Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на травень 2015 для Овна, від Марфи Бомбушкар


Травень місяць для Овнів обіцяє бути багатим на події у фінансовій сфері, особливо перша і друга декади, а так же багатим на різні новини. Перша декада місяця буде якщо не хорошою, то вже точно не поганою, а от з середини травня і до кінця потрібно бути обережніше.

3 травня, плюс мінус 3 дні, вирішиться питання, пов’язане з фінансами і майном. Ймовірно, що воно вирішиться позитивно або ж Ви можете почати щось нове, пов’язане з фінансами, успішно. В даному випадку я говорю про такі види фінансів, як: відсотки, кредити, роялті, витрати (так, Ви успішно можете витратити гроші в ці дні), інвестиції. Хороший момент зважитися на взяття або остаточну оплату кредиту. У ці дні Ви з успіхом можете розділити існуюче майно, якщо Вам це необхідно.

Останніх півтора місяця, з 1го квітня, Овни багато енергії відчували в сферах заробітку грошей, могли знайти парочку нових джерел, а могли і просто більше працювати з метою заробітку. Після 12 травня енергія зі сфери заробітку грошей піде. І перейде в сферу поїздок, навчання та спілкування. З 12 травня по 24 червня, Ви активніше почнете їздити на недалекі відстані, більше будете вивчати щось, ймовірно і спілкування стане більше. При цьому, зауважу, в спілкуванні Ви станете значно напористіше, та й у навчанні та поїздках так само, захочете зайняти лідируючу позицію. Можливо, Ви більше будете не згодні зі своїми викладачами, ніж зазвичай.

Будьте обережні в період з 12 по 18 травня – це поганий час для Овнів, коли можуть відбутися скандали, бійки, різні обмеження і бажання руйнувати. Ви можете відчувати тиск на себе, стримувати себе, але всілякий чайник коли-небудь закипає. Особливо обережними потрібно бути в дорозі, краще в ці дні нікуди не їздити, а так само з іноземцями та судами. Суддівські справи принесуть Вам велике розчарування, все, що пов’язано з судом. До того ж у ці дні Ви можете не отримати очікувану підтримку від Ваших покровителів, можете сильно «атакувати» людей, які мають заступництво над Вами.

З 19 травня по 12 червня – не час для бюрократії, складно буде отримати бажаний результат з усіма видами документів та інформації. Чекайте затримок з цим усім, або ж потрібно буде витратити більше, ніж Ви розраховували, для отримання необхідного. Оформлення договорів та документів краще перенести на середину червня. У цей період краще всього повернутися до старого, переглянути старі договори і угоди, а так само документи, відкоригувати їх. До того ж у цей, майже, півмісячний період повернутися якісь старі питання, пов’язані з роботою і здоров’ям. Ймовірно погіршення хронічних захворювань.

18 травня, плюс мінус 3 дні, Ваші джерела доходів, накопичення, способи заробітку – це все зверне на себе увагу. Цей період схожий на той, що був в 20тих числах квітня. Можете пошукати новий спосіб для заробітку грошей або вирішити щось збирати, колекціонувати. Хочу Вас порадувати про Ваше здоров’я, воно має покращитися. Але якщо по життю Ви досить хвороблива людина, то просто виникнуть якісь нові теми, пов’язані зі здоров’ям.

Кінець місяця буде складним для більшості знаків Зодіаку, не виключаючи і Овнів.

22 по 25 травня – можете відчути якусь нудьгу, розчарування, небажання нового, пов’язане з дітьми, любов’ю, творчістю. У ці дні Ви будете дуже суворо ставитися до цих сфер.

23-28 травня – Ви будете вкрай імпульсивні у відносинах з партнером і грошима. Можливі несподівані зміни вдома.

Починаючи з 25 числа і до кінця місяця, Ви занадто вже замрієтесь. Може це і добре, Овни все ж ідеалісти.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Овна в травні 2015

3 травня, плюс мінус 3 дні – чужі гроші.

12 травня по 24 червня – більше спілкування, поїздок, навчання.

12 травня по 18 травня – обережніше з судовою сферою і покровителями.

18 травня, плюс мінус 3 дні – нове джерело або спосіб заробітку.

19 травня по 24 червня – проблеми з документами і повернення старих питань на роботі, а так само зі здоров’ям.

Будьте обережніше в кінці місяця.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 03 травня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 47 T. 0,207