Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на серпень 2016 – Діва – від Марфи Бомбушкар


Варто берегти здоров’я протягом усього місяця, особливо спочатку місяця. В цілому гороскоп і не настільки поганий, але обережніше варто бути, особливо Дівам першої декади. Серпень місяць ескапізму, бажання втекти подалі від усього, якщо є можливість – вирушайте в подорож, а може і просто на дачу або ж інша ізоляція. Місяць конфіденційності і таємниць, не вскочте в скандали, особливо в першій половині місяця та в інтрижки. У середині місяця будуть питання пов’язані зі здоров’ям і роботою. У самому початку серпня у Вас знову настане активний сімейний період, готуйтеся до ремонту! Місяць багатий на події, бережіть здоров’я і репутацію. Іншою стороною монети цього місяця буде бажання спілкування і уваги до Вас, Ви навіть будете розриватися між бажанням побути наодинці і спілкуванням.

Багато, навіть дуже, спілкування з 1 по 7 жовтня, багато поїздок, новин, торгівлі, угод, договорів, клієнтів, навчання. Хоча з 31 серпня по 22 вересня це все стане більш повільним, будуть затримки, будуть повернення до старого. Постарайтеся завершити і почати всі нові проекти і плани до 31 серпня, з 31 серпня по 22 вересня у Вас буде період застою, переоцінки себе і життя, Ви не особливо будете прагнути до нового, але бажати повернутися до старого. 31-22 – це період інтровертності і скритності, можете завершити старі проекти і повернутися до чогось старого, а так само повернуться старі питання пов’язані з кар’єрою.

2 серпня, плюс мінус 3 дні, буде посилення всіх трендів у Вашому житті. Це той період, коли Ви можете зіткнутися з таємницями і секретами, чимось містичним, а так само буде бажання втекти від усіх, бажання усамітнення. Може Ви підете в подорож, а може пробудете ці дні більш відокремлено з книгою або чимось іншим. Потрібно берегти здоров’я і репутацію в ці дні.

З 3 серпня по 27 вересня маса енергії в домашній сфері, скандали з родичами і бажання керувати рідними, небажання слухатися інших. Це буде енергійний і скандальний період, можливі і ЧП події вдома, але якщо Ви направите енергію то зможете досягти великих результатів – робіть ремонт або заступайтесь за сім’ю! Такий період уже був у Дів з 6 березня по 2 червня.

З 5 по 10 серпня бережіть репутацію і готуйтеся до скандалів з рідними і сім’єю, постарайтеся не витрачати багато грошей. Це пристрасний і романтичний час.

З 6 по 30 серпня більше любові і романтики в житті у Дів, а так само і фінансів (фінансів навіть до середини жовтня). Вдалий час для налагодження будь-яких видів близьких і серйозних відносин, від дружби і любові, до ділового співробітництва і підтримки. Цей період добре вплине на привабливість Дів, особливо жінок. Жінки будуть відчувати більше впевненості у своїй красі, можете сміливо змінити імідж і стиль одягу.

З 6 по 9 число слід бути обережніше, особливо з інформацією і правом (законом, порядком) – досить напружений період для сімейних питань, відносин і спілкування. Не фантазуйте і не падайте духом.

Вдалий час розібратися в собі, своїх звичках, кар’єрі, репутації, творчості і любові з 9 по 13 серпня, вдалий період і для ділових переговорів. Цей дуже глибокий час дозволяє розуміти суть питань, вдалий для вивчення чогось.

З 12 по 15 ще один напружений період, і знову для сім’ї і відносин, особливо для відносин. Будьте обережніше з діловими партнерами, ворогами і коханими! Ви можете дуже вже перегнути палицю. Не варто очікувати дуже багато чого в ці дні, так що серйозні питання краще перенесіть, дуже багато спотвореного розуміння партнерів. Але з іншого боку з 13 по 16 – досить романтичний і мрійливий час, знову ж таки не розчаруйтеся.

Гарний час для роботи і заняття здоров’ям з 15 по 19.

З 17 по 20 серпня – вдалий період розібратися в коханні і фінансах, позбутися і оновити почуття або джерела доходів.

18 серпня, плюс мінус 3 дні – ще один емоційний період з посиленням всіх трендів. А так же в ці дні будуть помітні питання роботи і здоров’я. Дні дозволять завершити Вам проекти пов’язані зі здоров’ям і роботою. Ви можете одужати; закінчити пошуки роботи; нарешті укласти договір з клієнтом; все, що стосується завершення дуже підходить для цього періоду, так що плануйте закінчення на ці дні.

Дуже хороший період з 19 серпня по 6 вересня, він буде і оптимістичним і енергійним, маса новин, багато спілкування, дуже гарний час для поїздок і навчання, так і всього цього буде з лишком. Плануйте складні проекти на ці дні.

Постарайтеся не поскандалити з членами сім’ї і не зруйнувати будинок з 21 по 29 серпня, а може навіть і по 30! Це передостанній, але найбільш напружений, агресивний і скандальний період в цьому місяці! Скандали з рідними, партнерами, керівництвом – це все дуже можливо. Бажання бунтувати і управляти іншими! Це так само досить травматичний період, будьте обережніше, можливі ЧП події вдома.

З 26 по 30 серпня – ще більше спілкування, хороший фінансовий період. Ви можете захотіти скупити півсвіту, але краще не варто. Хоча це гарний час для дорогих покупок, але поганий для розпилення грошей. Вдалий період для ділових переговорів. З 26 по 30 – буде і багато романтики з любов’ю, а так само творчості, час зміцнювати стосунки з коханими.

З 30 серпня про 24 вересня – новий етап у фінансових питаннях, поліпшення фінансової сфери, більш успішні угоди і заробіток.

Останній напружений період в серпні настане 31 числа і буде тривати до 4 вересня – вірогідні розчарування і обмеження в сімейній сфері, бережіть рідних і здоров’я в ці дні. Це депресивний період з нестачею сил. Можливі неприємні зміни і події, не розслабляйтеся.

Початок вересня-кінці серпня принесуть з собою посилення всіх існуючих трендів, як це було і в кінець липня-початку серпня. Але тепер, в кінці серпня, всю увагу Дів буде звернено до себе і Ваших бажання, Вашої особистості. Плануйте зміни в своєму житті на ці дні, будь-яких масштабів, але повинна попередити період буде складний і відповідальний.

Найважливіші дати і періоди, для Дів в гороскопі на серпень 2016

З 1 серпня по 7 жовтня – багато поїздок, спілкування, навчання.

2 серпня, плюс мінус 3 дні – час самотності і таємниць.

З 3 серпня по 27 вересня – активність вдома та з рідними.

З 6 по 30 серпня – більше привабливості і відносин.

18 серпня, плюс мінус 3 дні – вирішення питань праці та здоров’я.

З 21 по 29 серпня – проблемний період, бережіть сім’ю.

Кінець місяця і початок вересня – посилення всіх трендів, багато змін в житті, особливо якщо Ви самі їх почнете. Бережіть рідних і своє здоров’я.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 2 серпня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 31 T. 0,427