Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на січень 2016 – Терези – від Марфи Бомбушкар


Хороший місяць для Терезів, час відпочивати. Проблемною буде тільки період наприкінці першої-початку другої декади, проблеми пов’язані з сім’єю і підвищеною емоційністю, тільки цей період найбільш небезпечний і складний для Терезів. Але в цілому, січень – місяць досить гармонійний і романтичний, будь-які проблеми будуть переноситися Вами легко. Ви будете багато витрачати, можливо, більше ніж заробляєте. Багато спілкування, новин і глибшого навчання. Закінчиться період підвищеної енергійності, а разом з нею і запальності, який почався в листопаді. Продовжиться фінансовий період, але тепер Ви вже будете більше витрачати і намагатися заробляти (з початку грудня і до кінця грудня – Ви все ж намагалися більше заробити і накопичити), а тепер – заробити і витратити. В кінці місяця вирішаться питання з друзями, чекайте багато новин від друзів і колективів.

Після 4го січня закінчиться період підвищеної енергійності, збудливості, агресивності та егоїзму, а так само багато чого іншого, період який розпочався у Терезів 13 листопада. І настане новий, так само пов’язаний з фінансами, зараз у Вашого знака ще з листопада місяця йде фінансовий період, змінюються лише «кольори», але полотно залишається теж. Тепер у Вас буде час витрачати гроші і намагатися заробити – цей період триватиме з 4 січня по 6 березня, а в цьому році буде ще й «повернення» його влітку. Період принесе з собою оновлення способів заробітку грошей, масу енергії і бажань у цій сфері, але в той же час і збільшення витрат. Так що, якщо в грудні у Вас було багато доходів і легких можливостей заробити, то зараз буде багато витрат і бажання заробити! Ви зможете заробляти, знайти нову роботу або підробіток, але зібрати грошей буде важкувато, все ж витрати зростуть. Це хороший період для заробітку і інвестування! Усе зароблене вкладайте в проекти, свого роду кругообіг, який дозволить збільшити капітал. А ось просто накопичувати у Вас не вийде, навіть старі накопичення в ці місяці Ви витратите.

Тримайте свої любовні романи під контролем з 4 по 6 січня, свої мріяння. Мрії це добре, період цей буде романтичним, але все ж це мрії. Дивіться на партнера тверезо, а не через призму ілюзій, як на кохану людину, так і на ділового партнера. Гарний час для творчості і романтики, хоча може бути і невелике розчарування.

У всіх, а не тільки у Терезів, будуть проблеми з бюрократією, інформацією, торгівлею, листуванням і договорами (інформаційною стороною) з 6 по 26 січня. Питання, пов’язані з документами і їх оформленням, краще, принести на більш пізні терміни.

У період з 7 по 11 січня Ви можете відчути брак життєвих сил, втому, незадоволення собою і своїми можливостями. Жінки Терези у ці дні можуть бути вкрай незадоволені своєю зовнішністю. Це гарний час взятися серйозно за себе, за свою поведінку, зовнішність, стиль життя. Краще не робити дорогих покупок в ці дні, але можна купувати речі «на довгі роки», капітальні покупки, які будуть потрібні з практичного боку. Час серйозно поглянути на відносини, зміцнити їх, поговорити по серцях з дорогими Вам людьми. Час – незадоволення несерйозними відносинами, Ви будете бажати фортеці і стабільності.

8 січня, плюс мінус 4 дня, емоційно складний період, в той же час цей період дуже важливий по подіях пов’язаних з будинком і рідними. Найвірогідніше в ці дні відбудеться якесь завершення і новий початок, пов’язане з будинком, втрата, трансформація. Бережіть своїх рідних у ці дні. Цей же період, може, раптово змінити ситуацію з партнерами (любов, бізнес). Період може пройти і досить гладко, але будь-які втрати в ці дні будуть дуже відчутні. Цей час може допомогти осмислити Вам і трансформувати відносини, сімейну сферу.

З 11 по 17 число – гарний час! Оптимізм, життєрадісність, прагнення до нового. Ви можете вести себе дуже ексцентрично в ці дні, можливий значний приплив енергії і навіть безсоння! Це другий романтичний період для Терезів, стрімкий і несподіваний, можете неждано закохатися.

Третій, так само, романтичний період буде з 17 по 20, я б хотіла його відокремити від 11-17, бо забарвлення у нього буде іншим. Це так само час оптимістичний, але вів буде більш на «внутрішньому» рівні, надії і мрії, бажання більшого і масштабного в любові і відносинах. У Вас в ці дні повинна з’явитися впевненість або ж навпаки – велика невпевненість у партнері, золотої середини у відносинах в ці дні Ви так і не знайдете. У ці дні Ви можете дуже багато здійснювати покупок, витрачати грошей. Слід бути обережніше з фінансовими обіцянками та зобов’язаннями, не беріть і не витрачайте занадто багато.

Складний період, давлячий, в спілкуванні з рідними та сім’єю буде з 20 по 4 лютого. Цей час не стільки скандалів, скільки тиску, неприємних розмов, що вимагають перемінитися, змінитися, трансформувати себе або когось із членів сім’ї. Час тиску, вимоги, у сімейній сфері. Цілком можливо, що всі новини, які Ви будете отримувати про сімейній сфері, будуть неприємними, пов’язаними з втратами.

24 січня, плюс мінус 3 дні – друзі і суспільство, колективи та загальні заходи (плани) буде хвилювати Терезів в ці дні. Гарний час прийняття рішень пов’язаних з дружбою і колективами. Чи потрібні Вам такі друзі? Хто Ваш друг? Можливо, що комусь із Ваших друзів знадобиться допомога в ці дні, так що будьте готові допомогти йому. Ці дні дуже гарні для відпочинку, особливо психологічного.

Гармонійний період у сфері сім’ї почнеться у Терезів з 24 січня і триватиме до 17 лютого. За цей час скандалів у Вас має поменшати, простіше буде знаходити компроміси. Скандали і проблеми в домашній сфері Ви будете сприймати більш гармонійно, менш палко, і намагатися знайти консенсус. Це дуже хороший період для примирення з рідними, якщо Ви у сварці. Гарний час здійснювати покупки для дому, меблі, шпалери, різне начиння.

Останній романтичний період в січні, буде з 29 по 1 лютого, до того ж це період великої ліні!

Найважливіші дати і періоди, для Терезів в гороскопі на січень 2016

8 січня, плюс мінус 4 дні – важливий період для сімейної сфери.

З 11 по 20 – любов, романтика, впевненість, життєрадісність і оптимізм.

24 січня, плюс мінус 3 дні – колективи та друзі.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою – 04 січня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,386