Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на серпень 2016 – Риби – від Марфи Бомбушкар


І хоча залишився ще один місяць літа, останній, Рибам в гороскопі на серпень судилося багато працювати, зайнятися своїм здоров’ям, бути готовим до нових обов’язків. Місяць буде присвячений кар’єрі, роботі, обов’язкам і здоров’ю з самого початку місяця! А з середини серпня ще до всього цього додадуться тренди в стосунках, хороші і досить багато обіцяючы, в кінці серпня в гороскопі є вказівки на якесь усамітнення для Риб, ізоляцію від суспільства і таємниці. Місяць буде багатим на події в робочих питаннях і відносинах.

Ще з липня і до 6 серпня у Вас йде гармонійний період в сфері роботи – можете налагоджувати контакти з працівниками та клієнтами.

З 1 серпня і до 7 жовтня у Риб буде маса спілкування, ділових переговорів, спілкування з партнерами! Багато новин пов’язаних з відносинами, угодами, різних пліток і обговорень, підписань документів. При цьому з 31 серпня і до 22 вересня я не раджу займатися новою бюрократією, починати нові проекти – поспішіть до 31 серпня, а потім краще повернутися до старих і завершити їх. З 31 серпня до 22 вересня буде період переоцінки відносин, особливо ділових, договорів, ймовірно бажання повернутися до старих відносин або порівнювання існуючих зі старими. Можете занадто критично ставитися до партнерів. Не найкращий час для нових знайомств. Так само з 31 серпня по 22 вересня чекайте повернення і старих питань про сім’ю.

2 серпня, плюс мінус 3 дні – робота і здоров’я в центрі уваги. Нові події, нова інформація, багато новин. Досить хороший період для фінансових питань, варто попросити про премію або отримаєте гарного клієнта. Постарайтеся в ці дні почати новий проект. Є шанс влаштуватися на роботу або отримати нові обов’язки. Приділіть увагу здоров’ю, займіться спортом або відвідайте лікаря – результати повинні бути задовільними.

З 3 серпня по 27 вересня у Вас буде повторення періоду, який був з 6 березня по 2 червня – кар’єрна активність. Ви станете більше енергії витрачати на свій імідж, кар’єру, повагу. Завзятіше будете відстоювати свої права і прагнути до почестей і нагород. Дуже енергійний період, під час якого Риби зможуть зробити собі кар’єру, але будуть і погані періоди, під час яких можете втратити репутацію. Негативом цього періоду будуть скандали і нетерпіння.

Будьте обережніше з грошима і відносинами з 5 по 10 серпня, це можуть бути скандали і витрати.

З 6 по 30 – посилиться орієнтованість на відносини, якщо спочатку місяця у Вас настав період спілкування, то зараз вже більш глибоких і міцних відносин. Час будувати відносини, знаходити консенсус, компроміси, миритися. Так само досить хороший період для судових питань, ділового співробітництва. Але головне – ці дні хороші для любовних відносин, може нову любов Ви і не знайдете, але більше будете приділяти увагу існуючим, гарний час розібратися в коханій людині.

З 6 по 9 серпня один із найнапруженіших періодів, будьте обережніше з грошима, кар’єрою і репутацією, відносинами. Просто будьте обережніше – це 3, можливо плюс мінус ще пару днів, період.

З 9 по 13 серпня час для глибоких розглядів у відносинах і сімейних питаннях. Вдалий період позбутися від чогось пов’язаного з цими сферами або змінити свої погляди на ці питання. Якщо будуть втрати, то вони будуть не настільки страшні для Вас в ці дні, легко зможете забути або пробачити.

Другий складний період буде з 12 по 16 серпня – знову слід бути обережніше з грошима і репутацією, відносинам і кар’єрою, особливо з 13 по 15 числа, намагайтеся менше ідеалізувати і мріяти, а так само не опускати рук. Цей період – час розчарування, не сподівайтеся на багато, а важливі переговори краще відкладіть.

З 13 по 16 – час підвищеної романтичності, добрий для творчості і любові, але можливий обман або самообман.

Маса енергії на роботі з 15 по 19 серпня.

А з 17 по 20 серпня – час для трансформацій відносин і в меншій мірі фінансів. Не поганий період з 17 по 20 серпня для позбавлення від відносин, якщо вони вже померли.

18 серпня, плюс мінус 3 дні – посиляться всі тренди, емоційний час. Постарайтеся берегти своє здоров’я, таємниці і психіку в ці дні. Час дуже швидкий, але Ви можете відчути бажання втекти від дійсності, а може і самі події складуться так, що Ви будете ізольовані від суспільства (лікарня, поїздка куди-то і тд.). Хороший період підбити підсумки прожитих днів і розібратися в собі, своїх мріях, глибинах.

Маса новин з 19 серпня по 6 вересня, особливо щодо партнерів, коханих. Дуже гарний час для відносин. Укладання угод, оформлення договорів. Вдалий період для домашніх справ. Час покращувати відносини і сімейну сферу, а особливо відносини. Можете знайти нових партнерів.

Бережіть кар’єру і репутацію з 21 по 30 серпня! Дуже напружений період, дуже скандальний, не беріть на себе багато обов’язків і не беріться за багато. Можлива нестача сил або велика бравада. Чекайте скандалів з родичами. У питаннях сім’ї і кар’єри – краще перенести все на більш пізній період або більш ранній. Ваше бажання відстоювати свої права може провокувати скандали.

З 26 серпня по 5 вересня – зоряний період для відносин, посилення всіх трендів, особливо з 28 по 31! Можете навіть зустріти свою нову любов, почати нові стосунки, нову сторінку у відносинах. У ці дні у Вас буде маса планів і новин пов’язаних з відносинами, слухайте свою інтуїцію і дійте! Головне не чекайте, а дійте! Масштабні плани пов’язані з сім’єю і відносинами можуть реалізуватися в ці дні, особливо з відносинами. З 26 по 29 серпня – вдалий час і для грошових питань, дорогих покупок, в ці дні Ви можете занадто активно витрачати гроші.

З 30 серпня по 24 вересня – Ваші доходи будуть більше залежати від підтримки інших людей. Будуть шанси взяти вдалі кредити, гроші в борг, або погасити заборгованість перед кимось або попросити повернення боргу.

Постарайтеся серйозніше ставитися до партнерів і репутації з 31 серпня по 4 вересня, можливі скандали з існуючими партнерами і керівництвом, розчарування в існуючих відносинах і кар’єрі.

У самому кінці серпня-початку вересня буде піковий період для відносин. Вся увага буде звернена до них. Буде шанс почати нові стосунки або поліпшити існуючі! При цьому це буде серйозний період для серйозних стосунків, важливого ділового співробітництва або любові (шлюбу). Але можливо і питання стосуватимуться конкурентів і ворогів. Нові починання в відносинах чекають Вас. Гарний час для суду і відстоювання своїх прав.

Найважливіші дати і періоди, для Риб в гороскопі на серпень 2016

З 1 серпня по 7 жовтня – маса спілкування ділового з партнерами, новин про партнерів.

2 серпня, плюс мінус 3 дні – робота і здоров’я – нове.

З 3 серпня по 27 вересня – маса енергії для кар’єри.

18 серпня, плюс мінус 3 дні – час відпочити, бережіть здоров’я і таємниці.

З 19 серпня по 6 вересня – маса новин стосуються відносин і партнерів.

З 31 серпня по 22 вересня – поганий час для бюрократії і нових відносин, переоцінка партнерства, повернення до старого в стосунках.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 31 липня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,188