Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на січень 2016 – Телець – від Марфи Бомбушкар


Хороший місяць для Тельців, фінанси, навчання, сім’я – це все буде основними трендами січня. Зараз у Вас йде дуже хороший фінансовий період, який триватиме до 24 січня. Гарний час навчатися новому, переглянути свою філософію, погляди на світ буде в цьому січні, на початку місяця. Січень з собою принесе багато приємних і романтичних, коротких, періодів! Але і ліні разом з ними, так що, не ставте перед собою +1000 планів, може бути дуже ліниво їх реалізовувати. З початком січня у Вас зменшиться енергії в сфері здоров’я і роботи, якщо в середині листопада Ви почали відвідувати спортзал або брати на себе масу проектів на роботі, обов’язків, і з цим всім легко справлялися, то з приходом січня інтерес до цього і енергія зменшиться. Хороший місяць, дійсно, дуже важливий для навчання і філософії (поглядів на життя, розуміння правил життя), багато з Тельців задумаються про свою освіту (особливо вищу та гуманітарну), а деякі навіть стануть на час філософами або езотериками.

Зараз Тельці дуже активні в роботі і зайняті своїм здоров’ям, але з 4 січня і по 6 березня – Ваша активність, енергійність, перейде в сферу партнерства. З січня по березень Ви будете активні у відносинах, в ділових і любовних, подружніх. Самотні Тельці зможуть спробувати знайти свою другу половинку, на час. А шлюбні Тельці – покерувати своїм чоловіком, теж відноситься і до ділової співпраці – Ви більш активно будете керувати партнерами. Це час якогось егоїзму, коли Ви будете ставити свої інтереси вище інтересів улюблених і партнерів, час активності в цих сферах – активніше будете відстоювати свої права і бажання, час – нетерпимості до партнерів, можливі скандали. Цей період хороший для поновлення стосунків!

Перший романтичний і ледачий період буде з 4 по 6 січня. Бережіться отруєнь в ці дні.

З 6 по 26 січня – проблеми з бюрократією та документами, будьте обережніше. У цей довгий період виникне повернення питань пов’язаних з творчістю, дітьми, любов’ю, фінансами. Дуже вдалий період для вирішення старих і занедбаних тем пов’язаних з цими сферами!

8 січня, плюс мінус 3 дні, буде досить сильний період, для багатьох знаків Зодіаку і досить неприємний, але для Тельців він не буде поганим. Просто в ці дні Ви можете бути більш емоційні. У ці дні слід обережніше витрачати свої гроші, не витрачати їх на пустушки (хоча Тельці і так економні хлопці). Але найголовніше – цей період принесе з собою зміни у Вашу філософію і освіту. Ви можете зважитися на отримання нових знань, почати вивчати щось нове і ці знання будуть дуже глибокими, важливими для Вас. Це вдалий час для навчання та зміни філософських поглядів, ставлення до світогляду! Слід бути обережніше в дорозі і за кордоном в ці дні. З 7 по 11 січня Ви можете відчувати нестачу сил, незадоволеність, втома, це дуже серйозний час для Ваших відносин і фінансів, в якійсь мірі стриманий і змушуючий серйозно поставитися до цих двох сфер.

Для всіх знаків Зодіаку буде вдалий період з 11 по 17 січня, для когось більше, для когось менше. Ось Тельці з тих щасливчиків, для яких цей період буде вдалішим! З 11 по 17 – удача в фінансах, беріться за всі проекти та ідеї, які виникатимуть несподівано! А з 12 по 17 – вдалий період в любові й творчості, а так само освіті та судах!

Можливі великі витрати з 17 по 20 січня! У міру вдалі! Краще не витрачати гроші на дрібниця, але можна успішно купити щось дороге!

З 20 січня і по 4 лютого – складний і трансформуючий період (саме трансформуючий, а не приносячий \ починаючий нове) в питаннях пов’язаних з фінансами, освітою, творчістю і любов’ю. Вагітним Тельцям варто бути обережніше в ці дні.

24 січня, плюс мінус 4 дня – час вирішення питань пов’язаних з родиною та рідними. Може бути Ви давно думали про те, що потрібно переїхати на нове місце або завершити ремонт – це якраз той момент для прийняття рішень! А ось починати ремонт, я б не радила. Все ж таки це період прийняття підсумків та досягнення результатів, а не починань.

Останній романтичний і малість ледачий період з 29 січня по 1 лютого.

А з 30 січня і по 8 лютого – дуже вже енергійний період у відносинах, якщо Ви хотіли когось змусити підписати договір – прийшов Ваш час!

Найважливіші дати і періоди, для Тельців в гороскопі на січень 2016

8 січня, плюс мінус 3 дні – емоції і трансформації.

24 січня, плюс мінус 4 дня – час вирішення сімейних і домашніх питань!

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою – 04 січня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 91 T. 0,491