Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на травень 2016 – Близнюки – від Марфи Бомбушкар


Трохи повільний місяць для Близнюків, навіть дуже для Вашого живого характеру. Але це тільки до 20тих чисел травня, а потім життя дуже вже сильно закрутиться і завертиться! Спочатку місяці слід потурбуватися про здоров’я, головне не захворіти. В кінці місяця – важливий період для підведення підсумків пов’язаних з відносинами (любов) і партнерством (бізнес). Місяць принесе з собою розмиті ситуації пов’язані з будинком і кар’єрою, а в кінці місяця настане довгий період деякої невизначеності в стосунках і положенні в суспільстві. До 24 травня краще відпочивайте, життя завирує в 20тих числах.

До 24 травня життя буде рухатися вперед повільно, дуже повільно … Нагадають про себе старі сімейні питання, та й самі Ви захочете і можете повернутися в минуле. Я писала про цей період в гороскопі на квітень, коли він почався, так що краще за нове поки не братися, може не вистачити сил і наполегливо, та й ціна для отримання результату буде вище ніж Ви думали. Обережніше з документами!

З квітня місяця до 2 червня у Вас 1000 планів в домашній сфері і кар’єрі, або навпаки 1000 причин нічого не робити … Дуалентність Близнюків, від одного до іншого, так і тут, Ваша активність може швидко змінюватися на пасивність. Не варто братися за 1000 планів, вистачить 2-3. І побережіть свою репутацію, повагу інших, надто вже розмита Ваша кар’єрна стезя в ці дні, як і відносини.

Травень почнеться з повторення старого тренда, пам’ятайте, що у Вас було в сімейній сфері і відносинах (любов, ділові, ворожнеча) з 9 березня по 20 квітня? Цей же період буде з 1 травня по 10 червня. Не вішайте ніс, відносини можуть бути кілька розчаровують в ці дні, впливатимуть в якійсь мірі негативно на сімейну сферу, а сімейна сфера – на відносини. Може Вашим батькам не сподобається Ваш партнер або навпаки. Головне не сумувати і йти до наміченої мети. А ще можете перечитати мій гороскоп за березень, в ньому докладно описано цей період.

Побережіть своє здоров’я 6 травня, плюс мінус 4 дня, час відпочити. А ще гарний час осмислити себе, свої страхи, переживання, глибини підсвідомості, розібратися в комплексах і духовному світі. Цей час загрожує тривалими захворюваннями, так що постарайтеся не захворіти. Дуже хороший період для таємниць! Постарайтеся відпочивати в ці дні побільше.

З 8 по 11 травня у Вас буде приплив енергії.

Гарний час для вирішення сімейних конфліктів і реалізації фінансових планів пов’язаних з сім’єю з 9 по 13 травня. Можете попросити про допомогу у батьків або знайти втрачені \ заховані гроші. Зараз у Близнюків є схильність до таємних інтрижок, так що можливо буде і вона в ці дні.

Час розібратися в собі, більш глибоко, зрозуміти свою суть, свої глибини з 10 по 18 травня і з 27 травня по 3 червня. Цей час так само добрий для роботи і здоров’я, освіти і трансформації цих сфер. Постарайтеся позбутися від непотрібних клієнтів в ці дні, а так само від зайвих кілограмів. Перегляньте і свій психологічний світ, свої таємні бажання, приховані можливості. Це час відновитися духовно і психічно, переродитися.

Самий вдалий час для сімейної сфери з 17 по 29 травня! Навіть масу планів Ви зможете реалізувати, особливо інтелектуальних! Це час так само добрий для інтелектуальної праці. А ще в ці дні добре проводити ділові переговори, особливо таємні, розбиратися в секретах конкурентів. А найголовніше – Ви будете відчувати більше оптимізму, а так же віри в майбутнє! Слухайте свою інтуїцію!

А ось з 20 по 26 травня Ви будете надто вже конфліктні, злі, нетерплячі, егоцентричні та агресивні. Особливо Близнюки народжені в першій декаді! Постарайтеся не вляпатися в неприємну ситуацію в ці дні! Можливі скандали, травми, бійки. Ваша агресивність, наполегливість, нетерплячість може спровокувати розрив відносин з партнером.

22 травня, плюс мінус 5 днів – період посилить всі існуючі тренди, особливо конфліктний період для Ваших відносин! Бережіть їх або рвіть і не шкодуйте! Ці 10 днів дуже важливі для прийняття рішення з приводу відносин, їх розвитку, розуміння які вони у Вас є і до чого ведуть. І це відноситься не тільки до любовних відносин, а до всіх видів – ділове співробітництво, ворожнеча з кимось, шлюбні відносини. На жаль паралельно до цього періоду буде йти пара дуже негативних трендів, так що можливі проблеми з відносинами в ці дні. Скандали, розчарування, імпульсні вчинки. Якщо хочете зберегти відносини – перечекайте ці дні.

З 24 травня і по 4 жовтня триватиме період невизначеності в сфері відносин і кар’єри, особливо кар’єри. Як і всі тривалі періоди в астрології, у нього будуть свої піки і спади, так що він в основному буде фоновим. За ці півроку Ваші відносини (будь-які їх види) будуть досить в підвішеному стані, слід бути обережніше бо або Ви або партнер може порушувати правила, домовленості. При цьому, подібне буде відбуватися і з кар’єрної сферою – Ваші цілі будуть розмиті і невизначеними. Ви можете впасти в апатію щодо цих сфер або занадто грубо, давлячи поводитися в них. Варто берегти шлюб і свою репутацію в цей період, не особливо довіряйте партнерам, вимагайте від них стабільності і поваги. Перший піковий період буде якраз з 24 травня по 1 червня – час невизначеності в стосунках, кар’єрі, сім’ї – не перемрійте, не лінуйтеся, не ламайте.

З 25 травня і до 18 червня в життя Близнюків прийде більше гармонії, спілкування, любові, бажань всякого, а так само харизми. Це гарний час для налагодження відносин, пошуку любові, пошуку ділових партнерів. Фінанси повинні порадувати, так само, в цей період. Близнюки будуть дуже привабливі і комунікабельні. Жінкам Близнюкам варто подумати про свою зовнішність в ці дні, хоча Ви і так будете більш привабливі в цей період, впевнені в собі, але це гарний час змінити гардероб. Всім Близнюкам цей період вдалий для зміни іміджу і налагодження відносин з партнером. Описаний мною період найбільш буде помітний з 31 травня по 15 червня! Саме час закохатися! Та й для творчості дуже вже добре.

З березня місяця Ви стали надто вже активні і наполегливі в стосунках, егоїстичні і вимогливі. Але 28 травня цей період закінчиться. З 28 травня по 3 серпня буде повторення періоду, який був у Вас з січня по березень, коли Ви більше сил і енергії витрачали на роботу, здоров’я. Знову записуйтеся в спортивний зал, а так же беріться за масу проектів на роботі. Готуйтеся до скандалів з працівниками та клієнтами, а так само можливим травмам через фізичних перевантажень.

Найважливіші дати і періоди, для Близнюків в гороскопі на травень 2016

З 1 травня по 10 червня – не кидайте розпочату й не починайте багато в домашній сфері, обережніше з партнерами.

6 травня, плюс мінус 4 дня – невелика хандра, час подумати про життя і розібратися в собі.

З 10 по 19 і з 27 травня по 3 червня – розбирайтеся в собі, змінюйтеся.

З 17 по 29 травня – прилив сил.

З 20 по 26 травня – час скандалів.

22 травня, плюс мінус 5 днів – приймайте рішення щодо відносин. Емоційне час, посилення всіх трендів.

З 24 травня по 4 жовтня – підвішеність в кар’єрі і відносинах.

З 25 травня по 18 червня – відносини і партнерство в центрі уваги, хороший час і гармонійний.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту http://goroskop2.com/ і його аналога українською мовою – 05 травня 2016 року.

  1. Один комментар до “Гороскоп на травень 2016 – Близнюки – від Марфи Бомбушкар”

  2. Анонім в 16.05.2016 | Відповісти

    так іє то є правда

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,181