Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на серпень 2016 – Козеріг – від Марфи Бомбушкар


Фінансовий місяць для Козерігів, можливі як витрати і втрати, так і доходи за рахунок боргів. Постарайтеся серйозніше ставитися до податків, спадку, кредитам в цьому місяці. Гарний час зайнятися своєю психікою, відновити її протягом серпня. У перші дві декади дуже сильний сексуальний стимул. Варто бути обережніше і готовими до різних втрат. Вірогідні питання, пов’язані зі смертю, спадщиною, розподілом майна. Місяць принесе нові тренди, пов’язані з навчанням, розширенням горизонтів, філософією, далекими поїздками і зарубіжжям, юридичними питаннями. Також серпень принесе якийсь занепад сил, Ваша активність зменшиться, багато енергії будете витрачати на таємниці, а може просто поведінка стане більш прихованою від інших людей. Бережіться травм.

З 1 серпня по 7 жовтня у Козерігів буде хороший інтелектуальний період – час вчитися! Але з 31 серпня по 22 вересня – час переучуватися, а потім вже вчитися новому знову.

2 серпня, плюс мінус 3 дні, виникнуть питання пов’язані зі спадщиною, боргами, виплатами, податками, смертю, сексом і глибокими шарами психології, а так само різними фінансами. Нові теми в цих сферах, нові питання вимагають рішень. При цьому фінансові події будуть розвиватися дуже швидко і ймовірно будуть пов’язані з сім’єю, може потрібно буде витратити гроші на сім’ю, але так само буде і шанс отримати гроші від рідних. Досить хороший час просити про допомогу і вирішувати питання, а так само починати в цих сферах.

Одиночна активність, більше одиночної активності без всіх буде з 3 серпня по 27 вересня. І один у полі воїн! А так же повоюйте з таємницями і секретами. Можливі травми, слід бути обережніше з хірургічними питаннями.

З 5 по 10 серпня – обережніше з фінансами, можливі витрати і досить стрімкі. Так само можливі скандали з рідними і близькими, не час для з’ясування стосунків. Бережіться ворогів.

Більш гармонійні відносини з зарубіжжям, а так само шанси на успіх в судових справах. Але постарайтеся бути обережніше з цими питаннями з 6 по 9 і з 12 по 16 серпня!

Час розібратися в собі з 9 по 13, а так само своєю філософією. Позбутися від зайвого.

З 12 по 16 бережіть здоров’я, будьте обережніше в дорозі, не надто ідеалізуйте партнерів і фінанси, дивіться не обманіться, але з іншого боку і не розчаруйтесь в цих всіх питаннях. Не найбільш вдалий час для фінансів і відносин.

З березня місяця у Козерігів був «День бабака», багато чого не просувалося вперед, багато повернулося назад, відбулася переоцінка себе, все нове давалося досить складно і можливо не зовсім результативно, не так як Ви очікували. На психологічному рівні Ви стали ще більш повільні і маса затримок, а так само інтровертності в характері і переоцінки себе. Але з 14 серпня у Вас буде новий приплив сил і цей період закінчиться, рухатися вперед стане простіше.

Маса подій у фінансовій сфері і відносинах з 15 по 20 серпня, а так само досить енергійний період. Вдалий час для обговорення важливих питань. Можете швидко заробити або налагодити відносини, а при необхідності і позбутися від відносин. Гарний час розібратися в партнерах і особливо у ворогах.

18 серпня, плюс мінус 3 дні – період посилення всіх існуючих трендів в житті, ймовірно, що він буде пов’язаний з їх закінченням. Це дуже прискорюючий час, плюс 1000% до швидкості і активності, можливі зовсім несподівані події і результати. Багато питань будуть в фінансових і сімейних сферах. Час остаточно завершувати почате, підписувати фінансові документи і приймати рішення, купувати будинок або продавати його. Хороший момент розібратися в своїх фінансах і їх джерелах, знайти нову роботу або пройти співбесіду, домовитися.

Найсильніший і кращий період для навчання, поїздок, маси новин і спілкування з 19 серпня по 6 вересня! Він так само хороший для комерційних питань, покупки-продажу, особливо з зарубіжжям (навіть для покупки чогось іноземного і дорогого).

Бережіть себе з 21 по 30 серпня, вірогідні травми і скандали. Ви будете дуже скандальні в ці дні, хоча і будете бажати приховати свою агресивність, готові на дії з під тешка. Бережіть свою репутацію! Занадто багато невизначено і розмито, не робіть з себе героя і не займайтеся геройством.

З 26 по 30 серпня гарний час для відносин і фінансів. Час вдалих покупок. Чекайте багато новин. Вдалий період для налагодження відносин з зарубіжжям, а так само для судових питань.

З 30 серпня розпочнеться Ваш кар’єрний період, який триватиме досить довго. Зараз з 30 серпня по 24 вересня – більше харизми і гармонії в кар’єрних питаннях, Ви своєю привабливістю будете блищати, зможете сподобатися багатьом. Намагайтеся більше йти на компроміси, налагоджувати відносини, є шанс для примирення з керівництвом. Легко буде подобатися керівництву та іншим важливим людям. Пам’ятайте, що привабливістю можна зробити більше, ніж завзятістю і працею.

Ще один напружений період з 31 серпня по 4 вересня – не падайте духом і не намагайтеся брати на себе занадто багато. Слід поберегти здоров’я в ці дні, сил може не вистачати.

З 31 серпня по 22 вересня затримки з документами та інформацією, можливі втрати і неправильне розуміння, відкладіть бюрократичні питання. Нові проекти краще не починати, поверніться до старих.

Кінець серпня і початок вересня, та й весь вересень, обіцяє в гороскопі для Козерігів багато питань судових, зарубіжних, філософських, ідей. В кінці-початку місяців чекайте новин та починайте діяти, нові події, обставини що склалися змусять Вас звернути увагу на ці сфери.

Найважливіші дати і періоди, для Козеріга в гороскопі на серпень 2016

2 серпня, плюс мінус 3 дні – фінанси, секс, психологія.

З 14 серпня – життя стане швидше.

18 серпня, плюс мінус 3 дні – події в домашній сфері і фінансовій.

21 по 30 серпня – будьте обережніше.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 31 липня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,173