Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на січень 2015 для Водолія, від Марфи Бомбушкар


Після відпочинку, який Вас вже занадто розслабив, 5 січня, плюс мінус 4 дні, чекайте несподіваних новин з роботи або від керівництва. Саме в ці дні, Вам, неждано подзвонить керівники або клієнт, який потребуватиме почати щось нове (нові проект), хоча найімовірніше, що зажадають все ж закінчити старий. Можливо, Ви колись уже з керівником \ клієнтом про це говорили, але тоді так і не зробили або недоробили, а ось зараз потрібно буде засукати рукава. Проект буде досить масштабний, без різниці – закінчення його або тільки початок, так що працювати потрібно буде багато. Готуйтеся до того, що місяць буде занадто вже активним. Січень і лютий – це будуть одні з найважливіших періодів у Водолія в 2015 році, ТОП3, я б сказала, особливо кінець січня-лютого, він буде ТОП1 за важливістю, але про нього в іншому гороскопі на місяць. Початок січня, буде дуже динамічним, хоча Вам буде складно виражати свої емоції та енергію, вірогідні скандали на роботі, як з колегами, так і з клієнтами. На жаль, Водолії, це не ті люди, які будуть мовчати, чекати, вони й не полізуть у бійку, але крику буде багато.

Ще одне важливе зауваження, бережіть своє здоров’я в цьому місяці, воно у Вас під загрозою! Особливо небезпечний період – це початок місяця, з 1 по 9 січня! Відпочивайте більше, зараз Ваші емоції зашкалюють, буде перерва з 9 по 14 січня, коли буде затишшя. А після цієї короткої перерви, січень і лютий будуть дуже активними, пік буде 20 січня (мінус 7 днів, плюс 10) і в лютому ще один пік. У цей період Вас буде дуже легко вивести з себе, та й ризик фізичних травм зросте.

В цілому, місяць хороший, як цей так і лютий, просто емоції будуть переповнювати Вас. Нічого особливо страшного статися не повинно, якщо Ви самі не влізете кудись. Січень і лютий будуть дуже енергійними місяцями, багато нового почнеться у Вас в цей період, закінчитися, багато Вам захочеться.

Як я писала в гороскопі на грудень місяць, зараз у всіх Водоліїв дуже активний період, Ви стали більш мужні, агресивніше, сексуально активніше і егоїстичні.

Починаючи з 4 січня і по 27 січня, Водолії стануть і більш товариські. Крім усього цього, Ви станете і більш романтичними, багато хто з Вас будуть хотіти романтики, зважаться відправитись на пошуки любові. Це дуже хороший період для жінок Водоліїв, Ви станете більш привабливими для протилежної статі. І чоловіки і жінки Водолії в ці дні зможуть закохати в себе будь-якого і будуть бажати любові.

З 13 січня по 20 лютого, з одного боку у Вас виростуть доходи, а з іншого витрати. Буде більше фінансових операцій. Гарний час для пошуку нових джерел доходів, заробітку грошей.

20 січня, мінус 7 плюс 10 днів – це найважливіший період у житті Водоліїв у 2015 році! Я не можу з упевненістю сказати, що Вас чекає, але це буде щось дуже важливе і, ймовірно, несподіване. Водолії переосмислять свої бажання, цілі, потреби. Багато хто з Вас вирішуватися на якийсь важливий вчинок, ухвалять рішення щось змінити у своєму житті. Та й самі зірки, можуть, не чекати Ваших рішень, а пошлють Вам щось важливе, що змінить Ваше життя. Це дуже енергійний період, будь-які починання будуть на краще і реалізуються. Чекайте новин і змін!

З 21 січня по 12 лютого – не починайте нових проектів. У ці дні особливо обережно ставитеся до всіх паперів та договорами, не варто підписувати нові договори. У ці дні, краще повернутися до дороблення або перероблення існуючих і покинутих проектів. Вірогідні проблеми і затримки з інформацією, від втрати документів до помилок в них. Нові знайомства і домовленості не дадуть бажаний результат. У цей період добре б поспілкуватися з кимось зі свого минулого, старим знайомим або товаришем, чого Ви і будете хотіти.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Водолія в січні 2015

5 січня, плюс мінус 4 дні – чекайте змін на роботі, будьте обережні.

4 січня по 27 січня – романтика, спілкування, любов. Особливо хороший період для жінок Водоліїв.

13 січня по 20 лютого – підвищена фінансова активність.

20 січня, мінус 7 плюс 10 днів – найважливіший період для Водоліїв у 2015 році, нові початку і зміни чекають Вас.

21 січня по 12 лютого – нехай нові проекти та документи почекають до 13 лютого.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога на російській мові – 06 січень 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,177