Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на травень 2016 – Овен – від Марфи Бомбушкар


Місяць фінансів, заробітку, інвестицій, заощаджень. Весь місяць Ви будете сфокусовані на грошах і цінностях. Можливо, відбудеться переоцінка цінностей, особливо якщо вони у Вас пов’язані з положенням в суспільстві і кар’єрою. Відбудеться зміна тренда пов’язаного зі здоров’ям. В кінці місяця Вашу увагу буде звернено до духовного і гуманітарних знань, зарубіжжю, іноземців, судів і заступництву. Травень продовжить багато трендів які почалися в кінці квітня, так що сміливо перечитуйте гороскоп на квітень. Цей місяць повторить один минулий тренд і почне один новий-довгий. Будьте обережніше на роботі і зі здоров’ям.

До 24 травня фінансова сфера буде успішною для Овнів, поспішіть. Але будьте обережні до інформації, документів, більш детально досліджуйте їх і не допустіть помилок. До 24 травня ймовірні проблеми з бюрократією.

Ще з квітня і до 2 червня – слід берегти своє здоров’я, можливі отруєння і слабкість. Цей період так само розмиває Вашу сферу роботи, не беріть на себе занадто багато обов’язків, але і не лінуйтеся. Ймовірна лінь в питаннях що стосуються здоров’я і роботи. Може Ви вирішили перестати відвідувати спортивний зал… Або вирішили відкласти важливий проект на потім.

Щодо роботи, здоров’я і ліні з 1 травня і по 10 червня буде повторення періоду, який був у Вас з 9 березня до 20 квітня, з піком після 18 березня. Перечитайте гороскоп на місяць для Овнів на березень. Знову у Вас будуть проблеми з хронічними захворюваннями, потрібно поберегти своє здоров’я. Але так само в цей період потрібно бути обережніше з питаннями що стосуються Ваших цілей, надій і обов’язків – Ви можете брати на себе занадто багато або навпаки – опускати руки. Не слід цього робити, поставили собі за мету і рухайтеся до неї. Цей період в якійсь мірі засмучує, обмежує, але з іншого боку і перевіряє Вас. Слід бути обережніше з юридичними питаннями, судові розгляди перенесіть на червень місяць.

6 травня, плюс мінус 3 дні – час для початку нових проектів пов’язаних із заробітком, інвестуванням, накопиченнями. Можете спробувати взятися за новий проект або завдання, від яких Ви зможете отримати прибуток, заробити. Можна спробувати інвестувати гроші в щось, але не давати в борг. Гарний час вкласти гроші в накопичення – купити дорогі речі, золото. І ще цей період вдалий для пошуку нової додаткової роботи.

Дуже гарний час для фінансів і відносин, спілкування з 8 по 13 травня. Плануйте дорогі покупки на ці дні, особливо з 9 по 13 травня.

З 10 по 18 і з 27 травня по 3 червня – час розібратися з бюрократичними питаннями що стосуються Ваших фінансів, та й ці дні хороші для аналізу матеріальної сфери, а так само кар’єрного шляху. Хороші дні для ділових переговорів, а після 27 травня і укладення нових угод. Постарайтеся глибше зрозуміти свою фінансову сферу – це дозволить Вам поліпшити і навіть відродити її або деякі проекти.

Хороший період для кар’єри і відносин з 13 по 16 травня, та й для фінансів так само. Час інвестувати в кар’єру і роботу!

Вчіться з 17 по 29 травня! На роботі вас чекає маса новин, планів і ідей – використовуйте їх, вони дозволять Вам заробити!

22 травня, плюс мінус 3 дні – час розібратися в своїх знаннях, поїздках за кордон, філософії та вірі в майбутнє. Цей період не найкращий для захисту дипломної роботи, якщо у Вас різні погляди на неї з керівником – можете поскандалити. Тримайте свою напористість і агресивність під контролем з 20 по 25 травня! Це дуже активний і запальний період для всього Зодіаку, а особливо для Вас. Нетерплячість може коштувати Вам дружби. Слід бути обережніше вагітним жінкам. Можливі скандали з зарубіжжям. Ваш догматизм і релігійність, так само, можуть привести до скандалів.

А з 24 по 27 травня, вірогідні, скандали з партнерами і фінансові розтрати (не втрата, а просто дуже вже багато Ви будете витрачати). Не поспішайте витрачати свої гроші, Ви можете знайти варіант і трохи краще.

З 24 травня по 4 жовтня буде довгий період в сферах стосуються релігії і віри, а так же судів, зарубіжжя, вищої освіти, таємниць, езотерики, секретів і того, що Ви приховуєте. Мені складно конкретно описати настільки абстрактні сфери і питання. Ймовірно, що в ці місяці Ваша віра піддасться випробуванням, Ви можете переглянути її або розчаруватися в ній, а може і зовсім навпаки – Ви станете занадто релігійні і догматичні. В якомусь одному напрямку Ви будете рухатися. У більш реальних питаннях, таких як суди і освіта – Ви можете відчути розмитість і невизначеність, нерозуміння і розчарування. Слід відкласти всі важливі судові справи, я б порекомендувала, на листопад-грудень. За ці півроку слід більше уваги приділяти захворювань, вони можуть бути симптомами більш глибоких і прихованих хвороб. Не кидайте віру в Бога, якщо вона у Вас є… Але і не вважайте, що Вас випробовують, іноді ми просто платимо за рахунками. Ви можете зануритися в світ езотерічного з головою в цей період, будь-які межі стримуючі Вас будуть розмиті.

Знову зростуть Ваші витрати з 28 травня по 3 серпня, знову зросте і Ваше сексуальне лібідо, а так само схильність до ризику! Варто бути обережніше в ці місяці, щоб не отримати серйозних травм. Зросте ймовірність матеріальних втрат. Не залазьте в борги по вуха, занадто велике буде бажання брати в борг. Згадайте, як було з Вашої сексуальністю і заробітком за рахунок інших з січня по березень – це повторення того періоду.

Найважливіші дати і періоди, для Овна в гороскопі на травень 2016

З 1 травня по 10 червня – ставитеся серйозніше до роботи і обов’язків, вищої освіти.

6 травня, плюс мінус 3 дні – починайте нову фінансову главу життя.

22 травня, плюс мінус 3 дні – занадто емоційний час, підведіть підсумки утворення.

З 24 травня по 4 жовтня – невизначеність в питаннях релігії, судів, вищої освіти і таємниць

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 05 травня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,493