Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на серпень 2015 для Водолія від Марфи Бомбушкар


Цей серпень буде місяцем емоційним для Водоліїв, місяцем орієнтованості на себе (егоцентричності) в першій половині і партнерських відносин – у другій. Емоційний період спочатку місяця я б порадила перечекати, потім стане легше, але не чекайте що місяць буде таким вже безхмарним, що відносно різного виду взаємин – скандали в цьому місяці будуть, але будуть і приємні періоди. Взагалі, весь місяць буде грунтуватися на відносинах, з різними людьми, відстоюванні своїх прав, бажань, взаємодії. У серпні, ймовірно, сил і енергії Водоліям буде не вистачати, починаючи з 9 серпня і до 25 вересня, але зате Ви будете готові поскандалити і відстояти себе.

Початок місяця буде досить емоційним, як і весь місяць, але спочатку серпня ви ще будете занадто емоційні.

Серпень добрий місяць для Водоліїв, особливо якщо Ви вмієте контролювати свої емоції і поведінку з іншими, а інакше готуйтеся до скандалів. Повинна повторити, що після 9 серпня, можете відчувати нестачу сил. Серпень принесе один важливий і довгостроковий тренд, пов’язаний з грошима. Середньостроковий тренд пов’язаний з відносинами. Але про все по черзі.

Хочу Вас порадувати (якщо з березня 2015 Ви відчували якусь нестачу сил, не бажання прагнути до нового, повернення до старого і до старих питань у різних сферах життя, складності в досягненні нових цілей, а так само стали більш інтровертні), то вже починаючи з 2го серпня Водоліям буде простіше.

Весь серпень, та й більшу частину вересня, Вашу увагу буде зосереджено на відносинах. Спочатку місяця Ви можете бути досить сильно не задоволені своїм партнером (любовним або діловим). Найімовірніше, що проблеми будуть пов’язані з тим, що він «дає» або занадто багато свободи Вам або занадто обмежує. Цей період триватиме до 7 серпня, незадоволеності у відносинах, але вже після третього серпня повинно стати простіше. Хочу зауважити, що якщо Ви занадто вже Водолій-матеріаліст, тоді з великою ймовірністю, незадоволення стосуватиметься фінансів.

Раджу Вам довіряти своїй інтуїції в період з 1 по 3 серпня, у всіх сферах життя. А особливо в комунікації та спілкуванні. З 4 по 8 числа Ви станете більш агресивні, відстоюючі свої права і бажання. У цей період Ви можете відчувати нестачу сил, але повірте, енергії у Вас предостатньо, головне правильно з розумом її витрачати. Будь-який проект Вам по плечу, просто зробіть правильний розклад.

А от починаючи з 9 серпня і до 25 вересня, дуже ймовірно, сил буде не вистачати. Це перший, середньостроковий, тренд цього місяця. Цей час принесе з собою активність у сфері відносин, Ви більше енергії будете витрачати на партнерів, подружжя, конкурентів, ворогів. Це час, коли зросте кількість конфліктів, бажання керувати партнером або ж він вирішить покерувати Вами. У цей період Ви можете відчувати тиск з боку партнера на себе або самі форсувати його. Ви станете більш ініціативні у відносинах, а так само агресивніше і напрочуд наполегливіше. Це хороший період для ділових відносин і вирішення питань за допомогою конфліктів, а ось чи добре сперечатися з коханою людиною …

Починаючи з 12 серпня цього року і до 10 вересня 2016 року – у Водоліїв відбудуться деякі зміни у фінансовій сфері, відносно не належних Вам фінансів всіх видів. Це час, коли Ваші витрати значно виростуть, але і доходи з допомогою інших людей виростуть. Говорячи про доходи від інших людей я маю на увазі: спадщини, розділ майна, кредити, позики тощо. Це гарний час щоб брати кредити в банках, вирішувати питання по розділу майна, брати гроші в борг, а так само доводити до розуму питання спадщини. Цілком імовірно, що деякі з цих «фінансів» самі «прийдуть» до Вас. Та й допомога від інших, не лише фінансову, отримуватиме набагато простіше. Цей же період зможе глобально змінити Ваше ставлення до сексу, смерті, ризику. У цих сферах відбудуться розширення досвіду. Ви можете по іншому поглянути на питання смерті, сексу, різні види ризику. У всіх цих сферах Вас чекає удача і «великі масштаби».

13 серпня, плюс мінус 5 днів – важливий період для відносин. Ці дні звернуть Вашу уваги на стосунки. Хочу Вас порадувати, це гармонійний період, коли Ви зможете знайти консенсус з ворогами чи конкурентами. Час миритися, якщо Ви цього хочете. Але так само ці дні хороші і для повернення до старих-нових відносин, перезавантаження відносин. Так, в цей же період Ви будете дуже образливі, романтичні, мрійливі. Вам вистачить сил для всього що стосується відносин, як з улюбленими, так і бізнес-партнерами. Нові відносини я б не радила починати, є висока ймовірність того, що вони будуть «порожніми».

Гарний час для жінок Водоліїв переоцінити свій імідж в період з 17 по 23 серпня, Ви ж любите щось незвичайне, відмінне від всіх інших, от як раз в ці дні у Вас є шанс щось таке придумати в дизайні свого одягу або зачіски. Цей період гарний і для тих Водоліїв, які заробляють гроші незвичайним чином, наприклад, астрологів.

Паралельно буде ще один період, з 20 по 24 серпня, під час якого Ви можете, відчувати проблеми у відносинах, брак сил і творчості в цій сфері, можливо, Ваша любов буде поставлена в деякі рамки. Я раджу всім людям з проблемами серця бути в ці дні обережніше, а Водолії (і пара інших знаків) потрапляють в цю групу ризику на перших місцях.

Вже з 25 по 29 число Водолії повинні будуть відчути удачу в сферах описаних мною за період з 12 серпня до 10 вересня наступного року. Та й взагалі цей період досить позитивний щодо фінансів, як своїх так і чужих, а так само творчості, відпочинку, заробітку грошей.

29 серпня плюс мінус 3 дні – вся увага буде звернена до грошей, накопичень, способів заробітку. Це гарний час. Я б порадила Вам в ці дні спробувати усвідомити, що ж у вас відбувається з заробітком, може пора подумати про іншу роботу або попросити керівництво про підвищення заробітної плати? Цей період може допомогти Вам зрозуміти, як заробляти більше грошей, куди вкладати гроші, він – дасть Вам можливість отримати результати!

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Водолія в серпні 2015

З 9 серпня по 25 вересня – менше сил, але більше активності у відносинах, ініціативності, бажання керувати.

З 12 серпня по 10 вересня 2016 року – розширення, удача, везіння, бажання більшого в сферах пов’язаних з «чужими» грошима, кредитами, боргами, спадщиною, розділом майна, смертю (досвідом і філософією), сексом.

13 серпня, плюс мінус 5 днів – важливий період для відносин, емоції.

29 серпня, плюс мінус 3 дня – час жати у фінансовій сфері або зрозуміти: чому і як.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 серпня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,171