Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на серпень 2015 для Тельця від Марфи Бомбушкар


Тельці, Вам зараз складно? Ви всім не задоволені, втомлені, розчаровані, хочете змін, а все ніяк не виходить їх зробити? Почекайте до 8 серпня, стане легше на душі, піде розчарування, частинка втоми (не вся). Серпень – місяць, розділений на кар’єру і сім’ю, сім’я вимагатиме у Вас більше уваги і часу. Цей місяць так само принесе Вам довгостроковий любовно-творчо-азартний тренд, але про це потім.

Як я писала в гороскопі на липень, кінець липня – початок серпня – це час результатів у домашній сфері. Цілком імовірно, що результати в домашній сфері торкнуться і кар’єрну. Це гарний час зважитися або відкласти переїзд, зміну обстановки, ремонту будинку. Що відносно кар’єри та соціального становища – тут так само ймовірний результат, але є шанс на те, що цей результат буде відкладений на потім, або він не зовсім задовольнить Вас.

Як я вже писала спочатку гороскопу, до 8 серпня Ви можете відчувати незадоволення, розчарування. В цілому до 12 числа всі знаки Зодіаку будуть відчувати лінь, різне незадоволення у своїх сферах, бажання отримати більше і перепони на своєму шляху. Але до 8 серпня у Тельців буде пік, після піде все на спад. Після 12 на душі має стати легше.

Короткостроковий тренд, пов’язаний з сім’єю, будинком, рідними настане 9 серпня, і триватиме до 25 вересня. Це буде період активності вдома, активних взаємин з рідними. У цей час Ви можете більше скандалити зі своїми рідними, від надлишку енергії, Ви станете менш терплячі до їх звичайної поведінки, почнете диктувати свої правила. З одного боку – це хороший період, так як Ви можете «очолити» свою сім’ю, а з іншого – скандали. Ще цей період хороший для ремонтів і інших справ по дому – фізичних сил у Вас буде предостатньо.

12 серпня настане новий тренд для Тельців. В останній рік Ваша житлова, сімейна, домашня обстановка змінилася в кращу сторону. Ви могли купити нові меблі – дорогі. Змінити місце проживання, квартиру або будинок, на більш краще. Може бути обзавелися новою нерухомістю. А так само повинно було статися розширення сім’ї, може до Вас переїхав хтось жити або з’явилися нові родичі. Тепер ця «енергія», яка розширює, радує, покращує, дає відчуття оптимізму і зростання в сфері сім’ї – переходить в сфери любові, творчості, діток. У період з 12 серпня до 10 вересня 2016 у Тельців буде більше любовних романів, більше творчості, Ви можете завести дітей (якщо все ніяк не наважувалися на них або не могли). Це час коли Ви станете більш азартними, життєрадісними в плані життєвих і плотських утіх.

13 серпня, плюс мінус 4 дні – принесе з собою важливі новини про дім і сім’ю. Це буде щось нове, але так само цей період і хороший для початку нового (так що якщо Ви хотіли почати ремонт – приступайте). У ці дні Ви будете відчувати себе досить гармонійно, будете бажати любові і романтики.

Невелике засмучення або скандал може статися вдома або буде пов’язане з будинком і рідними в період з 20 по 24 серпня. Не час починати щось, краще перечекати.

З 25 до 29 серпня – яскравий період у творчості, романтики, любові. Любов і діти будуть радувати Вас. Творити буде легко.

29 серпня, плюс мінус 3 дні – друзі, вирішення питань пов’язаних з дружбою, друзями, спільними планами на майбутнє. Цей період, так само, буде романтичним, велелюбним, але разом з цим і мрійливим, ідеалізуючим. Ви можете занадто ідеалізувати свою дружбу і друзів, а так само колективи та плани на майбутнє.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Тельця в серпні 2015

З 9 серпня до 25 вересня – активність в домашній сфері.

З 12 серпня до 10 вересня 2016 року – розширення, новизна, оптимізм, успіх у творчості, любові, діток.

13 серпня, плюс мінус 4 дня – нове в сім’ї.

29 серпня, плюс мінус 3 дні – друзі, плани на майбутнє, колективи.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 серпня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,417