Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на серпень 2016 – Стрілець – від Марфи Бомбушкар


Місяць в якійсь мірі кардинальних змін для Стрільців! До Вас знову повернеться Ваша енергійність, активність, цілеспрямованість! Повторення періоду, який був у Вас з березня по червень місяць – маса енергії. Крім цього, зараз у Стрільців йде період філософського зростання, духовного, навчання, оновлення поглядів на життя, а особливо сильно це буде помітно спочатку серпня і до середини місяця. Місяць спілкування і поїздок, гарний час вчитися. Будуть і сильні романтичні періоди, час заводити роман. А ще почнеться соціально-кар’єрний тренд.

З 1 серпня і до 7 жовтня маса спілкування, інформації, навчання пов’язаного з кар’єрою, повагою, репутацією, становищем у суспільстві. Час показати свій інтелект, час вчитися корисного для кар’єри і заводити нові знайомства. Дуже гарний час для тих, у кого кар’єра залежить від інтелекту і публіцистики! Робіть собі ім’я! Для торговців і мандрівників, так само не поганий час.

2 серпня, плюс мінус 4 дня, як я писала ще в гороскопі на липень, у Стрільців буде новий період в навчанні, подорожах, зарубіжжі, судах, філософії і поглядах на життя. Час змінюватися і починати щось нове. Це хороші перші 6 днів серпня, дуже енергійні і позитивні. Маса планів на майбутнє! У цих сферах Вас може чекати успіх.

З 3 серпня у Стрільців буде повторення періоду, який був з 6 березня по 2 червня, маса сил (особливо фізичних), енергії, активності, цілеспрямованості, наполегливості, сексуальності. Цей період триватиме з 3 серпня по 27 вересня. Можете братися за багато проектів, все навряд чи закінчите, але багато чого зробити встигнете. Гарний час зайнятися спортом. Зросте сексуальне бажання. Дуже гарний час для чоловіків Стрільців, для Вашої мужності. Перечитайте мій гороскоп на березень 2016 року, в ньому я більш детально описувала цей період (6 березня по 2 червня). Ви будете дуже нетерплячі, запальні і ймовірно егоїстичні, так що зросте і кількість скандалів. Потрібно бути більш обережними – ймовірність травм через поспішність і необережності збільшується.

Досить конфліктний період для Вас з 5 по 10 серпня, будьте обережніше в спілкуванні з сім’єю і керівництвом, а так само партнерами. Ваша нетерплячість і наполегливість може образити тих, хто Вам подобається. Досить сексуальні і пристрасні 5 днів.

З 6 по 30 серпня ще один зоряний фактор почне впливати на Вашу кар’єру і становище. У ці дні Ви будете більш харизматичні, привабливі для клієнтів і керівництва. Час будувати мости, шукати компроміси. Використовуйте свою привабливість і гроші для кар’єрного зростання, але не перестарайтеся, щоб не втратити репутацію.

Перший напружений період буде з 6 по 9, він буде 3х денним і коротким, але дуже активним. Вірогідні проблеми в сферах будинку і кар’єри, а так само особистісні конфлікти. Ви можете чимось розчаруватися, поганий час для ділових переговорів і будьте обережніше з інформацією і документами, не переідеалізіруйте сім’ю.

З 9 по 13 гарний час більш глибоко розібратися в питаннях відносин і кар’єри. Зрозуміти мотиви клієнтів, конкурентів, партнерів і керівництва. Час переглянути і переоцінити свої цілі, кар’єру і шляхи отримання досягнень. Вдалі дні для ділових переговорів, а так само для позбавлення від партнерів.

З 12 по 16 буде ще один напружений період для Стрільців, знову активний і не зовсім ясний. Потрібно бути обережніше з репутацією, можете її втратити, не фліртуйте занадто багато. А так же слід бути обережніше з фінансами і кар’єрою – в цих сферах може бути встановлено обмеження і розчарування. Сімейні питання будуть досить розмиті в ці дні, я б не радила давати гроші в борг рідним. З іншого боку в ці 4 дня Ви будете дуже романтичні і чутливі, можете закохатися відразу ж в кількох людей, особливо якщо вони впливові люди, керівництво.

Багато енергії і є шанс на несподівану вагітність, або закоханість або інтрижку з 19 по 6 вересня! Свого роду стрімкий любовний період, може трохи і грубуватий, але дуже яскравий.

З 17 по 20 серпня – час розібратися з фінансовими питаннями, змінити джерела доходів. Ці 3 дні так само хороші для маніпулювання керівництвом, спробуйте сподобатися йому.

18 серпня, плюс мінус 3 дні, посилення всіх існуючих трендів. Досить оптимістичний і життєрадісний час! Маса творчості і спілкування. Ще більші шанси закохатися несподівано в когось або на скоростиглий роман. Вам так само може випасти неждана дорога і новини. Може вийде щось продати або купити, поїхати кудись або щось вивчати в ці дні, щось про що Ви давно думали.

Дуже вдалий час для ділових переговорів, обговорення кар’єрних планів, реалізації проектів пов’язаних з кар’єрою, відряджень з 19 по 6 вересня – планів буде більш ніж достатньо, особливо інтелектуальних. Дні гарні для навчання, піковий період. Постарайтеся вивчити якомога більше. Збирайте чутки і плітки, щось важливе повинні дізнатися. Якщо Ви шукайте роботу плануйте співбесіди на ці дні, а так само важливі переговори.

З 21 по 29 число останній напружений період, помітний, в цьому місяці. Це будуть великі перепади енергії, агресивності, енергійності. Вам буде складно висловлювати свою активність і агресивність, сексуальність, наполегливість – це все буде накопичуватися всередині Вас і вириватися стрімко. Це може призводити до величезних скандалів, занадто великої наполегливості і нетерпимості. До того ж в ці дні можливі проблеми з керівництвом і батьками, Ви будете бажати занадто завзято відстоювати свої права і бажання, дуже чутливі до утисками від інших, а так само бажати руйнувати підвалини і правила. Бійтеся травм і аварій.

З 26 по 30 серпня Ваша харизма і привабливість буде на піку! Дуже вдалий період для будь-яких відносин, хоча як я писала вище, скандали вірогідні, а так само для ділових відносин. Ви будете досить харизматичні, привабливі і велелюбні в ці дні. Слідкуйте за своєю репутацією. Дуже ймовірні розтрати грошей на дорогі покупки, але вони будуть вдалі!

З 31 серпня по 22 вересня обережніше з інформацією, документами і технікою – все це може втрачатися, не так розумітися і ламатися. Буде перегляд інформації щодо кар’єри і цілей на майбутнє, можливо навіть повернення до старого. Ймовірно, що і відносини Ви переглянете. Чекайте затримок в кар’єрних питаннях, в переговорах, укладання угод. Нові проекти краще перенести.

Ще один не зовсім приємний період з 31 серпня по 4 вересня – вірогідні розчарування в питаннях кар’єри і брак сил. І знову слід берегти свою репутацію. При цьому період буде дуже посилений! Так як в кінці місяця серпня і початку вересня у Вас повинен початися новий період в сфері кар’єри, новий рядок, нові події, а можливо просто великі переживання з цих питань: кар’єра, репутація, соціальний стан і статус, пошана і досягнення. Постарайтеся домогтися нових висот або запланувати нові проекти впливають на це, але дійте обережно.

Найважливіші дати і періоди, для Стрільця в гороскопі на серпень 2016

З 1 серпня по 7 жовтня – багато ділового спілкування і новин.

2 серпня, плюс мінус 4 дня – новини, зарубіжжі, суди. Яскравий період.

З 3 серпня по 27 вересня – маса енергії, що не травмуйте себе.

З 6 по 9 і з 12 по 16 – напружені періоди.

З 6 по 30 серпня – харизмою і привабливістю зробите собі ім’я і кар’єру.

18 серпня, плюс мінус 3 дні – новини, поїздки, шанс на швидку любов.

З 19 серпня по 6 вересня – час для ділових розмов і навчання.

З 21 по 29 – напружений період.

З 31 серпня по 22 вересня – затримки в кар’єрі і відносинах, перегляд.

З 31 серпня по 4 вересня – не падайте духом.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 31 липня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 64 T. 0,409