Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на травень 2015 для Стрільця, від Марфи Бомбушкар


Немає спокою Стрільцям, так багато всього відбувається і буде відбуватися, зараз не час для відпочинку. Але відпочинок Вам дуже потрібен, щоб не захворіти, спочатку місяця. Тільки спочатку травня у Вас буде час на перепочинок, а потім знову робота, відносини, турботи, гроші і самопізнання. Кінець травня буде одним з найважливіших періодів для Стрільців, періодом, коли Ви переосмислити себе і відносини. Місяць буде складним і результативним, готуйтеся.

3 травня, плюс мінус 3 дні – приділіть увагу своєму здоров’ю. Зараз у Вас навантажений період і Ви можете сильно захворіти в ці дні! У ці ж дні Ви можете відчути невелику нудьгу, бажання побути наодинці. Це не страшно, проведіть цей час з самим собою, скоро у Вас настануть досить активні і соціальні періоди, в якійсь мірі вони будуть напружені для Стрільців, так що, відпочивайте, поки є час, від усіх.

Ще в квітні у Вас почався важливий трудовий період. В кінці квітня – 20тих числах, повинна була відбутися зміна на роботі. Зараз у Вас безліч енергії, і Ви можете реалізувати будь-який проект. Але після 12 травня енергія піде з цієї сфери.

Починаючи з 12 травня і до кінця червня, всі Вашу увагу буде звернено до відносин, створення нових відносин, відновлення старих і просто більш активну участь у відносинах. Тривалий період, коли Ви більш активну позицію займете у відносинах – настане 12 травня і закінчитися 24 червня. Це час, коли енергія буде вирувати в сфері відносин. У цей час ймовірно зросте кількість конфліктів з партнером, як коханою людиною, так і діловим компаньйоном. Ви станете більше відстоювати свої права і бажання, а Ваші партнери – свої, ймовірні конфлікти на тлі цього. Навіть якщо Ваш партнер спокійний і миролюбна людина, у ці, майже два місяці, Ви можете більше відчувати його тиск на Вас, а якщо Ваш партнер пасивний – почнете більше штовхати його вперед.

Хочу зауважити, що дуже небезпечний період для відносин з 12 травня по 18 травня. У ці дні Ви або Ваш партнер будете дуже суворі, стримуючі, саркастичні, дорікаючі, вимагатимете більшого або навпаки – не бажатимете дати того, що від Вас хочуть. Це час, коли сформовані правила та плани у Ваших відносинах можуть бути поставлені під питання. Наприклад, якщо Ви заручені або підписаний ділової договір – один з Вас вирішить це змінити, а інший буде не згоден. Складні дні для відносин. Найімовірніше, Ви – Стрілець – відчуватимете себе дуже серйозними в ці дні, охочими стримати, а партнер Ваш буде не серйозний, бажаючий змінити.

18 травня, плюс мінус 3 дні – фокус буде звернений на здоров’я і роботу, Ви можете переосмислити свої плани. Можливо, зважитеся змінити місце роботи, але поки що його не міняйте, почекайте до 12 червня. Не час для операцій.

У період з 19 травня і по 12 червня – час повернення і затримок у відносинах і кар’єрі. У цей період у Вас будуть відбуватися проблеми з просуванням «вперед» в цих двох сферах. Ймовірно, що в цей же період, до Вас повернуться старі партери або стара любов, а так само буде повернення старих кар’єрних питань. Цей же період і поганий для документів і інформації – втрати, помилки, неправильне сприйняття. Не варто шукати і заводити нові стосунки, та Ви і не будете їх хотіти. Не час міняти свою кар’єрну драбину.

Починаючи з 20тих чисел травня, зірки будуть знаходитися в не особливо приємних аспектах, так що, я б характеризувала кінець місяця як складний для всього Зодіаку.

У період з 20 травня по 24 – Вас може «накрити» депресія, складно буде творити і «показувати» себе. Але це швидко мине, просто перечекайте.

У період з 23 по 28 – вірогідні несподівані знайомства, витрати грошей або заробіток (найімовірніше розтрати), можете захотіти більш вільних стосунків.

Починаючи з 24 травня і до кінця місяця, всі знаки Зодіаку поринуть у світ ілюзій і фантазій. У кожного цей період буде відбуватися по-своєму, для Стрільців, найвірогідніше, він буде пов’язаний з «війною» між Вашою реальністю і Вашими мріями, а так само битвою з ілюзіями у сфері відносин.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Стрільця в травні 2015

3 травня, плюс мінус 3 дні – побудьте наодинці з собою. Бережіть здоров’я.

З 12 травня і по 24 червня – сфера відносин буде дуже вже «активна», чекайте безлічі нового в ній.

18 травня, плюс мінус 3 дні – увага буде звернена до роботи і здоров’ю.

З 19 травня по 12 червня – повернення старих тем у відносинах і кар’єрі, не час для початку нового в цих сферах. Обережніше з документами.

Кінець місяця буде багатий на різний досвід і події.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 02 травня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,415