Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на серпень 2016 – Телець – від Марфи Бомбушкар


Непоганий місяць для Тельців, багато спілкування, багато творчості. Важливі періоди в сімейних і кар’єрних питаннях. Зростуть Ваші витрати, так що готуйтеся витрачати накопичене. Досить енергійний місяць, але найголовніше закінчитися конфліктний період з близькими людьми. Постарайтеся запланувати важливі завершення проектів, які впливають на Вашу кар’єру і репутацію на кінець другої декади серпня.

З 1 серпня по 7 жовтня – хороший час для інтелектуальної творчості, а так само для спілкування з дітьми і навчання дітей.

2 серпня, плюс мінус 4 дня – час для нового рядка в сімейній сфері, важливих початків, можете вирішити змінити місце проживання, почати капітальний ремонт, почати щось, що стосується Ваших батьків. А може просто відбудуться важливі події пов’язані з сім’єю і рідними.

Після 3 серпня завершитися конфліктний період з близькими людьми і партнерами, який розпочався 2 червня. Тепер з 3 серпня по 27 вересня у Вас буде фінансово-трансформуючий період. Ваші витрати можуть зрости в багато разів, доходи будуть залежати багато в чому від боргів і кредитів. Ви станете більш сексуально активні і обновите сексуальну сферу життя. Ваша психологія може бути трансформована в ці місяці. Але постарайтеся бути обережніше, в цей же період сильно зростає ймовірність різних травм і аварій. До того ж зростають і шанси на операції.

Досить небезпечний період з 5 по 10 число, Ваші емоції будуть на межі, разом з агресивністю і сексуальністю. У ці дні можуть бути конфлікти, а так само тримайте свою сексуальність під контролем, намагайтеся не витрачати багато грошей.

Романтичний, любовний і творчий період з 6 серпня по 30 вересня.

Будьте обережніше з репутацією, інтрижками, азартом і друзями з 6 по 9 серпня.

Час для глибокої творчості з 9 по 13.

Другий напружений період для любові, інтрижок, фінансів з 12 по 16 серпня. Постарайтеся не витратити гроші на невизначене. Вірогідні фінансові обмеження, краще не витрачати гроші в ці дні, будуть розчарування.

Маса енергії і стрімкості в сімейній сфері з 15 по 19.

З 17 по 20 серпня хороші дні для зміцнення відносин і розуміння партнерів, розберіться в конкурентах і коханих, партнерах і суперниках. Позбавтеся від відносин або поновіть їх.

18 серпня, плюс мінус 4 дня – кульмінаційний період і ще один період, щопідсилює всі тренди. Кульмінація відбудеться в питаннях кар’єри, репутації, честі, досягнень і планів, нагород. Ви отримаєте по заслугах! Чи зможете вибрати продовжувати працювати або міняти місце роботи, знайти роботу, вирішити питання пов’язані з кар’єрою. Це дуже сильний період, рішення прийняті зараз будуть остаточними на наступні півроку. Якщо втратите роботу – півроку пошуку, якщо зважитеся на нову посаду – півроку просування вгору і тд. У ці дні Ви можете прославити себе і заробити репутацію фахівця, беріться за всі проекти які керівництво буде пропонувати Вам. Так само слід розраховувати на таємниці і плітки, щось потайне – це допоможе Вам у кар’єрних питаннях.

Маса творчості і спілкування з 19 по 6 вересня, а так само хороший період для того щоб завагітніти. Особливо гарний він для інтелектуальної творчості, написання книг, публіцистики, креативу.

Будьте обережні з 21 по 30 вересня, вірогідні фізичні і психічні травми. Дуже чутливий і дуже напружений період! Так само в ці дні Вас можуть очікувати неприємні матеріальні втрати. Поганий час для розділу майна, кредитів, нотаріальних та спадкових питань. Скандали з батьками і керівництвом, їхні вимоги до Вас можуть бути завищені або вони спробують гнобили Ваші права. Потрібно берегти репутацію. Можливо сексуальне безсилля.

З 26 по 30 серпня чекайте маси новин і планів, пов’язаних з відносинами і фінансами. Можете завести інтрижку. Час вдалий для дорогих покупок. І ще один вдалий період для творчості та питань стосовно дітей. З 21 по 30 важкий період, але з 26 по 30 Ви зможете знайти віддушину в партнерах і любові.

Вагітним слід бути обережніше з 31 по 4 серпня. Ймовірно розчарування в любові, інтрижки, творчості. Поганий час для творчих навантажень.

З 31 серпня по 22 вересня не раджу починати нові бюрократичні питання, а так само нові творчі проекти. Будуть затримки, втрати, розчарування і переоцінка. Повернуться старі питання пов’язані з інтрижками, творчістю – їх потрібно буде завершити.

Найважливіші дати і періоди, для Тельця в гороскопі на серпень 2016

2 серпня, плюс мінус 4 дня – сім’я і дім.

З 3 серпня по 27 вересня – зростуть витрати, вірогідні травми.

З 5 по 10 серпня – пристрасть і витрати.

З 6 по 30 серпня – більше любові і романтики.

18 серпня, плюс мінус 4 дня – результати стосуються кар’єри і репутації.

З 21 по 30 серпня – будьте обережніше.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 2 серпня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,170