Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на січень 2016 – Лев – від Марфи Бомбушкар


Робота, здоров’я, обов’язки – з першої декади місяця і до самого кінця будуть хвилювати Левів. Січень буде досить сильним місяцем для Львів, але не фізичної сили, а духовної, сили волі, впливу на інших, в цьому місяці будуть періоди, коли Ви будете вкрай владні. До 24 січня продовжиться любовно-романтичний період, який розпочався у Вас ще наприкінці грудня. Буде парочку дуже сильних романтично-любовних періодів в цьому місяці, і в кінці січня (але вже слабше). Кінець місяця – час отримувати результати (найімовірніше це буде важливе завершення, прийняття остаточного рішення, важлива новина, кульмінація, завершення старого і початок нового) за Вашу поведінка, дії, якщо в серпні минулого 2015 Ви почали щось і все ніяк не могли отримати результат, завершити, то наприкінці січня результат буде отримано.

З 4 січня і по 6 березня – активність і енергійність в домашній сфері. Хотіли зробити капітальний ремонт? Прийшов час, може грошей і не вистачить, зате сил і енергії буде з лишком. Період дуже вдалий для поновлення будинку, не переїзду, а оновлення – ремонту, будівництва, поліпшення. Ці ж місяці будуть досить енергійні в домашній сфері, Ви вирішите управляти рідними і командувати, а так само більш енергійно відстоювати свої права і бажання. На місці Ваших рідних, я б у ці дні виносила сміття, курила тільки на балконі, прибирала б за собою, будь-яка непокора викликатиме бурю у Левів! Так що скандалів буде і не мало, але зате після цього періоду рідні нарешті зрозуміють хто в домі цар! А якщо не зрозуміють, або Ви не встигнете доробити ремонт – то не біда, влітку буде повторення цього періоду.

Романтично-ескапічний період з 4 по 6 січня, час мрій і романтики, але в той же час і небажання брати на себе будь-які зобов’язання в любові, бажання вільного кохання. Цей же період перевірить Вашу любов на її ідеалістичність. Так само ці 3 дні дуже, дуже творчі для Левів.

Досить сильний період з 5 по 10, один з тих, про який я говорила спочатку гороскопа на місяць – час сили волі. Ви будете дуже владні в ці дні, але при цьому і досить імпульсивні! Завдяки своїй силі волі – Ви здатні досягти багато чого, особливо на роботі і в спілкуванні з клієнтом, а так само зі здоров’ям (повірте в те, що можете вихворіти!). Але паралельно з цим постарайтеся тримати свою імпульсивність, а так само ексцентричність під контролем. Цей період з його піком 8 січня, може навіть протривати трохи довше до 11-12 числа. Це найскладніший період в цьому місяці для Левів, він складний своєю емоційністю, переживаннями про роботу, здоров’я. І паралельно з цим, з 7 по 11, Ви можете засумніватися у своїй любові, творчості, Ви будете бажати серйозної любові, серйозної творчості – бажати результатів у цьому, а не поверховості та безрезультативності. У ці дні можете дуже серйозно закохатися.

З 6 по 26 січня – не починайте нові ділові проекти, підписання та укладання договорів, обговорення умов договорів, оформлення різних документів – це все може бути або безрезультатним, або із затримками, а може, після потрібно буде переглянути всю цю бюрократію. Бережіть свою інформацію і серйозніше ставитеся до документів. Цей же період змусить переглянути Львів свої джерела доходів.

З 8 січня по 10 травня у Левів можливе повернення до старих джерел доходів, зараз у Вас (з осені) йде період розширення джерел доходів, Ви могли змінити своє місце роботи або ж знайти підробіток, але з 8 по 10 травня – Ви можете повернутися до старих джерела, старої роботи. У цей довгий період варто очікувати проблем з доходами, так як вони будуть затримуватися, а так само не час змінювати місце роботи і заробітку на нове, нову сферу. Але дуже вдалий період для повернення до старого, можливо, Ви згадайте, як хтось пропонував Вам підзаробити, поцікавтеся про це. Цей же період, з 8-10 травня змусить Вас переглянути свою творчість, сферу, пов’язану з дітьми (виховання дітей, бажання завести їх), любов, творчість. Леви можуть побажати повернутися до старих питань, пов’язаних з цими сферами, старим коханим, повернутися до старої творчості.

Дуже вдалий період для всіх вогненних знаків, а так само багатьох інших знаків Зодіаку, в тому числі і для Лева з 11 по 17 січня! Це час несподіваної закоханості. Багатьох з творчих особистостей в ці дні зобов’язана відвідати муза! Дуже гарний час для питань пов’язаних з роботою і заробітком, можете попросити про підвищення заробітної плати. Здоров’я має піти на поправку, гарний час для лікування.

У січні у Вас буде йти трохи «агресивний» і активний період у сфері дому та сім’ї, але скандалів має поменшати з 15 по 23 число, а так само Ви станете більш ліниві на ці дні, розсіяні.

Ще один романтичний період з 17 по 20 січня, але тепер він буде вже не з «забарвленням» несподіванки, а з забарвленням «масштабності». Ви можете бажати більшого від Ваших відносин, масштабного. Це ж відноситься і до ділової співпраці, Ви можете побажати більшого від ділового партнера. На жаль, я не знаю, чи зможете Ви це отримати.

Час змін на роботі і з обов’язками з 20 січня по 4 лютого. Бережіть своє здоров’я в ці дні! Можливі операції, переломи, нервові зриви. Не найприємніший період, але для Вашого знаку Зодіаку і не найважчий.

24 січня, плюс мінус 5 днів – це ті дні, про які я говорила спочатку гороскопу, час отримання результатів, кульмінації. Час усвідомлення себе і своїх можливостей. Ви будете вкрай емоційні в ці дні, але з позитивними емоціями (хоча, бажань буде сила-силенна і можлива невелика хандра, м’якотілість), дуже чутливі і ранимі. Цей період принесе 100% результати, пов’язані з проектами та ідеями, планами, які виникли у Вас в серпні місяці (якщо тоді у Вас виникли дійсно змінюючі, починаючі нову главу, події в житті). Час подумати про себе і зважитися на нове. Це дійсно сильний період для усвідомлення себе, розуміння, прийняття важливих рішень – будь-які важливі рішення будуть реалізовані Вами. Час важливих новин, подій.

Останній романтичний період буде з 29 січня по 1 лютого, але вже не настільки яскравий і приємний для Левів (більше для земних і водних знаків Зодіаку).

Найважливіші дати і періоди, для Лева в гороскопі на січень 2016

8 січня, плюс мінус 3 дні – бережіть своє здоров’я і роботу.

24 січня, плюс мінус 5 днів – один з чотирьох найважливіших періодів для починань \ результатів в 2016 році для Львів.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою – 04 січня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 80 T. 0,186