Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на серпень 2016 – Рак – від Марфи Бомбушкар


Не особливо важливий місяць і досить славний, проблеми будуть тільки в кінці серпня для Раків. Серпень місяць поїздок, спілкування, фінансових питань, роботи і здоров’я. Принесе активний тренд в роботі і з питаннями здоров’я. Місяць змусить Вас вивчити багато нового і помандрувати, багато нових знайомств. Чекайте змін і подій в фінансових сферах, буде шанс, як заробити, втратити і витратити гроші і накопичення. У фінансових питаннях вірогідні зміни.

Вже з самого початку серпня у Раків настане період навчання, поїздок, знайомств, торгівлі та угод! Він триватиме з 1 серпня і до 7 жовтня! 2 з половиною місяці досить для проходження курсів та підвищення кваліфікації. Ви заведете багато нових знайомств. Зможете продати або укласти багато угод. Але з 31 серпня по 22 вересня в цих питаннях можливі затримки, перегляд їх, повернення до старого, а так само втрати. Наприклад, з 31 по 22 повернуться старі знайомі в Ваше життя, Ви не зможете вчасно поїхати кудись або поїздка буде перенесена, потрібно буде щось перевчити, можете переоцінити своїх знайомих і тд. А ще це поганий період для бюрократії з 31 по 22.

2 серпня, плюс мінус 3 дні, Вас чекають фінансові новини і фінансові зміни. Пов’язані, з фінансами, які залежать від кар’єри і займаної посади, планами на майбутнє. А так же з заробітком, інвестиціями, заощадженнями, джерелами доходів. Це і не поганий і не хороший період для Раків – просто вказівки на зміни і на нове в сфері фінансів. Навіть є шанс швидко заробити, головне діяти швидше! Вдалий час для пошуку нових джерел доходів, так що запишіться на співбесіду або пошукайте клієнтів.

Пам’ятайте, як було з Вашою роботою і здоров’ям з 6 березня по 2 червня? Цей період повториться з 3 серпня по 27 вересня – знову маса енергії і активності в цих сферах. Знову рекомендую Вам зайнятися спортом і зміцнити здоров’я. А на роботі зможете реалізувати масу проектів. Але постарайтеся не скандалити з співробітниками і керівництвом, а так само не підірвати своє здоров’я великими навантаженнями, все ж Ваша активність і нетерплячість, можуть, послужити погану службу.

Бережіть гроші і репутацію з 5 по 10 серпня. Вірогідні скандали з рідними і партнерами, а так же керівництвом і товаришами по службі. Не втратьте клієнтів. З іншого боку це досить пристрасний період.

Перший напружений період буде з 6 по 9 серпня, не беріться за багато і більш уважно ставтеся до здоров’я та інформації, а так само роботи і обов’язків. Бережіть здоров’я в ці дні. На роботі можуть зажадати від Вас більшого, ніж Ви можете зробити, не поспішайте.

Час розібратися в знаннях з 9 по 13 серпня.

Другий напружений період буде з 12 по 16 серпня – знову будьте обережніше з грошима, здоров’ям і на роботі, але так само і з партнерами. Вас можуть обдурити товариші по службі або звалити свою провину на Вас. Потрібно постаратися об’єктивно оцінювати фінансову сферу і бути обережніше з угодами, можуть бути розчарування з фінансами і відносинами. Не вимагайте від клієнтів великих сум. З іншого боку – це досить романтичний період.

З березня місяця у Вас відчувався якийсь застій і повернення в сфері відносин – він закінчиться 14 серпня.

Сексуальний період з 17 по 20 серпня, гарний час розібратися в партнерах.

18 серпня, плюс мінус 3 дні – ще один підсилюючий тренди період, дуже швидкий і несподіваний, багато подій і новин. Особливо помітним він буде, знову, у фінансовій сфері, але тепер з витратами. Виникнуть питання податків, різних платежів, боргів і кредитів, спадщини і майна. У ці дні Ви так само можете заробити, взяти кредит або зажадати повернути борг, отримаєте спадщину або зможете розділити майно. Дуже гарний час шукати підтримку для Вашої кар’єри і цілей, нагород і досягнень. Це може бути і заробіток за рахунок нагороди, але краще пошукати когось хто допоможе Вам отримати перераховане.

Дуже багато поїздок і новин, вдалий період для навчання з 19 серпня по 6 вересня – це піковий період, багато нових знайомств, а з 31 серпня по 6 вересня – повернення старих питань, старих знайомих. До того ж з 19 по 6 хороші дні для роботи і здоров’я, Вас чекають нові проекти і повернення старих.

Дуже конфліктний час з 21 по 30 серпня! Постарайтеся не наламати дров, конфлікти будуть виникати на роботі, пов’язані з посадою і обов’язками. При цьому Раки можуть поскандалити і з керівництвом, і з клієнтами, і з підлеглими, і з батьками і партнерами через репутацію і Вашу поведінку. Батьки та перераховані люди, можуть бути Вами не задоволені, або Ви ними. Це складний період, слід берегти здоров’я і боятися навантажень, можливі травми. Важливі розмови з керівництвом я б не рекомендувала на ці дні. Ваші права та обов’язки в ці дні можуть бути ущемлені, за це Ви зважитеся поскандалити.

З 26 по 30 серпня – хороший час для спілкування (крім тих, про кого я написала абзацом вище) і навчання. Вдалий період для близьких відносин, і ймовірно і для спілкування з діловими партнерами так само – він вдалий для налагодження контактів, але не відстоювання своїх прав. Особливо він вдалий для торгівлі, купівлі та продажу!

З 30 серпня по 24 вересня більше грошей витрачатимете на сім’ю, налагоджуватимите відносини з рідними. Хороший період прикрасити будинок.

Бережіть здоров’я з 31 серпня по 4 вересня.

Прихід вересня і останні дні серпня принесуть Вам багато новин, ймовірно навіть дуже-дуже багато, а так же поїздок і навчання. І є вказівки на проблеми зі здоров’ям і роботою, дивіться, щоб не втратьте роботу, слід серйозніше ставитися до обов’язків і керівництва, не беріть на себе багато, але і не ухиляйтеся.

Найважливіші дати і періоди, для Рака в гороскопі на серпень 2016

З 1 серпня по 7 жовтня – вчіться, подорожуйте, торгуйте і знайомтеся.

2 серпня, плюс мінус 3 дні – гроші і заробіток.

З 3 серпня по 27 вересня – активність і енергійність в роботі і здоров’я.

З 5 по 10 серпня – бережіть гроші, репутацію і відносини.

18 серпня, плюс мінус 3 дні – фінанси і витрати.

З 21 по 30 серпня – бережіть здоров’я і роботу.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 2 серпня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,168