Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на серпень 2016 – Близнюк – від Марфи Бомбушкар


Місяць обіцяє бути насиченим на різні події, але найбільше їх буде в домашній сфері і партнерстві, а так же чекайте багато новин і починайте вчитися чомусь. Місяць буде і не поганим і не хорошим, перші дві декади досить гарні, хоча будуть і вкрай напружені і дуже короткі періоди, а ось останні 10 днів серпня досить складні. Слід сконцентруватися на сімейних питаннях і особистій психології.

З 1 серпня до 7 жовтня очікуйте масу розмов, новин, поїздок в сімейній сфері. До Вас можуть приїхати в гості родичі або Ви поїдете до них, часто будете їздити. Багато спілкування з рідними. Є ймовірність і виникнення якихось домовленостей і документів пов’язаних з будинком і сім’єю, може орендуєте нерухомість або почнете збирати документи на будівництво будинку. Все нове постарайтеся зробити і поїхати до 31 серпня, з 31 серпня по 22 вересня чекайте затримок в комунікації і документації в домашній сфері, та й це буде повернення до старих гостей, подорожей. Крім того з 31 по 22 у Близнюків буде період переоцінки себе і домашньої сфери, Ви можете стати більш інтровертні і повільні, а так само бажання повернутися до старого, будь-чого, просто ретроградність. Бережіть документи з 31 по 22, а так само будь-яку інформацію (цифрову, паперову) – можете втратити, слід бути обережніше при оформленні документів, а так само бути готовим до бюрократичних затримок.

2 серпня, плюс мінус 3 дні – чекайте новин та поїздок. Раджу почати читати нову книгу або вивчати щось, цей період дуже підходить для інтелектуальних починань. До того ж будуть посилені всі тренди.

З 3 серпня по 27 вересня Близнюки стануть активніше в сфері відносин, будете намагатися управляти партнерами, коханими, більше скандалів з конкурентами і суперниками. Це повторення періоду, який був у Вас з 6 березня по 2 червня, знову багато активності і цілеспрямованості. Можете завоювати когось, а можете і повоювати з кимось.

З 5 по 10 серпня бережіть відносини, дуже ймовірні скандали з коханими і партнерами, а так же гроші. Слід бути обережніше і з рідними, не надто багато вимагайте від них. Ці дні так само досить сексуально-романтичні, але можливі і ревнощі.

З 6 по 30 серпня – час прикрашати будинок, декорувати, купувати меблі, можна навіть косметичний ремонт зробити. Так само дні гарні для налагодження близьких стосунків з рідними.

Поганий період для сімейних питань, відносин і кар’єри з 6 по 9 число, не падайте духом (можливі розчарування) і дивіться тверезо (можете мріяти).

Гарний час розібратися домашній сфері, глибоко усвідомити її з 9 по 13 серпня, а так же розібратися в собі. Ці дні підходять для того, щоб викинути з дому все не потрібне і відживше себе, а так само відновити і відремонтувати все необхідне. Гарний час для позбавлення, легко буде прощатися.

Другий напружений період буде з 12 по 16 серпня – знову сім’я, стосунки, гроші та кар’єра, але тепер більше акцент на відносинах і грошах. Раціонально використовуйте гроші, не витрачайте їх на сумнівні проекти, Ви можете дуже ідеалізувати свою кар’єру, дивиться не втратьте репутацію. Краще гроші на кар’єрні питання в ці дні не витрачати. Можливо розчарування в партнерах.

Досить енергійний період з 15 по 20 серпня, багато поїздок, є шанс переглянути фінанси і відновити джерела доходів.

18 серпня, плюс мінус 4 дня – ще один важливий і хороший період, посилення трендів, час вирішення питань із зарубіжжям, судами, навчанням, іноземцями, планами на майбутнє. У ці дні Ви будете отримувати результати, що стосуються цих сфер, а так само дружби! Хороші дні зробити оцінку і переоцінку, зважитися на важливі вчинки в цих питаннях.

З 19 серпня по 6 вересня – важливий період в сімейній сфері, можливо і відносинах, Ви можете зважитися купити новий будинок або зробити капітальний ремонт, а може щось дороге придбати для дому. Сімейна сфера і відносини – будуть поліпшені і розширені в ці дні. Та й самі Ви будете оптимістичні звичайного і більш вдалими, дуже хороших півмісяця. Плануйте масу справ і проектів! Але нові починання краще зробити до 31 серпня, а потім взятися за старе.

А ось з 21 по 29 серпня буде найбільш напружений період для відносин, можливі скандали, розриви домовленостей, докори і тиск. Поганий час для ділових переговорів! Особливо, які стосуються роботи і кар’єри, постарайтеся не втратити свою репутацію. Ви можете зважитися кинути роботу, а може Вас накриє хвилею песимізму щодо кар’єри і відносин. Обережніше відстоюйте свої права і захищайте себе.

Ще один хороший сімейний період і для фінансів з 26 по 30 серпня. Купуйте дорогі речі, знаходите клієнтів, піднімайте ціни за послуги.

З 30 серпня по 24 вересня більше любові і романтики в житті у Близнюків, можливі інтрижки.

Останній напружений період буде з 31 серпня по 4 вересня, проблеми будуть у сімейній сфері, не особливо великі, все ж паралельно йдуть позитивні тренди, але вірогідні обмеження і розчарування в домашніх питаннях і конфлікти з рідними, а куди більш ймовірні проблеми у рідних. А так же проблеми з відносинами, тут вже прикриваючих хороших аспектів немає, можливі неприємні новини від партнерів, слід бути більш відповідальними і вміти чекати.

При цьому в кінці місяця і на початку вересня знову буде відбуватися посилення всіх трендів. У ці дні виникнуть нові сімейні обставини, Вашу увагу буде звернено до сім’ї і в меншій мірі до партнерів.

Найважливіші дати і періоди, для Близнюків в гороскопі на серпень 2016

2 серпня, плюс мінус 3 дні – поїздки і новини.

З 6 серпня по 30 вересня – час покращувати будинок.

18 серпня, плюс мінус 4 дня – навчання і поїздки.

З 21 по 30 серпня – проблеми з відносинами і кар’єрою.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 2 серпня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,419