Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на серпень 2016 – Скорпіон – від Марфи Бомбушкар


Кар’єрно-сімейний місяць для Скорпіонів, дуже активний в цих сферах, багато подій, в основному дріб’язкових, але будуть і важливі періоди. Слід сконцентруватися на кар’єрних питаннях, сімейних, досягнення, спілкування з батьками, сім’я та кар’єра прискоряться в серпні, це важливий місяць для початків і завершень. Серпень принесе початок активного соціального життя, дружбу. А так ж серпень принесе період витрати грошей, більше станете витрачати і брати в борг. І на жаль закінчитися період активності, енергійності, який був у Вас з червня місяця (перечитайте мій гороскоп на той місяць).

Багато спілкування з друзями і в колективах, багато новин від них з 1 серпня по 7 жовтня.

2 серпня, плюс мінус 4 дня – почніть новий проект, змініть свою кар’єру, свій шлях, свій статус. Емоційний період, дуже сильний, хвилюючий в питаннях репутації і досягнень. Вдалий для пошуку нових шляхів і реалізації бажань, про це я попереджала ще в гороскопі для Скорпіонів на минулий місяць. Несподівані події на роботі. Період посилить всі тренди.

3 серпня у Вас закінчиться період активності та енергійності, який був з 2 червня (перечитайте мій гороскоп на червень), тепер життя стане менш динамічним, менш енергійним, а самі Ви станете менш активні і сексуально орієнтовані. Але в той же час з 3 серпня по 27 вересня у вас більше активності буде в питаннях доходів і витрат, Ви станете більше витрачати грошей і намагатися більше заробляти.

Побережіть свої гроші, репутацію, кар’єру і відносини з 5 по 10 серпня – дуже емоційний період. З іншого боку він дуже сексуальний, але обережніше з репутацією.

Більше гармонії в колективах, час подобатися друзям і завойовувати друзів з 6 по 30 серпня.

Час для глибокого мислення, розглядів у фактах і новинах, документах з 9 по 13 серпня. Вдалий період змінити свої знання, оновити їх і позбутися пережитків минулого.

Складний період для фінансів з 12 по 16 серпня, можливі розчарування і відчуття нестачі грошей. Витрачайте гроші з розумом, можуть обдурити Вас. Ділові переговори перенесіть – умови будуть не прийнятні для Вас, доведеться знижувати ціну за Ваші послуги, але до того ж Вас можуть і обдурити. Це саме можна сказати і до любові з відносинами, можливо розчарування, але з іншого боку і маса романтики.

Багато різних подій в кар’єрних сфері, багато енергії і швидкий розвиток ситуації з 15 по 19 серпня. Плани потребують швидкої реалізації починайте в ці дні, все повинні встигнути.

Гарний час для відносин з 17 по 20 числа, 3 дня щоб розібратися в стосунках і партнерах, а так же конкурента і ворогах, позбутися від них (якщо треба).

18 серпня, плюс мінус 4 дня, ще один емоційний період з посиленням трендів, але тепер емоцій буде більше в сімейній сфері. Повинні вирішитись питання пов’язані з сім’єю і рідними, будинком, або Ви приймете рішення або вони здійсняться самі. Наприклад, знайдеться покупець на Ваш будинок або Ви знайдете собі нове житло. Рідні можуть потурбувати Вас. І знову це буде дуже активний і швидкий період, нежданих змін. Енергії буде дуже багато, встигнете все, сімейні справи плануйте на ці дні. Чекайте подій і на роботі, а так само зі здоров’ям!

Вчіться і спілкуйтеся з 19 серпня по 6 вересня, багато новин від друзів.

Будьте обережніше з 21 по 29 серпня, для всього Зодіаку це не приємний період, і Скорпіонам він буде помітним. Вас можуть накривати хвилі депресії і нудьги, які будуть змінюватися надмірною активністю і агресивністю. Будьте обережніше з заробітками і фінансами, накопиченнями – можете на імпульсі витратити все, або потрапити в якусь ПП. Ваші доходи можуть сильно впасти в ці дні, особливо з-за конфлікту з керівництвом або рідними. Не поспішайте і не падайте духом, все дуже невизначено до 30 числа.

Гарний час для відносин і покупок, вирішення фінансових питань з 26 по 30 серпня! Час купувати все найкраще! Час налагоджувати відносини і заводити нові, дуже вдалий період для близької дружби!

З 30 серпня по 24 вересня у Вас можливий таємний роман.

Ще один не зовсім приємний період для фінансів з 31 серпня по 4 вересня, не варто витрачати останні гроші на свою репутацію.

З 31 серпня по 22 вересня у Вас повернуться в життя старі друзі, старі плани на майбутнє, Ви зможете відновити дружбу і завершити ці плани. Це час переоцінки дружби. Але так само в ці тижні бережіть інформацію і документи, можливі надзвичайні випадки і затримки.

Кінець серпня і початок вересня принесуть події пов’язані з дружбою і колективами, Ви можете знайти нових друзів на багато років, а можете придумати якісь масштабні ідеї та плани! І почати їх реалізовувати!

Найважливіші дати і періоди, для Скорпіона в гороскопі на серпень 2016

2 серпня, плюс мінус 4 дня – час кар’єри і статусу! Нових проектів.

З 3 серпня по 27 вересня – зростуть доходи і витрати.

З 5 по 10 серпня – бережіть репутацію і гроші.

18 серпня, плюс мінус 4 дня – сімейні події, дуже швидкі і ймовірно несподівані.

З 21 по 29 серпня – будьте обережніше, не витрачайте багато.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 31 липня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,486