Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на січень 2016 – Риби – від Марфи Бомбушкар


Дуже хороший місяць для Риб! Багато енергії, творчості, дружби, любові! Сил і здоров’я! Але потрібно бути обережніше з 5, а бажано з 3, по 11 січня – це складний період для всіх знаків Зодіаку, в тому числі і для Вас. Січень 2016 – принесе нове і важливе в дружбі і творчості, це хороший місяць, як для завершення, так і для початку, а в кінці січня – робота і здоров’я. Так само, з приходом січня у Вас настане якийсь період, досить довгий – до 1 травня, коли Ви переоціните себе, свою особистість, імідж, повернетеся до старого, станете більш інтровертна і «закриті», але про все по порядку!

З 4 січня по 6 березня у Вас додасться енергії у сферах освіти, подорожей, судових розглядів (гарний час відстоювати свої права), зарубіжжя та філософії (можете стати на час провідником для інших!). Це гарний час вчитися, у Вас вистачить на це сил і бажань. Але будуть і скандальні періоди, так що в цей час Ви можете поскандалити, приміром, зі своїми викладачами дуже вже яро або в інших перерахованих сферах.

З 4 по 6 січня – короткий, але дуже романтично-мрійливий період, він як хороший для любові і творчості, так і поганий. Хороший – його підвищеної романтичністю, ніжністю бажанням любові, чутливістю. А поганий – Ви можете занадто вже ідеалізувати свого партнера, свою любов. Цей же період не найвдаліший для фінансів, не обманіться! Не час витрачати гроші. Паралельно буде ще один період, з 5 по 8, може, зрости кількість скандалів з рідними та партнерами.

З 6 по 26 січня – час повернення до старих питань пов’язаних з відносинами та родиною. Це гарний час почати доробляти старий і занедбаний ремонт, переукласти або до оформляти старий договір, приділити увагу старої любові. Але поганий час для нових роз починань у цих сферах – розпочатий новий ремонт – вимагатиме більше часу, новий договір – більше ресурсів, нові відносини – будуть не настільки результатні. Час для вирішення старих питань у цих сферах. При цьому, цей період дуже поганий для нових бюрократичних питань і навчання – усе це або надто вже затягнеться або зажадає більше ресурсів.

З 7 по 11 січня – час для серйозних покупок, інвестицій, налагодження серйозних стосунків з керівництвом і вищестоящими особистостями! У той же час, Риби можуть відчувати деякі обмеження пов’язані з фінансами в ці дні. Не найкращий час для бездумних покупок.

8 січня, плюс мінус 4 дні – дуже напружений період, він занадто динамічний, сильний, грубий, змінюючий. Рибам особливої напруги слід очікувати у сфері колективів і друзів, можливі й несподівані неприємності з фінансами. У ці дні добре «позбавлятися» від того, що вже віджило своє – час позбавлення.

З 8 січня і по 10 травня – час повернення до минулого, в звичках, стилі, поведінці, планах, ідеях, бажаннях та багато іншого, кар’єрі і соціальному становищі (особливо у сфері кар’єри) взагалі – цей період дуже вже буде штовхати Вас до минулого , все нове буде для Вас менш цікаве. Розвиватися і слідувати новим шляхам стане складніше або не буде бажання. Це гарний час для того, що б переглянути себе, переоцінити. У ці місяці у Вас будуть затримки пов’язані з багатьма сферами, Ви можете просто більше спізнюватися до призначеного терміну! І станете більш інтровертні. У сфері кар’єри складніше буде досягати нових вершин, але знову ж таки, це гарний час зміцнитися, переглянути або повернутися до старих питань.

З 11 по 17 – це ще один вдалий період для любові, особливо раптової! У цей же період, дуже можливі, несподівані покупки і витрати! Це так само хороший період і для відносин, що склалися, любовних і ділових, а так само дружби.

Період деякої ліні, Ви можете бути і багаті на енергію в ці дні, але все ж таки буде ліниво що-небудь робити з 15 по 23 січня. Не найкращий час для початку нових проектів пов’язаних з фізичними навантаженнями, але дуже гарний для творчих!

У Вас зараз йде досить гармонійний період у сфері кар’єри, який почався ще в самому кінці грудня! Може Ви і не робите кар’єру величезними скачками і є якісь проблеми, але Ви більш легко переносите їх. Але, з 17 по 20 січня – будьте трішки обережніше з кар’єрою і соціальним становищем, в цей період Ваша харизма і привабливість можуть зіграти з Вами злий жарт. І не беріть на себе занадто багато! Можливі дорогі покупки в ці дні, які в підсумку будуть Вам не потрібні, розтрата грошей.

З 20 січня по 2 лютого, період песимістичного, глибокого, рваного – мислення і не тільки у Риб, а і у багатьох інших знаків Зодіаку. Для Риб цей період ще значущий тим, що Ви можете стати надто вже прохолодні до питань сім’ї, відносин. Можете захотіти розірвати обмеження, позбавитися від зайвого, трансформувати або викинути те, що заважає Вам. Особливо в сферах відносин, сім’ї, друзів. Будь-які складні, важкі, сумні, новини в ці дні будуть для Вас дуже вже ранимі. Повторюся, це час позбавлення від непотрібних відносин, від питань сім’ї, та й від багато чого іншого. Це час сумних думок, песимістичних, глибоких.

24 січня, плюс мінус 3 дня – час пожинати плоди, результати, з роботою і обов’язками, здоров’ям і звичками. Можливо, Ви самі або зовнішні обставини змусять Вас задуматися про своє здоров’я і записатися в спортивний зал, а може бути, ці питання будуть пов’язані з клієнтами і роботою. Ці дні гарні для того, щоб приймати рішення і діяти! Найкраще в ці дні – прийматиме фінальні рішення, а так само для розуміння даних сфер, що потрібно зробити, щоб поліпшити їх.

Кінець січня, останніх 3 дні – дуже хороші! Ви будете дуже енергійні, особливо в питаннях пов’язаних з відносинами та родиною. У ці ж дні Ви будете і дуже романтичні! Подібний романтичний період був у Вас з 4 по 6 січня.

Найважливіші дати і періоди, для Риб в гороскопі на січень 2016

З 8 січня по 10 травня – повернення старих питань з кар’єрою і своєю особистістю. Не час для нового в цих сферах!

З 6 по 26 січня – повернення старих питань у відносинах і сім’ї, не час для бюрократії.

8 січня, плюс мінус 4 дні – складний період, особливо в дружбі і фінансах.

24 січня, плюс мінус 3 дні – робота і здоров’я – приймайте рішення!

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою – 04 січня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 84 T. 0,394