Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на травень 2016 – Телець – від Марфи Бомбушкар


Травень принесе з собою можливість почати нову главу в житті, в кожній із сфер. Або обставини складуться так, що життя зміниться саме. Але краще брати бика за роги і самим змінювати його. Місяць буде дуже емоційний, енергійний і насичений. В кінці місяця Вас чекають фінансові новини, а так же теми пов’язані зі спадщиною, сексом, езотерикою, допомогою, втратами і можливі травми в кінці травня, так що будьте обережніше.

Травень все так само гарний для спілкування і навчання, маса нових знайомств, поїздок, особливо після 24 травня. А ось до 24 травня слід бути обережніше з бюрократією і повторити пройдений матеріал, перечитати книгу або перевірити договір.

Ви все так же будете харизматичні і привабливі, особливо жінки Тельці, і орієнтовані на відносини до 24 травня.

Ще з 28 квітня Ви стали більш романтичні в любовній сфері, готові ризикувати, зараз вона дуже вже розмита у Вас. Цей період триватиме до 2 червня, цей час так само добрий для творчості. Мінусом цього періоду буде тільки те, що Ви можете дуже вже літати в хмарах.

З 1 травня по 10 червня, намагайтеся менше брати і давати в борг. В цей же період Ваша творчість, любов, сфера дітей може трохи розчарувати Вас, складно буде реалізувати всі ті задуми та ідеї, які у Вас будуть відносно них. Це повторення періоду, який був у Тельців з 9 березня по 20 квітня, перечитайте березневий гороскоп на місяць для Тельців. Для Вас цей період не настільки песимістичний як для інших, але невелике розчарування може бути.

6 травня, плюс мінус 6 днів – час для нових початків! Почніть життя з нуля! Почніть новий важливий проект! Зрозумійте свої бажання, свої прагнення, свої можливості. У ці дні Ви будете надто вже емоційні, в міру егоїстичні і вкрай вперті і бажати уваги. Тельців складно підштовхнути до нового, але Ви вже постарайтеся. Відмінний час для змін в житті. Хоча б змініть свій гардероб. З 6 по 11 Ви будете володіти силою волі, здатні будете ходити по розжареному вугіллі, але цю енергію краще направити на більш корисну справу, яку – вирішуйте самі.

Багато коротких і в міру значних періодів буде у Вас в середині місяця.

З 6 по 11 – час романтики і мрій. З 8 по 11 – маса спілкування і новин, бажання спілкування, не поганий період для фінансів. З 9 по 13 – оптимізм, слухайте свою інтуїцію, гарний час для дорогих покупок, вдалий період для відносин і фінансів (боргів), хоча електроніку краще купувати після 24 травня. З 10 по 18 і з 27 травня по 3 червня – час розібратися в своїх думках, ідеях, зв’язках і фінансах, позбавитися від зайвої і заглибитися в потрібне, цей період підштовхне Вас до думок про езотерику, питання життя і смерті. З 13 по 16 – досить чуттєвий і сексуальний час.

З 17 травня по 29 – вчіться і подорожуйте, гарний час для інтелектуальної творчості, маса новин і спілкування. Після 24 травня – вдалий час для покупок, продажу, обговорення ділових договорів.

Обережніше з фінансовими питаннями і відносинами з 21 по 24 травня – досить скандальні дні, можливі фінансові втрати, а так само фізичні травми. У ці дні весь Зодіак буде злий і нервовий.

22 травня, плюс мінус 3 дні, нарешті увагу з себе Ви переведете на грошові питання, питання пов’язані зі спадщиною, сексом, психологією, боргами. Скоріш за все, що в ці дні у Вас може бути психологічна криза, стрес, так що побережіть своє здоров’я. Ці дні посилять всі існуючі тренди, слід побоюватися травм. Поганий час для фінансів, перечекайте його.

З 24 травня і по 4 жовтня у Вас буде період деякої невизначеності в планах на майбутнє, особливо в спільних з друзями і колективами, питань що стосуються Ваших фінансів які не належать Вам, таких як борги, спадок, комісійні. Слід обережніше ставитися до цих сфер, період довгий, але будуть піки. Під час піків будуть руйнуватися сформовані підвалини і правила, приходитимуть розчарування.

З 25 травня по 18 червня – у Тельців буде фінансовий період, гарний час знайти нову роботу, та й гроші заробляти буде куди простіше, особливо з 31 травня по 15 червня!

З 28 травня по 3 серпня у Вас повернеться активність в сферу відносин, пам’ятайте, як протікали Ваші відносини з січня по березень? Ви були активні, нетерплячі до недоліків і поведінки інших, запальні і ймовірно дуже наполегливі, а може навіть егоїстичні по відношенню до партнерів, коханим і суперників. Зараз цей період повториться. І головне Вас під час нього не злити… Знайдіть застосування своєї енергії, не кричіть на улюблених – кричіть на ворогів!

Найважливіші дати і періоди, для Тельця в гороскопі на травень 2016

З 1 травня по 10 червня – певне розчарування в фінансах і питаннях творчості, любові, дітей.

6 травня, плюс мінус 6 днів – пора мінятися!

З 17 по 29 травня – слухайте інтуїцію і вчіться!

22 травня, плюс мінус 3 дні – кризовий період, обережніше з грошима.

З 25 травня по 18 червня – час фінансів і заробітку!

З 28 травня по 3 серпня – активність у відносинах.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 05 травня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 31 T. 0,420