Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на січень 2016 – Діва – від Марфи Бомбушкар


Січень для Дів будете місяцем переоцінки себе, свого життя, стилю, поведінки, цілей і планів, кар’єрного шляху та соціального стану. Основними сферами для Дів будуть любов, діти, творчість, навчання та поїздки. До 24 січня буде більш гармонійний період у сфері сім’ї, в спілкуванні з рідними та близькими. Складними, глибокими, депресивними і, в якійсь мірі, давлячими будуть періоди наприкінці першої декади і з кінця січня до початку лютого, час, коли Ви задумаєтеся про суть буття, життя, смерті, впливу на інших і інших на Вас. Але це буде тільки два періоди, так що, можна сказати, що у Вас буде 50 на 50, гарного і сумного в цьому січні, а хоча не мені вирішувати.

З приходом січня закінчиться фінансовий період, який у Вас почався в середині листопада (хоча, можна сказати, що це була лише чергова «фаза» фінансового періоду, а питання фінансів почали хвилювати ще з жовтня), з листопада Ви багато витрачали, можливо, навіть дуже, але з іншого боку і більше сил витрачали на заробіток. Тепер же, з січня по березень Ваша енергія буде направлена на навчання, поїздки, спілкування.

Романтичний і мрійливий період з 4 по 6 січня, хоча в ці дні потрібно бути трішки обережніше в спілкуванні з партнерами (особливо діловими), щоб вони Вас не обдурили, а так само постарайтеся не перефантазувати!

З 6 січня по 26 січня – Ви станете більш інтровертні, повернетеся до старого, захочете повернутися до старого… Діви досить критичні по натурі, але в цей період Ваша критика буде направлена проти Вас самих же. Можете переглянути свій імідж, звички, Ви станете більш повільними (у всякому разі, більше будете спізнюватися, затримуватися, зациклюватися на тому ж). У цей час Вам може не вистачати життєвих сил, тож складні проекти краще відкласти на самий кінець січня.

З 8 січня і до 10 травня – повернення старих питань, особливо пов’язаних з будинком і сім’єю. Різні затримки і пролонгації, наприклад, якщо Ви вирішите купити щось в будинок, то доставка займе більше часу. Або, якщо до 8 січня Ви не встигли переїхати на нове місце проживання, то ймовірно, що до травня переїзд і не відбудеться або ж він буде досить складний, можливо навіть з поверненням назад. Я б не радила в ці дні змінювати місце проживання, будь розпочаті нові питання і проекти з цими сферами в майбутньому вимагатиме повернення до них.

8 січня, плюс мінус 3 дні – це досить емоційний час, глибокий, динамічне, в якійсь мірі змінюючий Ваше ставлення до любові, творчості, дітей. Вагітним потрібно бути обережніше в ці дні. Так само, в цей період можливі значні фінансові втрати, так що будьте обережніше! Не час брати в борг. Можливі скандали з керівництвом.

З 7 по 11 січня Ви можете відчувати незадоволення своєю сімейною обстановкою і у фінансах, не найкращий час просити про підвищення заробітної плати у керівництва, а так само грошей у чоловіка.

А от з 11 по 17 грудня, навпаки – дуже вдалий період. Це найвдаліший період для Дів в січні, на час якого Ви можете, сміливо планувати в сферах: сім’ї, фінансів, кар’єри, творчості, любові. Це час посіяти і показати себе! Вдалий час для фінансів, Вас чекають приємні і несподіваний події у фінансовій сфері, а так само в домашній. Моя порада, якщо Ви маєте потребу в грошах – займіть їх у рідних, у членів сім’ї, навіть самий жадібний родич в ці дні допоможе Вам – гроші «прийдуть» з домашньої сфери.

З 17 по 20 січня, так само, романтичний період, але вже пофарбований у кольори «бажання масштабності», бажання більшого, а можливо навіть і нового. До того ж у ці дні Ви можете прямо таки смітити грошима, зараз вже рідні зможуть у економних Дів випросити подаруночків подорожче. Бережіть свої гроші в ці дні.

Психологічно складний період буде з 20 по 4 лютого, пік з 20 по 29 числа, після 29 стане легше до 31го. Час психологічних змін, нервів, бажань, деякої депресії, дуже великої прохолодності та байдужості. У ці дні Діви можуть бути дійсно жорстокі! У ці дні Ви будете, так само, вкрай підозрілі, скептичні і дуже егоцентричні у своєму мисленні. Ваші думки можуть бути дуже сфокусовані на якомусь питанні, який повністю поглине Вас. Самі по собі Діви не особливо вірують в езотерику, в якійсь мірі скептичні, мало турбуються про питання смерті, але в ці дні, дані теми будуть у центрі Вашої уваги. Це дуже хороший час для того, щоб докопатися до суті, зрозуміти суть буття, суть проблем у кожній із сфер. Час для глибокого мислення і аналізу, час для виведення ворогів на чисту воду, дізнаватися таємниці і секрети. Ці дні, а особливо з 20 по 29, змусять Вас переоцінити себе, свої погляди на життя, свою філософію. Бережіть своє здоров’я з 20 по 29.

Останній романтичний період і найкращий для налагодження відносин буде з 29 січня по 1 лютого. З 29 по 31 січня – досить енергійний період, навіть палкий, запальний.

Найважливіші дати і періоди, для Діви в гороскопі на січень 2016

З 6 по 26 січня – якийсь відхід у себе, різні затримки, переоцінка себе, бажання повернення до старого.

8 січня, плюс мінус 3 дні – діти, любов, творчість.

З 8 січня по 10 травня – повернення старих сімейних питань.

З 11 по 17 січня – дуже вдалий період!

З 20 січня по 4 лютого – глибина, депресія, містицизм.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою – 04 січня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,383