Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на серпень 2016 – Овен – від Марфи Бомбушкар


Дуже енергійний місяць, дуже активний і творчий. Багато роботи і багато завдань, багато встигнете зробити, сил буде більш ніж достатньо. Основними сферами будуть творчість, дружба, інтрижки, любов, азарт, колективи, плани на майбутнє. Додасться багато енергії і активності в навчанні, іноземних питаннях, наставництво. Досить хороший місяць, оптимістичний і життєрадісний. Проблемні періоди будуть в сферах роботи і здоров’я, а так само деяких інших сферах. Але загальний тренд гороскопу на серпень для Овна дуже вдалий.

Чекайте багато відряджень, спілкування, клієнтів, завдань, проектів, навчання практичним знанням (різні курси підвищення кваліфікації і тд.), Ділових переговорів і співбесід з 1 серпня по 7 жовтня – період роботи і турбот. Але так само період дозволяє зміцнити здоров’я, поцікавтеся дієтами і вправами.

2 серпня, плюс мінус 4 дня, час для нової любові, інтрижки, творчості, вагітності. Це час закохатися, зауважу, закохатися, а не любити. Це не відноситься до серйозних стосунків, але любов може перерости в щось велике або так і залишиться інтрижкою. Це час для нової творчості, написання книги, картини, будь-яких інших видів. У ці дні Ви будете досить азартні і готові до ризику! Ну і звичайно, вдалий період для спроб завагітніти. Я писала про це в гороскопі на липень, кінець місяця. Дуже вдалі дні.

З 3 серпня закінчитися період розтрат і позичених грошей. З 3 по 27 вересня Ви станете більш активні в питаннях що стосуються філософії – відстоювання своїх поглядів на життя, покровительства – станете комусь наставником, судів – судові розгляди і відстоювання прав, подорожей і зарубіжжя, а так само навчання.

З 5 по 10 серпня конфліктний період, не поскандальте з партнером, особливо діловим. Слід берегти свої нерви і здоров’я. Можливі несподівані витрати.

З 6 по 30 серпня стане трішки гармонічніша обстановка на роботі. Ці три тижні так само хороші для догляду за здоров’ям з косметичного боку.

З 6 по 9 серпня – складний період для роботи, здоров’я, спілкування – будьте обережніше, перевіряйте факти, дивіться, щоб клієнти не обманули Вас. Бійтеся хронічних хвороб.

Гарний час для медичних операцій з 9 по 13 серпня, а так же розібратися з роботою і завданнями.

З 12 по 15 серпня, знову, будьте обережніше зі здоров’ям, роботою, партнерами – знову Вас можуть обдурити, потрібно берегти особливо своє здоров’я – можуть проявитися приховані захворювання і, знову, хронічні. Бережіть гроші і не залазьте в необдумані проекти.

Кар’єрна сфера, а так само питання нагород, репутації, досягнень і почестей швидше будуть розвиватися після 14 серпня, до цього дня з 26 березня був якийсь застій і ретроградність.

З 15 по 19 серпня – маса сил і енергії, дуже стрімкий і життєрадісний період. Слухайте свою інтуїцію і довіряйте прозрінням! Вас може чекати маса змін в творчості і любові. Ще один вдалий період для спроб завагітніти.

18 серпня, плюс мінус 3 дні – результати дружби і планів на майбутнє, події в колективах, вирішення питань в цих сферах. У ці дні Ви будете орієнтовані на друзів, колективи – дуже гарний час провести його в групі людей, приймайте всі запрошення! Ці дні дозволять розібратися в дружбі і друзях, зрозуміти їх краще, зміцнити дружбу або розірвати її. Ці ж дні посилять всі існуючі сфери і дадуть Вам дуже-дуже багато сил і енергії!

Маса проектів і завдань на роботі, сила-силенна, тьма-тьмуща, а так же планів пов’язаних з роботою з 19 серпня до 6 вересня! Але Ви з усім впораєтеся, беріть на себе нові обов’язки і не бійтеся. Хороші дні і для роботи над здоров’ям.

Бережіть себе з 21 по 30 серпня, можливі травми, масштабні конфлікти, перепади настрою й енергійності від повного песимізму і депресії до надактивності і оптимізму. Не боріться з вітряними млинами! Бережіть репутацію і кар’єру, краще не скандалити з керівництвом і батьками, щоб вони від Вас не вимагали – приймайте і не чиніть опір.

Вдалий період для покупки і підвищення цін для клієнтів з 26 по 30 серпня. Та й відносини повинні порадувати Вас в ці дні.

З 30 серпня у Овнів настане період відносин, коли Ви будете більше уваги і енергії витрачати на відносини, він триватиме до закінчення жовтня. З 30 по 24 вересня Ви будете більш орієнтовані на партнерів, готові до компромісів і на поступки. У цей період Ви будете і бажати більше відносин, навіть якщо Ви занадто вже людина одинак, в ці дні Ви будете хотіти знайти другу половинку. Теж стосується і ділових відносин, в ці дні Ви будете бажати знайти собі помічника або заступника, людину з якою могли б розділити обов’язки.

З 31 серпня бережіть своє здоров’я по 4 вересня, намагайтеся не перевантажувати себе.

Затримки з бюрократією, втрата документів, спотворення інформації, поломки апаратури – це все буде з 31 серпня до 22 вересня. А так же загострення хронічних захворювань, варто більше уваги приділяти їм. Не починайте нові проекти, перегляньте і завершіть існуючі. Нові проекти принесуть не зовсім бажаний результат.

Найважливіші дати і періоди, для Овна в гороскопі на серпень 2016

2 серпня, плюс мінус 4 дня – любов, інтрижки, творчість, азарт, діти.

18 серпня, плюс мінус 3 дні – дружба, колективи, плани на майбутнє.

З 21 по 30 – будьте обережніше.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 2 серпня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,479