4 жовтня – «підвішений» період для Водоліїв. Особливо в сфері фінансів, заробітку грошей і дружби. Будьте обережніше, бережіть свою репутацію і не лінуйтеся.

З 28 травня по 3 серпня – енергійний період в кар’єрі, час робити собі ім’я.

З 31 травня по 15 червня – любов, романтика і творчість. Гарний час для заручин.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою – 02 травня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,497