Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на серпень 2015 для Терезів від Марфи Бомбушкар


Місяць кохання, дружби, спілкування, планів на майбутнє. До 7 серпня, цілком можливо, буде не особливо приємний період на душі, але потім стане легше. Цей місяць принесе з собою час для відпочинку, так що сміливо вирушайте кудись відпочивати або ж просто проводите більше часу з друзями. Початок місяця буде творчим, романтичним, але, ймовірно, не зовсім радісним. А от починаючи з кінця місяця, знову, будуть турботи на роботі, турботи про здоров’я.

Ще починаючи з березня місяця, Ви могли відчути повернення старих сімейних питань, які не були вирішені. Сімейні питання вирішувалися довго, вибивалися з графіка, «розвивати» сімейну тему було складно. Хочу порадувати Терезів, з приходом серпня, все, що стосується сім’ї буде розвиватися і вирішуватися швидше.

Як я вже говорила, десь до 7 серпня буде не особливо приємний період на душі, але потім стане легше. Зараз ймовірно Ви маєте невпевненість у своїх фінансах, зовнішності, бажаннях, досягненні поставлених цілей. З одного боку Ви бажаєте витрачати гроші, а з іншого зберегти їх. Ця незадоволеність протриває до 7 серпня.

Якщо у Вас в сімейній, кар’єрнії, фінансовій сферах зараз не вистачає сил і ресурсів, раджу звернути увагу на період з 4 до 8 серпня – в ці дні навіть при самому мінімумі Ви зможете досягти бажаних результатів. Хоча Ви можете і не вірити в свої сили, в фізичні сили чи матеріальні – спробуйте реалізувати проект, тільки потрібно бути уважними і стриманими.

Починаючи з 9 серпня і до 25 вересня Ви станете більше енергії вкладати в дружбу, колективи, колективні (загальні) цілі та плани. Це час коли Ви станете більш активним в дружбі, ініціативним, будете бажати керувати друзями. На жаль, в цей же період Ви і станете менш терплячі до вчинків і поведінки друзів, більш вперті в дружбі, бажати щоб друзі діяли, як Ви хочете.

Довгостроковий, річний з гаком, і досить важливий тренд настане 12 серпня 2015 і закінчиться 10 вересня 2016. Це час принесе Вам розширення сфери пов’язаної з духовними ідеалами, поглядами, вірою, релігією. Усвідомлення своїх прихованих якостей, усвідомлення своїх результатів. Це й не поганий і не хороший період – це період філософії. Може бути Ви вирішите змінити свою віру.

13 серпня, плюс мінус 3 дня – час друзів і колективів. Дуже гармонійний час, Ви можете завести нову дружбу, перевести свої знайомства на рівень дружби. У ці ж дні Ви можете планувати на майбутнє, успіх чекає в колективних планах.

У червні, в кінці червня, Ви могли зважитися змінити свій стиль та імідж. Зараз у період з 17 по 23 серпня, знову можете вирішити на зміну свого іміджу, стилю одягу, зачіски, кольору волосся, досить несподівано.

З 25 серпня по 29 хороший період, багатий оптимізмом і доброї енергії.

29 серпня, плюс мінус 3 дні – зверніть увагу на своє здоров’я, стережіться отруєнь. У цей період, так само, увагу Терезів буде звернено до роботи, обов’язків, боргів (не матеріальні), турботи. Ймовірно, що цей час буде результатом Ваших попередніх дій пов’язаних зі здоров’ям і роботою. Хороший момент щоб закінчити важливий проект. У ці ж дні Ви будете мрійливі, романтичні. Бережіться ілюзій.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Терезів в серпні 2015

З 2го серпня – простіше буде розвивати теми пов’язані з будинком і рідними, після затримок з березня місяця.

До 7 серпня – відчуття внутрішньої незадоволеності.

9 серпня і до 25 вересня – активність у сфері дружби і плани на майбутнє.

12 серпня до 10 вересня 2016 року – розширення релігійної сфери, віри, ідеалів.

13 серпня, плюс мінус 3 дні – нове в дружбі.

29 серпня, плюс мінус 3 дні – результати на роботі, результати зі здоров’ям.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 серпня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,171