Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на травень 2016 – Козеріг – від Марфи Бомбушкар


Хороший місяць для Козерігів, будуть і проблемні сфери, але основний тренд – це любов, романтика, невелике психологічне розслаблення, може навіть бажання втекти від реальності. Добре б відправитися у відпустку, в інші краї. В кінці місяця варто поберегти своє здоров’я і розібратися з таємницями і комплексами. Травень принесе один піврічний тренд, який буде стосуватися Вашої серйозності і віри, Ви можете стати більш розслабленими і менш відповідальними, що не зовсім властиво для Козерігів, а так само більш релігійні. Крім цього в травні буде багато інших повторень.

З квітня і до 24 травня слід обережніше бути з бюрократією. Якщо Ви письменник – поверніться до старих робіт, а нові не починайте. Хоча місяць і дуже творчий, але для нового інтелектуальної творчості час після 24 травня.

З квітня і до 2 червня у Козерігів тривати період невизначеності в сферах освіти, подорожей, а так же релігії і віри. Потрібно бути обережніше під час подорожей, шанси відправитися у Вас будуть і великі. Ймовірно відбудеться зміна Вашого ставлення до езотеричного, релігії і віри в ці дні, не падайте духом.

До 24 травня, ще з кінця квітня, у Вас йде творчий і романтичний період – ловіть моменти, закохуються і творіть, ризикуйте і отримуйте задоволення від азарту.

З 1 травня до 10 червня буде повторення періоду, який був з 9 березня по 20 квітня (перечитайте гороскоп за березень), під час якого у Вас будуть перепади настрою, перепади між песимізмом і оптимізмом, бережіть своє здоров’я в ці дні і не плануйте занадто багато. Слід серйозніше поставитися до питань пов’язаних з релігією і філософією, можливі масштабні зміни в цьому. Таємниці, знання, подорожі, секрети, комплекси, філософія, плани на майбутнє – це все матиме велике значення для Вас, про це Ви будете більш глибоко переживати.

Хороший момент для поїздок з 1 по 5 травня, а так само для творчості і навчання. Дуже оптимістичний час для всього Зодіаку, включаючи Вас. Здоров’я має покращитися.

6 травня, плюс мінус 4 дня – час для нової творчості, спроб завагітніти, почати нову главу в любові. Цей період посилить так само існуючі періоди, так що Ваш настрій може бути як дуже вже оптимістичним, так і песимістичним, а може будуть гойдалки. З 6 по 10 число – найкращий час для спроб завагітніти. Ще ці дні дозволять Вам зміцніти, поліпшити своє психологічний стан.

Маса коротких періодів буде в середині травня. З 8 по 11 – дуже гарний час для інтелектуальних проектів, маса новин. З 9 по 13 – хороший час для відносин і кар’єрних питань, а так же любові і фінансів.

З 10 по 18 травня і 27 травня по 3 червня – час позбавлятися від непотрібних знань, не потрібної творчості, непотрібних проектів на роботі, а так само більш глибоко інтелектуально оцінити себе, свої можливості, свою суть, ці дні хороші для хірургічних операцій.

Гарний час для романтики з 13 по 16 травня, цей же період не поганий для зміни в сфері кар’єри і цілей, а так само в домашній сфері. Можете позбутися з легкістю від усього, що заважає Вам.

З 17 по 29 травня – час вчитися і творити! Дуже хороший період для поїздок і спілкування з іноземцями, вирішення питань пов’язаних з судами і пошуку наставників, а так само навчання.

Конфліктний час, для всього Зодіаку, з 21 по 24 травня. У Вас скоріш за все виникнуть конфлікти на роботі або з клієнтами, слід більше уваги приділяти здоров’ю, берегти його.

22 травня, плюс мінус 3 дні, відбудеться посилення всіх існуючих трендів, варто особливо сильно берегти своє здоров’я, а так же духовний стан. Таємниці буття можуть мучити Вас, та й будь-які інші секрети, бережіть свої секрети і намагайтеся розгадати чужі. Дуже нервовий час.

З 24 по 27 травня – пристрасний період для відносин, можливі скандали з родиною і партнерами, слід обережніше бути з грошима. Море пристрасті!

З 24 травня по 1 червня буде найскладніший період для всього Зодіаку, для Козерігів він буде пов’язаний з відповідальністю, освітою, духовним світом, зарубіжжям, судами. Поганий час для вирішення судових конфліктів. Це період якогось песимізму, відчуття безсилля, але не варто потопати в ліні, працюйте над проблемами, а не біжіть від них. І не варто брати на себе дуже багато або брати відповідальність за чужі помилки.

З 24 травня по 4 жовтня триватиме той довгий період, про який я згадувала на початку гороскопу. Досить довгий період «підвішеності», особливо духовної, психологічної. А життя нестабільним, затуманеним. За ці півроку Ваше ставлення до релігії може бути вкрай фанатичним. Багато негараздів Ви можете почати виправдовувати вищими силами, хоча це і не властиво Вам. Можете зануритися в світ релігії і езотерики. Якась божественна лінь відвідає Вас, підете за течією … Слід намагатися зберегти свою репутацію в ці півроку, не лінуватися. Але і не брати на себе занадто багато і не робити з себе жертву обставин. Ваша активна життєва позиція зазнає зміни. Період довгий, а всі такі тривалі періоди помітні лише фоном.

З 25 травня по 18 червня, повинні налагодитися відносини з колегами і клієнтами, працівниками.

Зараз багато Козерігів, ще з березня місяця, стали менш активні або ж Ваша активність стала менш помітна. Але з 28 травня по 3 серпня енергії у Вас додасться. Ви станете дуже активні в соціумі, в дружбі, можете зважитися очолити колектив.

Дуже гарний час для поліпшення здоров’я з 31 травня по 15 червня! Особливо він добре для пластичних операцій, а так ж зміни зовнішності. На роботі і з обов’язками Вас теж чекає успіх і фінансовий підйом.

Найважливіші дати і періоди, для Козеріга в гороскопі на травень 2016

З 1 травня по 10 червня – обережніше з зарубіжжям і таємницями, знаннями, а так же чекайте перепадів настрою.

6 травня, плюс мінус 4 дня – час для нової любові, дітей, творчості.

З 17 по 29 травня – час вчитися і подорожувати!

22 травня, плюс мінус 3 дні – таємниці і секрети буття.

З 24 по 27 травня – конфліктний період.

З 24 травня по 1 червня – не вішайте ніс і боріться за щастя.

З 23 травня по 4 жовтня – довгий період пов’язаний з духовним і релігійним, бажання піти від відповідальності або підвищена жертовність.

З 28 травня по 3 серпня – повернеться активність і енергійність!

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою – 02 травня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,387