Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на травень 2015 для Риб, від Марфи Бомбушкар


Перша половина місяця обіцяє бути досить гарною, тільки починаючи з 15 числа, у всіх знаків Зодіаку і у Вас, почнуть виникати деякі проблеми, а в кінці місяця, можуть бути, багато нездійсненних мрій. Місяць буде багатий на поїздки та спілкування, а так само домашні інтереси.

3 березня, плюс мінус 3 дні, Ви можете відправитися в дорогу або буде вирішено питання з подорожжю, вивченням чого-небудь, а так само гарний час для здобуття освіти. Це і вдалий момент, для ділових угод і судових розглядів. У ці дні Ви будете повні творчих ідей і мрій. Це будуть дні, коли у Вас буде вистачати енергії для всього! Але найкраще в ці дні закінчувати проекти, хоча, якщо хочете, то можете і починати нові.

З 8 травня і по 6 червня у Вас стануть більш гармонійними стосунки з дітьми і коханими, в ці дні Риби будуть більше бажати спілкування з тими, кого вони люблять і романтичного проводження часу. Це тривалий і хороший період, для налагодження любовних відносин і взаємин з дітьми. Він гарний і для творчості, поезії, малювання, фотографії.

Останнім часом Ви були дуже активні, багато енергії витрачали, у сфері поїздок і навчання. В цей же час зросла кількість скандалів зі знайомими та сусідами, ймовірно. Починаючи з 12 травня і по 24 червня, Ви більше енергії будете витрачати вже на домашню сферу. У цей період було б правильно почати робити вдома ремонт, щоб направити енергію. А якщо ні – чекайте збільшення кількості скандалів. Особливо «небезпечний» період, коли вдома і на роботі буде багато неприємностей і скандалів, з 12 по 18 травня! Будьте обережні в ці дні і постарайтеся тримати себе в руках.

Хочу зауважити, що для всього Зодіакального кола період з 12 по 18 травня загрожує великою кількістю скандалів, а так само проблем, але вже в деяких сферах. У ці дні багато знаків Зодіаку захочуть «силою» змінити сформовані правила. Взагалі, 2я декада травня не сприятлива.

Друга і третя декади будуть багаті на події. Спочатку, 18 травня, мінус 4 дні, Риби можуть отримати якісь новини чи плітки, може бути, доведеться кудись поїхати. Після 18 травня, ймовірно, відбудуться якісь неприємні зміни в сім’ї і вдома. Це буде щось нове, можливо, знову, якась звістка про будинок. Саме після 18 травня біля Вас почнеться період «бунтарства».

З 19 травня і по 12 червня у Вас настане період повернення до старих відносин і їхніх питань, як любовних, так і ділових. У цей час не особливо будуть вдалі нові відносини, краще повернутися до старого партнера. Риби почнуть порівнювати нового партнера зі старим. Чекайте і проблем з інформацією в ці дні, будь-яким видом інформації від листів до електронних документів. Можливі втрати інформації, не правильне розуміння її, не вчасно будете її отримувати. Не втратьте важливі документи і уважно ставитеся до договорів. У цей же період не бажані покупки апаратури і корисних речей і предметів. Я б не радила Вам укладати нові договори до 12 червня, але можете повернутися до старих. В цей же, довгостроковий період з 19 травня по 12 червня – повернутися і старі домашні теми, не раджу починати щось нове вдома.

З 23 по 28 травня – Ви, можете, побажати більше свободи в любовній і творчої сферах.

З 25 по 29 травня – збільшитися кількість сварок з партнерами і коханою людиною.

Та й у цілому, весь кінець місяця травня, починаючи з 24 числа, буде повний ілюзій, фантазій і мрій. У цьому немає нічого поганого, якщо Ви творча особистість. Але для когось брехні-надії можуть принести розчарування.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Риб в травні 2015

3 травня, плюс мінус 3 дні – подорожі, спілкування, новини.

З 8 травня по 6 червня – більш гармонійні стосунки з коханими і дітьми.

З 12 травня і по 24 червня – більше активності в домашній сфері, знайдіть куди направити енергію.

З 12 по 18 травня – будьте обережні, особливо вдома і на роботі.

З 19 травня і по 12 червня – повернутися старі партнери, затримки у відносинах і домашніх справах. Обережніше з інформацією, не час для покупок корисних речей.

Починаючи з 23 числа і до самого закінчення місяця – мрії, ілюзії. Гарний час для творчих особистостей.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 02 травня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 89 T. 0,182