Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на травень 2016 – Терези – від Марфи Бомбушкар


Багато трендів, що почалися в квітні триватимуть до 24 травня, деякі тренди буду тривати до червня. У травні Терезам слід очікувати повторення тренда пов’язаного з освітою і духовним станом. Бережіть своє здоров’я, можливі отруєння або приховані захворювання. Місяць змусить Вас задуматися про езотерику, секс, духовні аспекти життя, борги і фінанси. В кінці місяця Вашу увагу буде звернено до навчання і поїздок, зарубіжжя, кінець травня почне місячний тренд пов’язаний з освітою. Складно сказати, хорошим чи поганим буде цей травень. Слід берегти здоров’я.

До 24 травня слід бути обережніше з інформацією, документами і бюрократією, не час для покупки нових книг, комп’ютерів та іншої електроніки. Не варто починати нові договори або читання нових книг, навчання.

До 24 травня Ви будете більш успішні в зароблянні грошей за допомогою інших людей, брати в борг, спадок, прохання про безоплатну допомогу.

До 2 червня остерігайтеся отруєнь! Прихованих захворювань. Можлива незрозуміла ситуація пов’язана з обов’язками і роботою, здоров’ям. Та й в ці дні Ваше уявлення езотерічного і духовного надто вже розмито. На Бога сподівайтеся, але і самі не зівайте. Будь-які удари долі можете відчувати дуже «божественно».

Згадайте період з 9 березня по 20 квітня, він повториться з 1 травня по 10 червня, що у Вас було в той час зі сферами будинку, кар’єри, освіти, духовного і психологічного стану, таємниць, здоров’я, поїздок і новин від рідних. Знову Вас може охопити смуток з приводу Ваших практичних знань, в езотериці, духовному і таємниці у Вас може бути деяке розчарування. Перечитайте мій гороскоп на місяць для Терезів за березень, в ньому я докладно це описала. Повторюся, зараз слід розібратися в своїх таємницях і комплексах, навчитися практичному, а найголовніше не опускати рук, та й не братися за все.

Оптимістичний період, життєрадісний, хороший для фінансів і роботи над комплексами, секретами, духовним і езотерічним з 1 по 5 травня. Оптимізм буде у всього Зодіаку, для Терезів найкраще попрацювати в ці дні над психікою.

6 травня, плюс мінус 3 дні, посилення всіх існуючих і тих, що почнуться під час цього періоду трендів. Варто бути обережніше зі здоров’ям, освітою, поїздками, роботою і клієнтами. Ці дні принесуть Вам фінансові можливості або звістки. Гарний час для початку фінансових проектів, особливо кредитування, іпотек, прохань про матеріальну та інших видів допомоги і підтримки. У ці дні Вам слід бути обережніше, можливі травми або стресові ситуації. Якщо Ви хотіли розібратися з сімейним конфліктом, відстояти свою точку зору або схилити когось до неї – то з 6 по 10 кращий за все період, у всякому разі, зміни будуть кардинальні. З 6 по 11 Ви будете трішки більш романтичні, гарний час для заробітку грошей за допомогою роботи, клієнтів, навіть можна трохи поюлить і підняти ціну. З 8 по 11 гарний час для ділових переговорів.

З 9 по 13 Вас накриє хвилею оптимізму. Це найкращий фінансовий період в цьому місяці! Гарний час для дорогих і масштабних покупок, прохань про фінансову підтримку. Але покупку електроніки відкладіть на числа після 24 травня.

З 10 по 18, з 27 травня по 3 червня – два майже однакових періоди, які гарні для роботи над своєю психікою, комплексами, сексуальністю, страхами. Час позбуватися від непотрібних планів на майбутнє, друзів, ідей. Гарний час розібратися в фінансах, більш глибоко, переглянути витрати і доходи.

Досить сексуальний період з 13 по 16 травня. Він ще хороший тим, що Ваш стресовий стан у ці дні має згладитися, відбудеться психологічне розслаблення. Хороший час, щоб присвятити його сім’ї та рідним.

Час вчитися з 17 по 29 травня! А ще розширювати коло друзів, для поїздок на недалекі відстані, спілкування. Маса новин чекає Вас. І знову, цей період хороший для саме зрозуміння себе. А так же для аналізу фінансів.

Конфліктні дні з 21 по 24, скоріш за все будуть скандали з партнерами і друзями, але можливо, що і з усім оточенням. Ці дні агресивні не тільки для Терезів, а й для всього Зодіаку. Якщо за вдачею Ви «борець», то в ці дні готуйтеся до скандалів.

22 травня, плюс мінус 3 дні, цей період буде помітний лише тим, що посилить всі існуючі тренди. Можливо, що Ви будете отримувати масу новин або зможете відправитися в поїздку, яка відкладалася. Хороші дні для навчання, запишіться на курси або здайте іспити в ці дні. Час розібратися в своїх знаннях і уміннях. Слід обережніше бути зі здоров’ям.

Ще один пристрасний і одночасно конфліктний період з 24 по 27 травня. Скоріш за все скандали будуть пов’язані з грошима і партнерами, друзями і знайомими. Не час вплутуватися у фінансові проекти пов’язані з родичами, партнерами і друзями – не давайте і не беріть в борг, не інвестуйте і не просіть про допомогу. А ще слід поберегти себе, можливі травми.

Довгий період розпочнеться 24 травня і закінчиться 4 жовтня, для Терезів він буде пов’язаний з підвішеністю і невизначеністю в сферах: освіти (проблеми зі знаннями, Ви можете відчути, що вони у Вас занадто хитке), сім’ї та будинки (невизначеність), духовного (у що вірити, де догми), роботи (чим займатися), здоров’я (приховані хвороби і хронічні). Це довгий період, так що його помітність буде фонової з піками. Перший такий пік буде з 24 по 1 червня! У ці дні слід поберегти своє здоров’я і таємниці.

Більш гармонійні відносини будуть з друзями з 25 травня по 18 червня. А з 31 травня по 15 червня – пік гармонії в дружбі, можете завести нових друзів, зміцнити дружбу. До того ж це дуже яскравий час для Вас, час показати себе суспільству та іншим людям. Ваш час.

Ще з березня місяця Ваша енергійність була спрямована на сферу освіти, Ви стали більше читати і вчити. Але з 28 травня і по 3 серпня – буде активність у фінансовій сфері, більше спроб заробити гроші, відстояти свої фінансові права. У ці місяці Ваші витрати можуть зрости, як і доходи, гроші будуть йти і приходити, але зате Ви самі будете заробляти. Розвивайте свою терплячість, не витрачайте на імпульсі, хоча таких розтрат і буде багато.

Найважливіші дати і періоди, для Терезів в гороскопі на травень 2016

З 1 травня по 10 червня – ставтеся серйозніше до освіті та здоров’я.

6 травня, плюс мінус 3 дні – час подумати про гроші, кредити і допомоги.

З 9 по 13 – хороший період, фінанси, оптимізм і відносини.

З 13 по 15 – сексуальний час.

З 17 по 29 травня – час навчання!

З 21 по 24 травня – час конфліктів.

22 травня, плюс мінус 3 дні – підведіть підсумки своєї освіти.

З 24 травня по 4 жовтня – бережіть здоров’я, підвішений час в сфері освіти, поїздок, здоров’я і обов’язків, роботи.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою – 02 травня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,176