Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на серпень 2016 – Водолій – від Марфи Бомбушкар


Місяць продовжить тренд орієнтованості на відносини, але тепер ще більш сильно і яскраво. Вже на початку місяця в гороскопі на серпень є вказівки на важливі події пов’язані з відносинами, особливо якщо Ви будете їх активатором, а так само переживання з приводу цієї сфери. У середині місяця у Вас почнеться фінансово-психологічно-сексуально-езотеричний період, виникнуть питання боргів, виплат, сексу, психологічних трансформацій, питань пов’язаних з втратами, операціями, смертю і все що з цим пов’язано. Ближче до кінця місяця буде досить важливий період для Водоліїв, емоційний, сильний і помітний, звертаючий Вашу увагу на себе. Серпень закінчить активний період в сфері кар’єри і честолюбства.

Гарний час для вивчення психології з 1 серпня по 7 вересня, а так само для окультних знань.

2 серпня, плюс мінус 5 днів – період відносин, я згадувала про нього ще в гороскопі на місяць липень. 2 серпня і зазначені дні – це період емоційного сплеску, дуже активний період. Він дуже хороший і важливий для відносин, судів, ділових переговорів, пошуку партнерів і розглядів з ворогами. Ці дні так само посилять всі існуючі тренди, маса сил і енергії. Почніть нові відносини, забудьте старі або почніть нову сторінку у відносинах.

3 серпня закінчиться період кар’єрних активності, коли Ви більше енергії витрачали на роботу, своє ім’я, повагу. Завзятіше відстоювали свої права. З 3 серпня по 27 вересня – Водолії будуть більш активні в соціумі і з друзями, маса планів на майбутнє, багато спілкування, можете очолити як коло друзів так і якесь співтовариство. Але можливі й скандали з друзями.

Конфліктний період з 5 по 10, особливо в стосунках і фінансових питаннях. Будьте обережніше і не поспішайте. Фінансові питання (будь-які – борги, кредити, виплати за зобов’язаннями, спадок, заробіток) перенесіть на більш пізні дати, числа після 20го.

З 6 по 30 серпня велика частина Вашого доходу буде залежати від інших людей, час кредитів і боргів. Хороші тижні, щоб домогтися спадщини або розділу майна, просити в борг і брати кредити, але після 16 числа! З 6 по 9 серпня – будьте обережні з цими фінансовими питаннями. А так же з 12 по 16 – в ці 4 дні Вас можуть обдурити, намагайтеся більш детально вивчати договору.

Повторюся, з 12 по 16 будьте обережніше з грошовими питаннями, можливо розчарування, обмеження. Краще не братися за велике. Будьте обережніше з партнерами. З 13 по 16 – романтичний період, але не перемрійте.

З 14 серпня Ви відчуєте прилив сил, а так само що життя почало розвиватися в нове русло. З березня місяця, 26 березня, у Вас було деяке повернення в життєвих сферах, нові питання розвивалися довше бажаного, був якийсь застій, а так само з’явилася інтровертність. Тепер же життя стане трішки більше активним. Сил має додатися. Ви знову станете екстравертом (якщо в житті Ви такий).

Дуже активний, досить життєрадісний, дуже енергійний період з 15 по 19 серпня! Маса енергії, здоров’я. Плануйте щось важливе на ці дні, що завгодно, що вимагає швидкого рішення і сил. Дуже стрімких 4-5 днів. Багато встигнете зробити в сфері відносин.

Час змінювати фінансову сферу, питання що стосуються кредитів, спадщини, поділу майна, різних виплат з 17 по 20 серпня, а так же відносин! Дуже легко буде позбутися і трансформувати, переглянете свої фінанси і відносини.

18 серпня, плюс мінус 5 днів – дуже-дуже емоційний період! Буря емоцій, бажань, він так само дуже стрімкий, несподіваний і енергійний. Ці 10 днів посилять всі тренди у Вашому житті, прискорять їх і зроблять Вас більш чутливими. Ви будете бажати багато чого і будете досить егоїстичні в ці дні, дивіться не наламайте дров, в цей період Ви готові будете на кардинальні рішення і дії. Можете раптово вирішити завершити щось, будь-який проект, забути про когось. Цей період найбільше підходить для остаточних рішень і завершень, а не для нових починань. При цьому він дуже добре підходить, щоб розібратися в собі і своїх бажаннях остаточно. Ви приймете рішення і отримаєте результати пов’язані з партнерами, судовими розгляду або іншими конфліктами, ворогами і конкурентами, ворожнечею і конфліктами.

Гарний час вчитися і для ділового обговорення фінансових питань, а так само укладення договорів з 19 серпня по 6 вересня. Особливо хороший цей період для обговорення кредитних ліній, спадкових питань, виплат – того, про що я вже писала раніше щодо фінансів. А ось укладати угоди краще з 26 по 29 серпня, можливо по 30е, вдалі ці 3 дні і для близьких відносин – поліпшення відносин. І для дорогих покупок, так само з 26 по 29 число найкращі дні, а може, Ви просто станете більше брати в борг або витрачати гроші! Якщо плануєте медичну операцію – з 26 по 29.

Підвищена агресивність у Вашого знака Зодіаку буде з 21 по 30 серпня, а так само шанси травмувати себе. Постарайтеся не скандалити з друзями і керівництвом. З 21 по 30 серпня – буде складний період для всього Зодіаку.

Бережіть своє серце з 31 серпня по 4 вересня, можливий занепад сил.

З 31 серпня по 22 вересня – поганий час для нових проектів, укладення нових фінансових угод – будьте обережні під час підписання документів! Буде перегляд фінансової сфери, можливе повернення до старих умов.

В кінці місяця, як і в серпні, в самому початку вересня буде піковий період, пов’язаний з фінансами, знову виникнуть питання спадщини і боргів, а так само психологічні і можливо операції або лікування. Але якщо протягом серпня фінансовий період був фоновим, то вже у вересні він буде піковим – дуже сильним. Почніть щось нове, візьміть в борг або дайте, спробуйте домогтися спадщини або зниження податкового платежу.

Найважливіші дати і періоди, для Водолія в гороскопі на серпень 2016

2 серпня, плюс мінус 5 днів – час для нових відносин або нового рівня у відносинах.

З 6 по 30 серпня – гроші за рахунок інших.

З 14 серпня – життя прискориться.

З 12 по 16 – обережніше з грошима.

З 15 по 19 – активний період.

18 серпня, плюс мінус 5 днів – піковий період, подумайте про себе. Закінчуйте.

З 19 серпня по 6 вересня – хороший час для ділових угод і переговорів. А особливо з 26 по 30.

З 21 по 30 – будьте обережніше.

З 31 серпня по 22 вересня – бережіть документи і інформацію. Проблеми з бюрократією, поганий час для нових угод.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 31 липня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 83 T. 0,429