Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на травень 2016 – Рак – від Марфи Бомбушкар


Місяць обіцяє Ракам масу спілкування, дружніх колективів і новин, в перших двох декадах травня. В останній декаді чекайте подій пов’язаних з роботою і здоров’ям, Вашими обов’язками. У травні слід бути обережніше з відповідальністю, не беріть на себе занадто багато. Та й цей місяць принесе довгий тренд що стосується Вашої роботи, здоров’я, освіти, навчання, зарубіжжя, але про нього пізніше. До Раків повернеться енергійність, в кінці травня, та й активність пов’язана з обов’язками і турботами, роботою і здоров’ям, зменшиться. Місяць досить хороший, головне уважніше ставитеся до роботи і здоров’я – не беріть занадто багато на себе, а так само розберіться зі своїми знаннями і новинами, будьте обережніше в дорозі.

Ще з кінця квітня у Раків почався період дружби і спілкування, маса новин від друзів, спілкування з ними. Цей період триватиме весь травень і лише в кінці місяця увагу буде звернено на здоров’я і роботу.

Постарайтеся не починати нічого нового пов’язаного з документами, договорами, навчання нового до 24 травня, цей час затримок в бюрократії і спотворення, втрати інформації. До 24 травня у Вас будуть більш гармонійні стосунки з друзями і знайомими.

З самого кінця квітня у Вас виникли деякі невизначеності і масштабні плани пов’язані з поїздками, навчанням, зарубіжжям, судами, відрядженнями, філософією і духовним світом. Перечитайте мій гороскоп на квітень. До 2 червня слід бути обережніше з усім цим, Ваші ідеали надто розмиті, як і бажання. А особливо слід бути обережніше в питаннях пов’язаних з юриспруденцією і медициною.

З 1 травня по 10 червня буде повторення періоду, який був у Вас з 9 березня по 20 квітня, знову слід бути обережніше з питаннями що стосуються Вашого здоров’я, роботи, обов’язків, поїздок і освіти. Перечитайте мій гороскоп на березень, я в ньому детально описала цей період. Зараз же коротко повторюся – не беріться за багато пов’язане з цими сферами, щоб не було розчарування. Слід поберегти здоров’я. На роботі ймовірно зросте навантаження, більше нових обов’язків і вимог.

З 1 по 5 травня життєрадісний період у всього Зодіаку, включаючи Раків, Вас чекає успіх в дружбі і навчання, поїздках.

6 травня, плюс мінус 3 дні – енергійний і позитивно емоційний час. Найкраще провести його на публіці або з друзями, партнерами. Цей період посилить всі існуючі періоди, так що будьте обережніше з документами і в дорозі, судами і медициною, наставництвом. Хороші дні, щоб присвятити їх своєму партнерові або діловим контактам, дуже енергійний час. Але найкраще відпочити і набратися сил, особливо після 6 травня до 9-10 числа. Чекайте масу новин від друзів.

У другій декаді травня буде багато короткострокових періодів, незначних, на пару днів. З 8 по 11 маса новин від друзів і планів на майбутнє. З 9 по 13 – хороший час для сім’ї, відносин, навчання і спілкування, фінанси так само повинні порадувати Вас.

З 10 по 18 і з 27 по 23 травня – вчіться і позбавляйтеся від непотрібних знань і знайомств, час відродити стару дружбу (особливо з 10-18) або змінити існуючу. З 13 по 16 травня – дуже хороший період для відносин, особливо глибоких, чуттєві дні.

А ось з 21 по 24 травня – бережіть своє здоров’я, Ви можете взяти на свої плечі дуже багато, не підірвіться. На роботі в ці дні дуже вірогідні скандали, через Вашу нетерплячість або тиску на Вас з боку інших.

22 травня, плюс мінус 3 дні, час підбити підсумки для Ваших ділових проектів, робочих завдань і вирішити як бути з роботою. Можете зважитися відправитися в пошуки нової роботи або нового проекту. Але я б не рекомендувала цього, зараз у Вас почнеться новий період, з 24 травня по 4 жовтня в сфері роботи, здоров’я, обов’язків слід очікувати деякої підвішеності і невизначеності. Дивіться не втратьте свою роботу через лінь і пасивність, можливо на роботі змусять переглянути правила договору за ці півроку. У ці ж півроку слід обережніше бути зі здоров’ям, зараз у Раків йде період загострення хронічних захворювань (ще з осені 2015), мало енергії і сил – бережіть своє здоров’я! Бійтеся прихованих захворювань. З 24 травня по 4 жовтня, так само, потрібно бути обережніше з правилами, законами – юриспруденцією і законом. Дивіться, щоб Вас не обманули або Ви не помилилися самі. Ви можете брати на себе занадто багато, не варто так робити

Пристрасний період з 24 по 27 травня, хоча можливі скандали на роботі, з партнерами і рідними. Ви можете зробити масу покупок на імпульсі в ці дні, бережіть гроші і не витрачайте їх даремно.

З 25 травня по 18 червня до Ракам прийде певне затишшя, спокій на душі, заспокоєння.

З 28 травня по 3 серпня Вам додатися енергії, особливо після 30 червня!

Найважливіші дати і періоди, для Рака в гороскопі на травень 2016

6 травня, плюс мінус 3 дні – друзі і плани на майбутнє. Хороший період.

З 21 по 24 травня – бережіть здоров’я.

22 травня, плюс мінус 3 дні – час отримувати і підбивати підсумки щодо роботи і здоров’я, обов’язків.

З 24 травня по 4 жовтня – якийсь не певний період в сфері праці та здоров’я, складності з юриспруденцією і порядком.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою – 02 травня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 94 T. 0,398