Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на травень 2015 для Діви, від Марфи Бомбушкар


Не особливо приємний місяць для Дів, хороша буде тільки перша декада, а після вже деякі труднощі, обмеження, нерозуміння і дуже-дуже багато суєти. Вірогідні не приємні зміни в сім’ї і на роботі, особливо небезпечний період, коли потрібно буде берегти себе і своїх рідних. Місяць буде багатим на події в сферах: спілкування і дружби, нові тренди у сфері кар’єри, проблеми в родині. У третій декаді почнеться хандра. Складнощі будуть в кар’єрі і цілях в кінці місяця. Я б сказала так, Діви досить довго жили без особливих проблем і без особливих змін – прийшов час новим вітрам.

3 січня, плюс мінус 3 дні, можете сміливо відправлятися в дорогу або починати вивчати щось нове. У ці дні Вас чекає комерційний успіх, особливо в торгівлі і посередництві. Ці дні будуть сповнені різними новинами, навряд чи вони будуть особливо важливими, але зате їх буде багато і вони будуть цікаві для Дів.

З 8 травня по 6 червня у Вас станеться гармонізація відносин з друзями. Це хороший період для примирення та пошуку компромісів, спілкування і співпраці з друзями. Хоча будьте обережніше з дружбою в період з 23 травня по 28 травня – це дуже вже «непередбачувані» деньки, коли Ви можете вирішити щось змінити в дружбі або просто відбудуться несподівані зміни. Особливо з друзями жіночої статі.

З 12 травня і по 24 червня настає дуже важливий період для Вашої кар’єри, Вашого соціального статусу, Ваших цілей і досягнень. Це найважливіший період в цьому році! З 12 цього місяця по 24 червня Ви будете більш активні в досягненні бажаного, більш енергійні щодо кар’єрного зростання. Ви станете більш енергійніше, егоїстичні, цілеспрямовані, «бойові», напористі в цих всіх сферах. Це добре, Ви зможете досягти великих результатів! Мінусом може бути те, що зросте кількість скандалів з керівництвом і шанованими людьми. Як я говорила, от і настали веселі часи для знака Зодіаку – Діви. Але не дуже женіть коней, та у Вас і не вийти, так як…

У період з 12 травня по 18 – багато чого не доброго, дуже ймовірно, відбудеться у Вас. У ці дні може бути дуже великий скандал з кимось із батьків, а в меншій імовірності з керівництвом. Ви можете відчути, що Ваша сім’я стримує Ваші кар’єрні та соціальні завзяття, не дає Вам досягти бажаного. Або, Ви відчуєте, що керівництво (кар’єра) штовхає Вас до чого не хорошого, руйнуючого сімейну сферу. У ці ж дні приділіть увагу своїм рідним, це такий період, не особливо приємний для дому та Ваших рідних, особливо чоловіків. У ці дні обережніше ведіть себе і на роботі, можете дуже сильно зіпсувати всі свої плани.

18 травня, плюс мінус 3 дні – буде повторення, в якійсь мірі, подій та активності в тих сферах, які відбулися з Вами в кінці квітня місяця (в 20тих числах). Це, знову, може бути шанс на поїздку за кордон, набуття нового покровителя, судового розгляду. Він буде вдалим для всього нового до 19 квітня в цих сферах, а вдалим для всього старого після 19 травня.

Починаючи з 19 травня і по 12 червня, у Дів буде не особливо енергійний період, хандра і невелика депресія, може, прийти до Вас у гості. Це час, коли Вам не охота рухатися вперед, до чогось нового у всіх сферах життя (в якихось складніше, в якихось простіше). Це час, коли Ви можете захотіти повернутися до чогось старого, що стосується Вашої особистості і розуміння цього світу. Ви можете вирішити повернутися до старого стилю одягу. Якщо Ви раніше кинули палити – можете знову почати. Я б назвала цей період – «періодом повернення». Вперед, до нового, Ви звичайно можете рухатися, але кроки до нового будуть даватися важче, а от піти по зворотній доріжці буде легко. Чи потрібно йти легко назад? Або зі складнощами вперед? Вирішуйте самі, Ви знак аналітичний, так що, якщо десь «позаду» залишилося щось хороше, чому б і не повернутися до цього? Особливо сильно відчуття дежавю, повернення до старого або бажання повернутися до старого Діви будуть відчувати в сфері кар’єри, досягнень, соціального зростання!

Як я вже говорила, місяць буде досить складний, «обмежуючий», а в кінці місяця ще й «затуманюючий».

У період з 21 по 25 травня Вам складно буде «показувати» себе на роботі, перед керівництвом. У цей час краще не хвалитися своїми досягнення і не особливо виблискувати перед керівництвом, керівник, може, позаздрити Вам чи не правильно зрозуміти Ваші таланти. Ваш батько чи хтось із членів сім’ї, якщо Ви похвалитися своєю кар’єрою, може саркастично відгукнутися про неї або просто не похвалить Вас. У ці дні Діви, ймовірно, будуть відчувати занепад творчих і просто сил у кар’єрній сфері. Не найкращий час для «блиску», та й для співбесід так само.

Після 26 травня і до кінця місяця настає якийсь такий період, «підвішений у повітрі», як ніби у Вас голова в хмарах. Час мрій, ілюзій, фантазій, які будуть сильніші Вас. Особливо сильно це буде помітно в сферах Ваших відносин (партнерство), кар’єри і досягнень. У цей період потрібно бути обережними, щоб не ображатися потім, на нездійснені ілюзії або обман. Він хороший для творчих людей, муза відвідає Вас. Але поганий для тих, хто займається чимось «чітким» і «точним».

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Діви в травні 2015

3 травня, плюс мінус 3 дні – новини, договору, бізнес, спілкування.

З 12 травня по 24 червня – активність і агресивність у кар’єрній сфері та соціальній.

З 12 травня по 18 – будьте обережні.

18 травня, плюс мінус 3 дні – поїздки, суди, заступництво.

З 19 травня по 12 червня – час повернення до старого.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 02 травня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,170