Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на травень 2016 – Скорпіон – від Марфи Бомбушкар


Досить хороший місяць для Скорпіонів, трохи нервовий – так, але нервовість триватиме до 6 травня, після Ви станете більш спокійними. Травень важливий для відносин, ще з кінця квітня Ви стали більш орієнтована на відносини і партнерів, цей тренд буде основним весь місяць. При цьому в травні у Вас є шанс почати відносини з чистого аркуша, нові відносини, але про це пізніше в гороскопі. Другим важливим трендом стане повторення фінансового періоду, коли потрібно більш серйозно ставитися до грошей, але є шанс і на великий матеріальний успіх. Ще травень принесе з собою довгостроковий невизначений фінансовий період, а так же час для серйозної творчості і ставлення до дітей. Кінець травня поверне Вам енергійність!

Пару трендів триватиме до 24 травня. До цього дня варто бути обережніше і чекати затримок з документами, інформацією, повернення старих питань пов’язаних з боргами і кредитами, можливо і повернення старих новин і розмов про відносини і партнерство (любов і ділове співробітництво). Так само, до 24 травня триватиме період Вашої підвищеної орієнтованості на відносини, зараз Ви м’якші, привітні і готові до невеликих компромісів. У відносинах, якщо вони у Вас є, настав гармонійний період, а якщо Ви самотні – більше витрачаєте на пошуки.

До другого червня у Вас буде тривати період пов’язаний з певним романтичним-підвішененим-ідеалістичним настроєм в любовній сфері і дружбі. Ви можете завести любовний роман з другом, розмита сфери дружби і любові, творчості. Вас може як переповнювати творчість, так і лінь у творчій сфері. Не особливо вірте друзям, можете само обманутися.

Ще з січня у Скорпіонів, скоріш за все, було якесь повернення у фінансовій сфері до старих джерел доходів або ж нових було менше, з’являлося менше, але після 10 травня цей період закінчиться.

З 1 травня по 10 червня повториться період, який був у Вас з 9 березня по 20 квітня, знову буде час великих бажань, надій, схильність до депресії і розчарувань у фінансовій сфері і дружбі. Постарайтеся серйозніше ставитися до грошей в ці дні, Ви можете бажати вкласти їх в масштабний проект, можете це робити, але перевірте все і не раз, особливо якщо проект стосується дружби або довгостроковий. Друзі можуть штовхати Вас до фінансових подвигів. Просто серйозніше ставтеся до грошей, не впадайте в депресію.

З 1 по 5 травня – проведіть час з друзями або подумайте про майбутнє Вашої дружби, колективів в яких Ви перебуваєте, і відносинах з партнерами (як улюбленими так і діловими) і ворогами.

6 травня, плюс мінус 5 днів – найкращий (найвпливовіший) період для прийняття рішень пов’язаних з відносинами, початку нового витка їх розвитку. Це дні дадуть масу енергії для нових початків, будь то ділові або ж любовні стосунки. Час, як для розривів так і для початку нових відносин. Довіряйте своїй інтуїції і провидінню, вони вкажуть, куди розвиваються Ваші відносини. Вся увага Скорпіонів буде звернено до них. При цьому ці дні посилять всі існуючі тренди. Слід бути обережніше з грошима, друзями, любов’ю і творчістю. Після 6 числа Ви будете сповнені внутрішньої енергії, готові сяяти і управляти. І з 8 по 11 маса спілкування і новин.

З 9 по 13 травня – час дорогих покупок і вчинків у відносинах, Ви можете як дати партнеру грошей, так і навпаки. Це гарний час для фінансових проектів, особливо для планування. Гарний час для покупок, крім книг та електроніки.

З 10 по 18 травня і з 27 травня по 3 червня – час глибокодумності, аналізу, розглядів партнерів на глибоких пластах. Це гарний час розібратися, зрозуміти ворогів і конкурентів. Ваш мозок буде на межі в ці дні, скоріш за все.

З 13 по 16 травня – хороший час для трансформацій сфери відносин і фінансів, позбавлення від непотрібного або перезапуску старого.

З 17 по 29 травня – час для навчання у всього Зодіаку, включаючи Вас. Так само буде багато новин і можливі поїздки, до 24 травня добре вирушати в відкладені поїздки, а після в нові. Гарний час для торгівлі та укладення ділових угод.

Ви можете добре поскандалити з 21 по 24 травня, а так само в ці дні можливі фінансові втрати, через скандали, травм, агресії. Не хаміть клієнтам.

22 травня, плюс мінус 3 дні, заплануйте остаточне завершення фінансових угод і операцій на ці дні, або інвестицій. Дні походять для вирішення питань з джерелами доходів, заробітку. Можна записатися на співбесіду або нарешті знайти нове джерело доходу. Увагу Скорпіонів буде звернено на фінанси, заробіток, накопичення. Період посилить всі паралельні тренди. Можливі скандали, пов’язані з грошима, особливо з боргами, спадщиною, відсотками. Час зрозуміти свої фінансові можливості, усвідомити, що Ви хочете і як цього домогтися, а найімовірніше – отримати результат, завершення фінансового циклу. Постарайтеся обережніше бути з фінансовою сферою і накопиченнями.

Досить пристрасний час з 24 по 27 травня, знову таки не зовсім вдалий для фінансів. Можливі просто марні розтрати грошей через Ваше бажання, егоїзм, дуже вже егоїстичне використання матеріальних ресурсів.

З 24 травня по 4 жовтня у Вас буде досить підвішений період у фінансовій сфері, розмитий і невизначений. Постарайтеся не втратити роботу в ці дні, складно буде знайти свою нову стезю, яка б Вас задовольняла. Слід обережніше бути з усіма фінансовими договорами, накопиченнями. У творчості в ці дні Ви можете відчувати деякі обмеження, депресію. Слід обережніше бути вагітним Скорпіонам.

Жити за рахунок інших, брати в борг, буде простіше з 25 травня по 18 червня.

Ще з березня місяця Ви стали більше енергії витрачати на фінанси, можливо зросли Ваші витрати, а енергійність яка була з січня місяця закінчилася. Але з 28 травня по 3 серпня Ви знову будете сповнені сил, енергії, наполегливості, нетерплячості, сексуальності, агресивності, цілеспрямованості. Цей час дуже добрий для чоловіків Скорпіонів, Ви будете більш впевнені в собі і своїй мужності, а так само більш привабливі для протилежної статі. Дуже активний і енергійний час, постарайтеся спочатку закінчити старі проекти, а після 30 червня – почати нові! Бійтеся бійок і травм, їх вірогідність значно зросте.

Любовно-романтичний період для всього Зодіаку буде з 31 травня по 15 червня.

Найважливіші дати і періоди, для Скорпіона в гороскопі на травень 2016

З 1 травня по 10 червня – обережніше з грошима і друзями.

6 травня, плюс мінус 5 днів – важливий час для відносин.

З 17 по 29 травня – вчіться і подорожуйте.

22 травня, плюс мінус 3 дні – приймайте рішення про гроші і заощадження.

З 24 травня по 4 жовтня – підвішений фінансовий період.

З 28 травня по 3 серпня – маса енергії і сил!

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 02 травня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,169