Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на січень 2015 для Скорпіона, від Марфи Бомбушкар


Для багатьох знаків Зодіаку, початок січня буде не самим приємним, але для Скорпіона нічого страшного статися не повинно, тому що у Вас «імунітет». Найімовірніше, що 5го січня, плюс мінус 4 дні, Скорпіонів чекають новини, дуже ймовірно, що через зарубіжжя або звідкись далеко. Може це будуть новини пов’язані з поїздкою, судом, або освітою. Новина буде несподіваною і не приємною. Якщо Вам випаде поїхати кудись в ці дні, або розбиратися з ВУЗом або ж судовий розгляд – будьте обережні! Найкраще відкласти це до 10 січня. Але в цілому, те, що станеться, не буде настільки важливим як для інших знаків Зодіаку. Ще в ці дні Ви будете дуже емоційні.

В цілому січня досить хороший і спокійний місяць для Скорпіонів, особливо перших дві декади січня.

Ще минулого місяця, грудня, Ви стали більш активні в домашній сфері, може вирішили зробити ремонт або хоча б прибирання. Разом з активністю вдома, ймовірно, зросла і кількість скандалів з рідними, а так само, може, були якісь НП. Цей період, підвищеної активності будинку, закінчиться 12 січня. З 12 січня по 20 лютого у Вас буде багато енергії витрачатися на творчість, любов і дітей. Це буде один з перших романтично-любовно-творчих періодів у Скорпіона в цьому році.

20 лютого, мінус 7 плюс 10 днів, щось важливе повинне буде відбутися у Вас вдома. Ймовірно, що це буде щось хороше. Може, Ви зможете придбати щось собі в будинок, здоров’я у когось з рідних піде на поправку, а може, Ви вирішите купити собі нове житло або переїхати кудись жити! Можу сказати тільки одне, що вдома станеться щось хороше, хоча в ці дні Ви і будете хвилюватися.

Починаючи з 21 січня по 12 лютого, не варто підписувати документи, оформляти, укладати договори. Ймовірно, що все нове, пов’язане з інформацією і документами, не принесе бажаних результатів, потрібно буде витратити більше енергії, ніж розраховували і пізніше переробляти це. Гарний час повернутися до старих документів і договорів, перевірити ще раз їх.

В цілому місяць досить хороший, але без особливо важливих подій у Вашому житті. Тільки в кінці січня чекайте чогось нового в сімейній сфері.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Скорпіона в січні 2015

5 січня, плюс мінус 4 дні – проблеми в поїздках, спілкуванні, а так само з іноземцями або вищестоящими людьми. Виникнуть несподівано.

12 січня по 20 лютого – перший романтично-творчий-любовний і орієнтований на дітей період.

З 21 січня по 12 лютого – не починайте нові проекти.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога на російській мові – 06 січень 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 92 T. 0,489