Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на січень 2015 для Терезів, від Марфи Бомбушкар


Кар’єра і соціальне становище, повага, будуть у Вас в центрі уваги спочатку місяця. 5 січня, плюс мінус 5 днів, станеться щось несподіване і неждане, що змінить або Ваше положення (кар’єру або повагу Вас) або Ваше ставлення до цього. Будьте обережні в ці дні, якщо Вас очікує важлива співбесіду – перенесіть його на дати після 10го січня. Це буде не особливо приємний період для більшості знаків Зодіаку. Бажаний результат Ви не отримаєте. Дуже будете нервові в ці дні.

В цей же період, Ви будете стурбовані з приводу обстановки вдома, а так само і стосунками з партнером (коханим і діловим). Ймовірно, що партнер або Ви «збунтуєтесь» від чогось або у зв’язку з чимось, захочете зробити маленьку революцію. А вдома, ймовірно, просто відбудеться якийсь сильний скандал, можливо, Ви на когось сильно натисните з членів сім’ї або хтось почне тиснути на Вас. В родині і відносинах розриву не буде, просто будуть зміни «правил».

Початок місяця принесе Вам зміни. Перша декада січня буде дуже активною у Терезів, після піде на спад. І життя почне налагоджуватися, ставати краще і приємніше. В цілому, місяць для Терезів був би дуже приємним і романтичним, якби не початок.

Починаючи з 12 січня і по 20 лютого, у Вас додасться енергії на роботі. Ви зможете реалізувати багато проектів. Та й роботи у Вас теж додасться, але тільки тому, що Ви самі будете бажати працювати. Мінусом цього періоду є скандали з товаришами по службі. Так само в цей час добре б зайнятися спортом! Але головне не перестарайтеся! Спортом займайтеся в міру, яку зараз Вам буде складно «відчувати».

20 січня, мінус 5 плюс 7 днів, дуже важливий період, важливий він в сфері любові, дітей та творчості. Це найкращий період для Терезів, які хочуть завести дитину (завагітніти) в 2015 році! У ці дні всі Терези, без винятку чоловіки або жінки, будуть дуже романтичні, будуть бажати любові. Дуже ймовірно, що люди, з якими Ви познайомитеся в цей період і почнете стосунки – залишаться у Вашому житті надовго. У самотніх Терезів величезні шанси закохатися в ці дні! Теж відноситься і до творчості, ймовірно, в ці дні Вас відвідає муза. А якщо у Вас є дітки – вони будуть в центрі Вашої уваги і порадують Вас.

Починаючи з 21 січня і по 12 лютого, очікуйте проблем з інформацією: передача, розуміння, зберігання, а так само документами. У ці дні краще не укладати нових договорів. Найкраще зайнятися старими і закинутими документами, проектами. У ці дні у Ваше життя можуть повернутися старі знайомі.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Терезів в січні 2015

4 січня, плюс мінус 5 днів – несподівані зміни і не бажані в кар’єрних сфері. У той же час вірогідні складності в сім’ї (але не зміни) і відносинах (зміни, але не розрив).

12 січня по 20 лютого – використовуйте раціонально свою енергію на роботі, займіться спортом.

20 січня, мінус 5 плюс 7 днів – дуже важливий період для любові, дітей, творчості. Дуже ймовірно початок чогось нового.

21 січня по 12 лютого – не починайте нові проекти.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога на російській мові – 06 січень 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,172