Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на січень 2016 – Козеріг – від Марфи Бомбушкар


Місяць буде досить хорошим, складний буде тільки період наприкінці першої декади, занадто емоційний, в якійсь мірі жорстокий (Ви можете бути дуже деспотичні) і стрімкий. Прихід січня принесе Вам закінчення активного періоду у сфері кар’єри та соціального становища, який розпочався ще в середині листопада. Але тепер, з 4 січня і по 6 березня, Козеріги дуже активні будуть в різних соціальних заходах, у колективах, у дружбі. Ви можете зважитися очолити якийсь колектив або проект, хороший час для політиків і ораторів. Прийшов час трохи відпочити від турбот про кар’єру, січень підходить для цього. Січень, кінець першої і початок другої декади – дуже хороший місяць для глибоких змін себе, але до цього я ще повернуся.

4 січня завершиться період активності в сфері кар’єри та соціального становища, енергія перейде в сферу дружби і колективів. Ви станете більш активи у відносинах з друзями та в колективі, можете з легкістю очолити якусь групу або оновити своє коло друзів. Менш терплячі, так що люди, які Вас дратують – нехай бережуться Вашого гніву! Зросте кількість скандалів, бо свої інтереси Козеріги будуть ставити вище за інших.

Перший романтичний період буде з 4 по 6 січня, це цікавий час! Дуже романтичний, любовний, мрійливий. Але в той же час, можливі проблеми в соціальній сфері, бережіть свою репутацію!

8 січня, плюс мінус 5 днів – дуже сильний період, Ваша сила волі і нерви будуть на піку! Будьте обережніше! Цей період буде дуже багатогранним, глибоким, багатим на новини, що змінять Вас, дуже емоційним. З одного боку – це гарний час почати життя з нового аркуша, почати новий проект або щось пов’язане зі зміною Вашої особистості, зовнішності, цілей у житті. З іншого боку – цей період багатий на емоції, при цьому їх глибина буде дуже-дуже великою, Ви будете дуже образливі і ранимі в ці дні. Але в той же час і дуже грубі, я б навіть сказала, можете бути жорстокі і тиранічні! Ви будете хотіти, щоб все було по-вашому, будь-які втрати! Можливі проблеми в сімейній сфері через Вашу нетерплячості і буйність. У цей же період, якщо бути більш точною – з 7 по 11, Ви можете відчувати деякі хвилювання пов’язані з кар’єрою і відносинами, незадоволення цими сферами, бажання впевненості й стабільності в них. Це хороший період, з 7 по 11, для зміцнення відносин і дуже поганий для «несерйозних» відносин. З 7-11 не на часі витрачати гроші, здійснювати дорогі покупки, робити інвестиції в несерйозні проекти! Краще почекайте і економте.

З 6 по 26 січня – будьте уважніше з документами та інформацією, можливі втрати, неправильне оформлення і затримки. Не час починати оформлення нових документів, укладення договорів, навіть читання нових книг або навчання чомусь. Але цей період 6-26 – хороший для повернення до старих питань, пов’язаних з перерахованими темами!

З 11 січня і по 17 число почнеться хороший період, оптимістичний, енергійний, життєрадісний добрий і гармонійний. Існуючі проблеми будуть турбувати Вас менше, в житті буде більше радості й оптимізму, а так само маса новин і спілкування. Це вдалий час для фінансів, ймовірно, що в цей період Ви зробите масу несподіваних покупок. До того ж, з 11 по 17, хороший період для сім’ї та відносин, фінансових і кар’єрних питань. Це, так само, буде другий романтичний період в січні і не тільки для Козерігів!

Будь-які конфлікти будуть менш динамічні з 15 по 23 січня. Для Козерігів ці дні гарні, щоб зайнятися колективною творчістю або просто відпочити.

Третій романтичний період з 17 по 20 січня, гарний час, оптимістичний, навіть занадто. Можливе розширення кола знайомств, відносин, партнерів. Можливі й дуже дорогі покупки в ці дні, бажання витрачати гроші. Це гарний час, але не беріть на себе зайвого у відносинах і питаннях пов’язаних з кар’єрою, не обіцяйте людям більше, ніж можете зробити!

24 січня, плюс мінус 3 дні – час фінансових питань, психології (емоційної стабільності – час виходу з емоційної кризи, якщо Ви перебували в ній), духовного зростання, окультизму, питань пов’язаних з життям і смертю (філософії на цю тему), питань сексу . Цей період дуже хороший для участі в різних загальних (корпоративних) фінансових проектах, питань пов’язаних з боргами, кредитами, отриманням і поверненням їх, а так само спадщини і пошуку допомоги від інших.

Хочу порадувати Козерігів, з 24 січня по 17 лютого у Вашому житті настане більше гармонії, спокою, любові, харизма, Ви станете більш привабливі (особливо жінки Козеріги) і впевнені у своїй чарівності. Це дуже сильний період для любові і відносин, відносин і любовних і ділових. Гарний час для нових закоханностей і нових ділових угод! Хороший період для любові і фінансів, а найголовніше – для того, щоб подобатися іншим! Багато Козерігів по-натурі одинака, не люблять ніжність і компліменти, але на цей період Ви змінитесь і будете бажати любові, і зможете дарувати любов!

Кінець місяця обіцяє бути досить хорошим! Вдалий час для відстоювання своїх ідей з 29 по 31 січня, цей період позначений дуже великим інтелектуальним сплеском, так що можете вирішувати завдання, писати книги, виступати перед публікою. З 29 по 1 лютого – слухайте свою інтуїцію, її «поради», щодо відносин, любові і кар’єри – вона підкаже Вам правильні рішення, при цьому це буде 4й романтичний період у Козерігів. І з 30 січня по 8 лютого – Ваша сила волі дозволить Вам перевертати гори! Хоча, іншою рисою 30-8 буде і Ваше впертість, а так само бажання позбавлення від того, що заважає Вам.

Найважливіші дати і періоди, для Козеріга в гороскопі на січень 2016

8 січня, плюс мінус 5 днів – дуже змінюючий Вас період.

З 6 по 26 січня – проблеми з інформацією та бюрократією.

24 січня, плюс мінус 3 дня – час психологічної зміни, гарний час для пошуку фінансової підтримки.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою – 04 січня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 50 T. 0,390