Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на січень 2016 – Рак – від Марфи Бомбушкар


Емоційний місяць, особливо в першій декаді січня, бережіть себе і своїх близьких. Січень принесе з собою енергію Вам, якщо з середини листопада у Вас відчувався занепад сил, то зараз енергії стане більше. Січень, так само, принесе гармонію на роботі і з колегами, співробітниками до 24 числа, а так само поліпшення здоров’я. В цілому місяць дуже добрий і славний, проблеми будуть тільки наприкінці першої декади, і то це будуть партнерські проблеми, а не Ваші особисті (пов’язані з партнерами, діловими, коханими, подружжям, ворогами). Хоча, Ви ж Рак, так що наприкінці першої декади Ви будете на емоціях, як і наприкінці січня. Кінець січня – час фінансів, накопичення, заробітку, можете вирішити змінити місце роботи або способи заробітку грошей. Якщо Ви зараз відчуваєте проблеми зі здоров’ям, то повинна Вас порадувати до 24 числа питання, пов’язані з ним будуть сприйматися Вами більш спокійно і гармонійно, а на поправку воно повинно піти в кінці місяця.

Ще з середини листопада Ви стали дуже вже активні та енергійні у сфері сім’ї і вдома, могли зважитися на капітальний ремонт або «капітальне перевиховання» рідних, членів сім’ї. Але цей очманілий час в домашній сфері добігає кінця, сподіваюся, Ви встигли оновити свій будинок новим ремонтом! Тепер Ваша енергійність, з 4 січня по 6 березня, буде пов’язана з творчістю, дітьми та азартом, а в деякій мірі і любов’ю (Ви можете стати більш активні в любові) – протриває це до березня місяця, але влітку буде повернення. За цей час Ви можете навчити дітей марширувати, взятися за творчість або програти статок в казино (все ж азартність зросте значно). Але краще енергію направити в більш корисне русло, а енергії буде предостатньо стосовно цих сфер! Самі вирішуйте, тут я вже не радниця, але постарайтеся менше скандалити з дітьми і коханими. Це хороший період для творчості, діставайте свої мольберти або бігом на кухню творити чудеса! Вагітним слід бути більш обережними в цей довгий період, з січня по березень!

Час любові і романтики з 4 по 6 січня, але можуть бути і невеликі розчарування (не слід надто вже багато мріяти). Здійснюйте обережніше покупки в цей період.

З 6 по 26 – не починайте вирішувати нові бюрократичні питання, перенесіть їх на кінець січня! У цей період, з 6 по 26 – будуть проблеми з документами, інформацією, договорами – втрати, затримки, неправильне оформлення. Цей же період хороший для повторення навчання!

8 січня, плюс мінус 5 днів – найскладніший і важкий період в цьому місяці (пік прийде на 8-10 числа), дуже емоційний, дуже який змінює, динамічний, агресивний жорстокий (Ви можете бути вкрай жорстокі у ці дні), тираничність (Ви будете бажати беззаперечної покори). Я не раджу Вам з’ясовувати стосунки з партнерами в ці дні (коханими і діловими), період дійсно дуже конфліктний. Ці дні звернуть Вашу увагу на відносини, любовні та ділові. Можливі масштабні трансформації, зміни, оновлення відносин і кар’єри! У кар’єрній сфері Вас можуть чекати змінні, кардинальні і несподівані (якщо відбудуться зміни – то тільки несподівані, інших не дано). Як я вже писала, цей період поганий для з’ясування стосунків з улюбленими, можливі скандали. Але з іншого боку – цей час добрий для скандалів, боротьби з конкурентами, ворогами, суперниками! Якщо Ви давно хотіли змінити свого партнера, то зараз досить гарний час (і для впливу на чоловіка і для впливу на бізнес-партнера). Бережіть своє здоров’я в ці дні, а так само свою роботу. У період з 7 по 11 Ви, можете, відчути деяке розчарування в несерйозних відносинах, бажати більш серйозних стосунків! З 7-11 краще не робити дорогих покупок, щоб потім не було розчарувань в них. Бережіть своє здоров’я в ці дні!

З 12 по 17 січня настане більш оптимістичний період, досить хороший, дуже вдалий для роботи, здоров’я, навчання і любові. Важливі події, плани, найкраще призначити на ці дні, а особливо все пов’язане з кар’єрою, роботою, здоров’ям, навчанням, поїздками, творчістю. Цей же період хороший для поверхневої любові.

З 17 по 20 січня – не беріть на себе занадто багато обов’язків на роботі. Значно зростуть Ваші витрати, можете здійснити безліч покупок.

З 20 січня до 4 лютого буде досить глибокий і динамічний період у спілкуванні, особливо в сферах пов’язаних з партнерством і кар’єрою. У ці дні Ви будете досить категоричні, уперті, підозрілі. Постарайтеся бути більш обережні з новинами і різною інформацією пов’язаною з кар’єрою і соціальним становищем. Це гарний час розібратися з пліткарями і тими, хто наговорює на Вас. Знайти їх, дізнатися правду, довести свою правоту.

24 січня, плюс мінус 3 дні – вдалий час для фінансів, здоров’я повинно піти на поправку. У ці дні дуже добре б ухвалити рішення про роботу, заробіток, накопиченнях. Вирішити питання, пов’язані з роботою, чи хочете Ви продовжувати працювати на старому місці або піти на нове. Знайти нові джерела доходів.

З 24 січня і по 17 лютого у відносинах у Раків настане гармонійний період. Багато Раків стануть більш орієнтовані на партнерство, схильні до компромісів. Самотні Раки можуть знайти свою другу половинку, або ж просто закохатися. А Раки у відносинах – знайти компроміси і точки для примирення, якщо у Вас зараз скандальний період. З 29 січня по 1 лютого – дуже романтичний період!

З 30 січня по 8 лютого – хороший час для спроб зачаття. Ці ж дні дуже гарні для творчості, плотської любові.

Найважливіші дати і періоди, для Рака в гороскопі на січень

8 січня, плюс мінус 5 днів – складний емоційний період, можливі проблеми з партнерами. Гарний час змінити їх.

З 12 по 17 січня – вдалий період.

24 січня, плюс мінус 3 дні – гроші.

З 24 січня по 17 лютого – гармонія у стосунках, бажання відносин.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою – 04 січня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,385