Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на серпень 2016 – Терези – від Марфи Бомбушкар


Серпень повинен бути непоганим місяцем для Терезів, енергійним, оптимістичним з масою планів на майбутнє і морем спілкування! Завершиться Ваш фінансовий період, коли витрати були більше доходів, багато брали в борг, та й енергії в зароблянні грошей так само було досить. Фінанси повинні нормалізуватися. Настане період духовного зростання і таємниць, в середині серпня, можливі навіть таємні романи до кінця місяця! В кінці місяця будуть результати в любові і творчості. Маса подій в публічній сфері, хочете бути знамениті – дійте! Місяць досить хороший!

Слід берегти своє здоров’я з 1 серпня по 7 вересня, можливо, дадуть про себе знати хронічні хвороби. Багато таємних розмов і пліток, подумайте над своїми таємницями і комплексами.

2 серпня, плюс мінус 3 дні – соціальне життя дасть про себе знати, маса новин, є шанси знайти нових друзів, багато планів на майбутнє! Реалізовуйте їх. Можете вступити в якусь групу або зайнятися колективною творчістю.

З 3 серпня по 27 вересня більше активності в навчанні і поїздках, торгівлі. Слід бути обережніше в дорозі і не скандалити з викладачами.

Досить жагучий період з 5 по 10 серпня, Ви можете заводитися дуже швидко і бути навіть конфліктними. Час хороший для бурхливих романів, але для серйозних стосунків сплески емоцій можуть принести проблеми. Слід бути обережніше з грошима, не витрачайте їх необдумано.

З 6 по 30 серпня, можлива таємна інтрижка або таємне знайомство. Слід бути обережніше, щоб не втратити репутацію або коханих. Багато секретів про відносини.

Трохи, для Терезів, напружений період буде з 6 по 9 серпня, бережіть здоров’я, будьте обережніше в дорозі і не беріть на свої плечі занадто багато обов’язків і проектів. Серйозніше ставтеся до роботи.

Подумати глибоко над сенсом буття і змінити своє ставлення до своїх комплексів можна з 9 по 13 серпня, та й це не поганий період для хірургічних операцій.

А ось з 12 по 16 буде вже важкий період для Терезів, тяжкість буде на душі, розчарування собою, відносинами, фінансами. Якась психологічна криза. При цьому в ці дні Ви можете не розуміти все так, як є насправді. Ці дні досить розмиті. Хоча хороші для творчості. Але постарайтеся і не ідеалізувати ці сфери і не падати духом, знайти баланс. Поганий період для серйозних переговорів і розглядів.

Сімейні питання стане вирішувати простіше і швидше після 14 серпня, в сімейній сфері був застій і повернення з 26 березня. Чи стане простіше вчитися новому, подорожувати, торгувати.

Маса енергії, особливо в дружбі і відносинах з 15 по 19 липня!

З 17 по 20 серпня – час розібратися в собі і відносинах, свої таємниці і комплексах з приводу відносин.

18 липня, плюс мінус 4 дня – ще один підсилюючий тренди період, дуже енергійний, як і спочатку місяця і навіть більше емоційний. Тепер емоцій буде навіть більше, всі події будуть дуже стрімкі. Дуже багато емоцій і бажань стосуватиметься любові, романів, інтрижок – можете відчути почуття любові до когось або навпаки, що любов пройшла. Час розібратися з любов’ю. Ці дні так само хороші для творчості і дітей. Можете дізнатися, що спроба завагітніти вдалася.

Маса таємних новин і пліток може прийти до Вас з 19 по 6 вересня, а так же таємних знань.

Будьте обережніше в дорозі і в спілкуванні з 21 по 29 серпня. Ці 8 днів досить конфліктні для всього Зодіаку, навіть для Терезів. Ймовірний брак сил і перепади настрою, можлива агресивність і занадто затяте відстоювання своїх прав, а так само бажання керувати іншими. Будьте обережніше з керівництвом і батьками, сусідами і в дорозі. Бережіть своє здоров’я і не розпорошуйте енергію на проекти.

Маса енергії з 26 по 30 серпня, але прихованої від інших, внутрішній оптимізм. Шанси на інтрижку максимальні. Слухайте новини і збирайте плітки, бережіть таємниці або використовуйте їх.

З 30 серпня розпочнеться «час Терезів», Ваш час і триватиме до закінчення жовтня. Спочатку з 30 серпня по 24 вересня Ви станете більш привабливі, чарівні, товариські. Ви станете так само більш спокусливі і бажаючі відносин. Час налагоджувати відносини, зміцнювати їх, миритися. Ці 25 днів гарні для жінок Терезів, вони зможуть вдало змінити свою зовнішність і гардероб, будуть більш привабливі для протилежної статі. Це гармонійний період, який допоможе всім Терезам розслабитися і закохатися, оновити відносини.

Варто поберегти здоров’я з 31 серпня по 4 вересня.

З 31 серпня по 22 вересня ймовірно, дадуть про себе знати хронічні захворювання і старі таємниці. У ці дні краще не починати нові проекти і не укладати нові угоди.

Кінець серпня і початок вересня принесуть з собою період орієнтований на таємниці і секрети, ще більш яскраво і помітно. А так же бажання побути подалі від усіх, можливо виїхати кудись. Постарайтеся берегти своє здоров’я і репутацію в останні і перші дні, але період не особливо небезпечна, а хороший для нових секретів.

Найважливіші дати і періоди, для Терезів в гороскопі на серпень 2016

2 серпня, плюс мінус 3 дні – соціальне життя.

З 5 по 10 – будьте обережніше.

З 12 по 16 – так само будьте обережніше і не сумуйте.

З 15 по 19 – маса енергії.

18 серпня, плюс мінус 4 дня – любов, діти, творчість.

З 21 по 29 – конфліктні дні.

З 30 серпня по 24 вересня – харизма і привабливість.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 31 липня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,388