Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на травень 2016 – Стрілець – від Марфи Бомбушкар


Місяць початківець багато нових і важливих трендів для Стрільців. Але найголовніше – місяць прийняття рішень. Май з собою принесе початок довгого періоду орієнтованого на відносини, партнерські та ділові союзи. У травні слід більше уваги приділяти здоров’ю, роботі, кар’єрі. Час для нових робочих проектів, а так же планів пов’язаних зі здоров’ям – на початку травня. А в кінці травня – час зрозуміти себе і прийняти важливі рішення або отримати результати. Гороскоп принесе з собою тривалий і не зовсім приємний тренд для Стрільців пов’язаний з серйозністю, стоїцизмом, а так само розмитою ситуацією в домашній сфері. Спочатку травня на Вас чекає повторення тренда пов’язаного з Вашої особистістю і кар’єрою, який вже був у Вас в березні-квітні. Місяць буде дуже багатим на події, багато хороших – коротких, мало поганих – довгих. Робота, відносини, кар’єра, здоров’я – це основні сфери для Вас в травні.

З минулого місяця у Стрільців йде період великих надій і мрій пов’язаних з кар’єрою і сім’єю, будинком. Період триватиме до 2 червня, слід постаратися уберегти свою репутацію, члени сім’ї можуть трохи зіпсувати її. І ще, слід більш серйозно ставитися до кар’єри і положення, не вірити в випадок, а розраховувати на свої сили. Ймовірно Вас накриє хвиля депресії, особливо в кінці місяця щодо кар’єри і життя, але не опускайте рук.

До 24 травня триватиме період пов’язаний з проблемами в бюрократії, навчанні, роботі – в цих сферах імовірне повернення до старого або затримки, а так само в стосунках. Зараз у Вас період переоцінки відносин.

З кінця квітня і до 24 травня більше гармонії на роботі, з колегами і клієнтами. Та й здоров’я мало б покращитися або прийти заспокоєння про його проблеми. Роботи у Вас дійсно буде багато до 13 червня.

Початок місяця почнеться з періоду від 1 травня по 10 червня, який вже був у Стрільців з 9 березня по 20 квітня, знову буде повторення в сферах Вашої особистості і життя, а так само кар’єри. Знову Вас може долати втома, депресія, бажання більшого і страх більшого або втратити все. Перечитайте мій гороскоп на березень, в ньому я дуже докладно описувала цей період. Не варто братися за дуже багато пов’язане з кар’єрою, але не варто і відмовлятися від шансів. Намагайтеся концентруватися на одному шляху, не відкладайте, поспіх не бажаний. І відкиньте смуток.

Хороший період для здоров’я, роботи, спілкування з клієнтами з 1 по 5 травня, постарайтеся показати себе і точно зрозуміти свої цілі.

6 травня, плюс мінус 3 дні, посилить всі існуючі тренди, їх силу і вплив, а так само принесе нові тренди пов’язані з роботою і здоров’ям. Цей час добрий для початку нових проектів, планів на роботі або, щоб почати більше доглядати за своїм здоров’ям. Можливо, у Вас з’явитися новий клієнт або нові обов’язки на роботі. Непоганий період для співбесід і переходу на нову посаду. Дуже вдалий період для масштабних і довгострокових починань! Головне правильно виберіть свою мету і побудуйте плани.

Гарний час для хірургічних втручань з 6 по 10 травня, цей же період хороший для прояву сили волі в спілкуванні з клієнтами і колегами. Можете спробувати відстояти свої права або змінити вимоги, проект.

З 9 по 13 травня – досить романтичний період для Стрільців, дуже хороший для роботи, спілкування з колегами, для вмовляння керівництва і вищих осіб. Так, це час сподобатися керівництву! До того ж це хороший період для фінансів, ймовірно, що в ці дні Ви будете з легкістю витрачати гроші на дорогі покупки, вдалі. Можете спробувати попросити надбавку у керівництва за проект або премію.

З 10 по 18 і з 27 травня по 3 червня – буде два періоди, під час яких добре реформувати і трансформувати свої обов’язки, кар’єру, фінанси, здоров’я, переглянути графіки, позбутися шкідливих звичок, попрацювати і над відносинами, можливо навіть позбутися нікуди не рухомих відносин, як любовних так і ділових. Або ж спробувати змінити їх, перезавантажити. Це гарний час для глибокого навчання і спілкування. Для зміни відносин особливо хороший період з 13 по 16, а так само для фінансів і любові з творчістю. Вірогідні операції в ці дні.

Ще з січня місяця цього року Стрільці стали більш ретроградні і інтровертні, у багатьох сферах життя повернулися назад або ж не бажали рухатися вперед. Але після 10 травня цей період закінчиться і нові вітри наповнять Ваші вітрила.

З 17 по 29 травня буде довгий період хороший для навчання, а для деяких знаків і для подорожей, включаючи Стрільців. Але ось у відпустку в ці дні краще не йти, на роботі на Ваші плечі можуть лягти нові обов’язки або завдання, а так же з’являться нові клієнти – час заробити. Не відмовляйтеся від нових проектів і клієнтів – вони дозволять Вам «поліпшити» Вашу кар’єру. Та й в близьких відносинах, якщо все було погано, з’явитися вогник надії. Покращуйте знання, роботу, зв’язки, налагоджуйте контакт з керівництвом або батьками.

З 21 по 24 травня – дуже вже скандальний період для Стрільців, Ви будете вкрай агресивні, імпульсивні, хвалькуваті і егоцентричні. Не найкращий час для переговорів в пошуках компромісів, але якщо хочете поскандалити – покваптеся. Слід бути якомога обережніше вагітним Стрільцям.

22 травня, плюс мінус 5 днів – посилить всі існуючі тренди, значно для Вашого знака Зодіаку. Це найсильніший час в гороскопі для Стрільців в цьому місяці і один із найважливіших в цьому році. Час приймати рішення про Ваше життя пов’язані з тривалими періодами і перспективами, щодо будь-яких сфер Вашому житті, від місця проживання, до шлюбу, від питань пов’язаних зі здоров’ям і закінчуючи фінансовими питаннями і багато-багато інших. Зараз Ви повинні розібратися в собі, своїх уміннях, талантах, схильностях, можливості і бажання – час зрозуміти себе. Час закінчувати стару главу життя і починати нову. У ці дні Ви будете надто вже егоїстичні і агресивні, будьте обережніше. Слід особливу увагу приділити кар’єрі і повазі, дивіться, щоб не загубити це. Сімейна сфера і сім’я можуть з легкістю збити Вас зі шляху, та й взагалі у Вашому домі зараз буде дуже вже непевне становище, не обманіться. У ці дні Вас може накрити депресія і стрес, але не опускайте рук.

З 24 по 27 дуже пристрасний період, та й гроші в ці дні Ви будете посилено витрачати, думайте на що витрачаєте їх. Можуть бути скандали з партнерами.

З 24 травня по 4 жовтня у Вас буде довгий період невизначеності, розмитості цілей і планів, бажання ухилення від зобов’язань, або Ви будете брати занадто багато на себе, або ж навпаки жертвування всім заради обов’язків і сім’ї. Це час найбільше позначиться на Вашому сімейній сфері і Вашій особистості. Ви можете стати як занадто великим ескапістом так і занадто вже серйозним. Невизначеність вдома може лякати Вас. Всі настільки тривалі періоди мають фонові якості, але будуть і пікові періоди.

З 24 по 1 червня буде саме піковий час, складний час, невизначений, песимістичний, або надто вже оптимістичний. Значно підсилюючий період описаний вище (з 24 травня по 4 жовтня). Складно описати цей період для життєлюба Стрільця, з його любов’ю до конкретики. У ці дні основними «проблемними» сферами можуть бути Ваша кар’єра, Ваша особистість, Ваша родина, можливі грандіозні: плани, розчарування, бажання. Знову намагайтеся зберегти свою репутацію, Ваша сім’я може насолити Вам.

З 25 травня по 18 червня Стрільці стануть більш орієнтовані на відносини, та й це хороший час для відносин! Особливо для близьких, хоча і буде парочка не приємних періодів, але в більшості своїй – це дуже романтичний час. Ви можете бажати відносин або більше часу присвячувати їм, можете закохатися, а можете і зміцнити вже існуючі відносини або розібратися з ними. Можна сказати, що з 25 травня у Вас почнеться період орієнтованості на партнерів і відносини до, майже, кінця червня. Зауважу, що в цей період Ви будете більш м’які і зацікавлені в цій сфері, готові на компроміси і бажати нового.

З березня місяця Стрільці стали більш активні, агресивні, цілеспрямовані, егоїстичні і нетерплячі. Чоловіки Стрільці стали більш мужніми, повірили в свої сили. Але 28 травня цей період закінчиться, а його повторення буде після 3 серпня. З 28 травня по 3 серпня Ваша активність, цілеспрямованість і інше стануть більш прихованими.

З 31 травня по 15 червня – найромантичніший період у цьому році, один з найбільш цікавих. Дуже гарний час для відносин, укладення шлюбу. Для ділових Стрільців це так само хороший період, для угод, договорів, пошуку підтримки у партнерів або пошуку партнерів. Ці дні так само хороші для міжнародних зв’язків і дружби.

Найважливіші дати і періоди, для Стрільця в гороскопі на травень 2016

З 1 травня по 10 червня – слід більш серйозно ставитися до кар’єри і репутації, не сумувати але і не перебільшувати.

6 травня, плюс мінус 3 дні – час нових робіт і здоров’я.

З 10 по 18 і з 27 по 3 червня – час переглянути роботу, здоров’я, звички, фінанси і відносини з кар’єрою.

З 17 по 29 травня – час вчитися і покращувати відносини і кар’єрні зв’язку.

З 21 по 24 травня – час конфліктів.

22 травня, плюс мінус 5 днів – час міняти і приймати рішення, усвідомлювати себе і діяти.

З 24 по 27 травня – пристрасний час.

З 24 травня по 4 жовтня – думайте, чи варто йти на жертви заради родини, не будьте ескапістом і песимістом.

З 25 травня по 18 червня – час відносин.

Після 28 травня закінчитися енергійний період.

З 31 травня по 15 червня – любов, відносини, партнерство – це все буде дуже яскраво для Вас.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 02 травня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,178