Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на січень 2015 для Тельця, від Марфи Бомбушкар


Схоже, що новий рік Ви мали зустріти дуже добре, з друзями і у відмінному настрої. 5 січня, плюс мінус 4 дні, а для деяких знаків Зодіаку більше, буде досить складний період, багато знаків Зодіаку в ці дні будуть занадто нервові, імпульсивні, озлоблені. На Ваш знак Зодіаку цей період не подіє з усією його силою, але Ви можете «заряджатися» негативними емоціями від інших. У ці дні, у Вас ймовірні конфлікти зі знайомими, можете відчувати тиск на себе з боку своїх друзів або самі будете тиснути на них. Так само, в ці дні, Вас може очікувати поїздка, далека чи близька, будьте обережні!

Останнім часом Ви стали досить активні в своїй кар’єрній сфері, а так само соціальній. Ймовірно, що в ці півтора місяця, у Вас зросла і кількість скандалів з керівництвом, наставником, батьком. Цей період триватиме до 12 січня, а після, Ваша активність буде переключено на дружбу і колектив. З 12 січня по 20 лютого, Тельці стануть більш соціально активними, більше енергії будете витрачати на друзів, колективи, загальні плани та ідеї, займете лідируючу позицію в цьому виді відносин. В цілому, зараз, з 12 числа, у Тельців починається довгий період до кінця березня місяця, коли Ви будете більш соціально активними. На жаль, з 12 січня по 20 лютого, є ймовірність і зростання кількості скандалів з друзями та однодумцями.

Кінець місяця стане для Тельців найважливішим у 2015 році у сфері кар’єри та соціального стану. 20 січня, мінус 7 плюс 10 днів, очікуйте важливих новин! У ці дні Ви будете сфокусовані на своїй кар’єрі, а так само положенні в суспільстві. Це хороший період для кар’єрного та соціального зростання, Ви можете спробувати отримати підвищення на роботі, або можете зрозуміти, як Вам домогтися більш високого становища. Деякі Тельці, в ці дні, можуть відчувати незадоволення своєю роботою, становищем у суспільстві, і це підштовхне Вас до змін (які Ви так не любите). Але повірте мені, зараз дуже хороший період почати щось нове, подайте своє резюме, подумайте над тим, що Ви можете зробити і зробіть, для поліпшення їх. Але всч нові починання, потрібно зробити до 21 січня! Після 21 січня, вже не бажано щось починати (подавати резюме, вступати в нову посаду і тд. Тп.), А краще зайнятися тим, що було розпочато раніше (наприклад, поліпшити існуючий бізнес-план, повторно подати своє резюме туди, де раніше Вам відмовили).

Починаючи з 21 січня і по 20 лютого, у всього Зодіакального кола будуть проблеми з документами інформацією і ще кількома сферами (у кожного знака свої). Для Тельців це будуть проблеми і затримки з грошима і творчістю. У цей період не бажано підписувати і оформляти нові документи, вірогідні помилки і затримки. Це хороший період, щоб повернутися до чогось старого і незакінченого.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Тельців в січні 2015

5 січня, плюс мінус 4 дні – будьте обережні в дорозі, конфлікт з друзями, емоції.

12 січня – до цього числа Ви все ще будете активні в кар’єрних сфері.

12 січня по 20 лютого – активність в дружбі і колективі, вірогідні скандали з друзями, бажання лідирувати.

20 січня, мінус 7 плюс 10 днів – важливі зміни в кар’єрному і соціальному положеннях, хороший період для починань.

21 січня по 12 лютого – не починайте нових проектів, що не оформляйте документів, все це зажадає більше зусиль, ніж Ви розраховували.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога на російській мові – 06 січень 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,170