Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на січень 2015 для Рака, від Марфи Бомбушкар


Місяць буде досить емоційний, особливо початок місяця, 5 січня, плюс мінус 5 днів, стресовий період для всіх знаків Зодіаку, а особливо для Рака. Відразу ж кілька життєвих сфер викличуть у Вас бурю емоцій: партнер, Ви і Ваша особистість (бажання, потреби, самопочуття), кар’єра (цілі, соціальний стан). Ви можете отримати важливі новини, про кожну з цих сфер, а що стосується Вас, то щось зрозуміти про себе. З партнером, може, статися скандал, на роботі (соціальному становищі або кар’єрі) – зміни, а з Вами відчуття своїх потреб, бажань, або просто різкий емоційний зрив. У ці дні Ви можете емоційно вибухнути, виплеснути всю свою енергію і Вас буде дуже важко заспокоїти. Постарайтеся тримати свої емоції при собі, деяким Ракам це вдасться (все залежить від особистого народження), але тоді, Вас чекає депресія.

Останнім часом Ваші витрати зросли, Ви більше почали використовувати чужі гроші, ніж свої, але цей період закінчитися 12 січня. Так що, якщо хотіли у когось взяти в борг або повернути борг, а може отримати спадщину або взяти \ повернути кредит.

З 12 січня по 20 лютого у Вас зросте кількість поїздок, Ви більше енергії будете витрачати на тривалі поїздки, спілкування з іноземцями, навчання.

З 17 січня по 21 будьте обережні, щоб не отруїтися продуктами харчування, а так само можливі проблеми з водою.

20 січня, мінус 7 плюс 10 днів, очікуйте фінансових новин, Вашу увагу буде звернено як на свої фінанси, так і на фінанси інших людей (партнерів або тих, на кого Ви працюєте, уявляєте, борги). Вас повинні очікувати приємні фінансові новини, але в цей період головне не відкусити занадто великий шматок, щоб не вдавитися. До 21 січня, можете сміливо брати кредит у банку, давати в борг, брати в борг, домагатися спадщини, просити про підвищення заробітної плати. А ось після 21, уже повертати борги, кредити і тд. тп.

З 21 січня по 12 лютого – будьте уважні з документами! У Вас вірогідні втрати документів та інформації в ці дні, помилки, нерозуміння і затримки. У ці дні не варто починати нових проектів (тому я сказала, що брати (починати) потрібно до 21 січня, а після 21 – віддавати (доробляти те, що вже розпочато було)). Відкладіть започаткування нових проектів на потім, поверніться до старих

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Рака в січні 2015

5 січня, плюс мінус 5 днів – емоційний, стресовий період, партнер, робота, Ви самі.

З 12 січня по 20 лютого – більше далеких берегів і навчання.

20 січня, мінус 7 плюс 10 днів – фінансові питання.

21 січня по 12 лютого – проблеми з документами та інформацією.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога на російській мові – 06 січень 2015 року.

 1. 4 коментарі до “Гороскоп на січень 2015 для Рака, від Марфи Бомбушкар”

 2. Лянка в 27.01.2015 | Відповісти

  А гороскоп на лютий 2015 можна буде бачити на початку місяця (бо січневий досить довго публікували)?? Дуже правдиві і точні гороскопи. Дякую.

 3. Марфа Бомбушкар в 28.01.2015 | Відповісти

  Лянка, як тільки адміністрація заплатить, відразу ж опублікую.

  Так, січневий був пізно опубликований, але все ж 14 днів вихідних.

 4. Лянка в 28.01.2015 | Відповісти

  до адміністрації – напевно це буде не лише моє особисте прохання, а дуже багатьох людей – відвідуваність сайту скоротиться в рази, якщо зникнуть гороскопи Бомбушкар. Просто зверніть увагу.

 5. Марфа Бомбушкар в 02.02.2015 | Відповісти

  Лянка в 28.01.2015, дякую Вам. Але зрозумійте і мене. Я працюю з адміністрацією сайта вже достатньо довгий час. Я в дуже добрих відносинах з ними. Проте, я бачу, як падає курс валюти по відношенню до $. І я бачу, що у них не зростає дохід, а лише падає.

  Сьогодні опублікую першу частину, завтра другу.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 23 T. 0,168